مطالب پيشنهادي

چقدر از عرقیات گیاهی مصرف می‌کنید ؟!

دسته بندي : رپورتاژ آگهی
تاريخ : 18 ژوئن
بازدید : 348

عرقیات گیاهی پر استفاده ترین شکل های به کارگیری از گیاهان میباشد. امروزه در کشور ایران اشکال گوناگون عرقیات گیاهی موجود هست که به طور طبابت گزینه به کارگیری قرار میگیرند.

چقدر از عرقیات گیاهی مصرف می‌کنید ؟!, جدید 1400 -❤️ گهر

عرقیات میتوانند به طور سنتی و صنعتی ایجاد گردند که معمولا عرقیات گیاهی طبیعی تولید به طریق سنتی از غلظت و اثر بخشی بیشتری نسبت به ساخت صنعتی برخوردار میباشند، اما این برتری به شرطی است که مقدار مواد نپخته و گیاهان طبیعی گزینه به کارگیری در هر دو طریق یکسان باشد. برندهای مختلف زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که از موفق ترین آنها می‎توان به مرکز تولید و پخش گلاب و عرقیات طوبی گستر اشاره کرد که در حال حاضر با داشتن تیمی مجرب از مشاوران تغذیه و فروش در حال فعالیت در سطح ایران می‌باشند.

 عرقیات گیاهی در طب سنتی 

ایجاد عرقیات گیاهی در طب سنتی از تبخیر گیاهان در دیگ های سنتی و انتقال به مخزن تقطیرِ قرار گرفته در آبِ خنک بدست می‌آید. و در مسیر انتقال بخار از دیگ به مخزن تقطیر، کندانسور یا این که رایحه گیر قرار ندارد (خلاف صنعتی) و بنابراین رایحه و ماده موثره عرقیات جدا نمیشود تا جدا فروخته شود.
در طب سنتی بررسی های صورت گرفته نشان داده  که مصرف عرق بوقناق قادر است با فعال کردن آنزیم های کبدی ساخت انسولین طبیعی تن را فعال نماید و قند خون را مخصوصا در گرید های ذیل معالجه نماید.
چربی کبد یکی از  بیماری هایی میباشد که به واسطه سبک زندگی مدرن اشخاص متعددی را سرگرم نموده است. در این زمینه طب سنتی ورژن های مختلفی را توصیه می‌کند.  عرقیاتی که برای این گزینه به کارگیری می‌گردد عرق کاسنی میباشد.
عرق کاسنی با فعال کردن آنزیم های کبدی سوخت و ساز تن را بهبود بخشیده و از انباشت چربی و سموم در کبد پرهیز می‌کند، اما مانند هر خوراکی و دارویی زیاده روی در مصرف آن می تواند مضر باشد.از مهم ترین مضرات عرق کاسنی پایین آمدن فشار خون است و همینطور بالا رفتن ترشحات صفرا را منجر میشود.

از عادی ترین خاصیت درمانی عرقیات گیاهی طب سنتی میتوان به خواص ضد درد، ضد میکروب، ضد انگل، ضد قارچ، ضد اسپاسم و آنتی اکسیدانی آن ها اشاره نمود.

عرقیات گیاهی بابونه افزایش دهنده وزن

عرق بابونه  داروی  گیاهی چاق کننده میباشد و به عنوان اشتها آور مقوی خانگی محسوب می‌شود. استفاده روزانه این گیاه به افزایش اشتها کمک می کند و به طور طبیعی، شما تغییرات را در وزن خود مشاهده خواهید کرد. چنانچه لاغر و کم وزن بوده اید، عرق بابونه مصرف کنید؛

لازم به ذکر است که تنها عرق بابونه خاصیت چاق کنندگی نداشته بلکه عرقیات گیاهی چاق کننده دیگری از جمله برای این منظور قابل مصرف هستند

عرقیات گیاهی کاسنی کاهش دهنده وزن

عرق گیاهی کاسنی  داروی گیاهی میباشد که مصرف روزانه آن  می تواند سبب کاهش وزن  شود! عرق کاسنی با خواص فراوان خود و استفاده یک لیوان در روز سم را از بدن  بیرون کرده و سبب تصفیه خون و در آخر پاکسازی بدن می‌شود. به طور کلی عرقیات زیادی هستند که خاصیت لاغر کنندگی دارند پیشنهاد می‌کنیم با کلیک بر روی لینک زیر با این عرقیات آشنا شوید.

عرقیات لاغر کننده

چقدر از عرقیات گیاهی مصرف می‌کنید ؟!, جدید 1400 -❤️ گهر

 خاصیت عرقیات گیاهی

 ۱. عرق آلوئه ورا ( آلوورا ) طبع: گرم و خشک
کاربرد: کاهش قند، فشار و چربی‌خون، بهبود ترشی معده و کیسه صفرا، سوختگی‌های خفیف، آفتاب سوختگی، بریدگی‌ها، بهبود آکنه و جوش.

 ۲. عرق آویشن طبع: گرم و خشک
کاربرد: بهبود تقویت‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌معده، کمک به رفع ترشی‌معده، تقویت چشم، التیام درد، رقیق‌کننده خون، کمک به معالجه عفونت‌های ریوی، گرفتگی بینی، زکام‌ و برونشیت.

 ۳. عرق اسطوخودوس طبع: گرم و خشک
کاربرد: اثر گذار جهت اشکال سردرد، سرگیجه، ضربه ‌های مغزی، لرزش اعضای تن، عصبانیت، کمک به تقویت حافظه و کاهش بیماری آلزایمر.

 ۴. عرق اترج (بالنگ) طبع: گرم و خشک
کاربرد: کاهش دهنده قند خون‌، تمیز‌کردن مواد مضر تن، تمیز کننده کبد، کاهش‌دهنده رطوبت تن، ‌ملین و کمک به معالجه یبوست, اثرگذار جهت بهبود عارضه های روماتیسم، جهت شادابی‌ و شفافیت پوست.

 ۵. عرق بابا آدم طبع: گرم و خیس
کاربرد: لاغری، رفع جوش های  غرور و جوانی، کاهش فشار‌خون، کاهش دهنده قند خون‌.

 ۶. عرق بابونه طبع: گرم و خشک
کاربرد: تقویت قلب و روان، رفع بی خوابی، آرام بخش، کاهش دهنده قند خون،‌ تطهیر مواد مضر تن، کاهش دهنده رطوبت در اشخاص بلغمی، ملین، کاهش عارضه ها و دردهای روماتیسم، اثرگذار جهت شادابی پوست.

 ۷. عرق بادرنجبویه طبع: گرم و خشک
کاربرد: تقویت قلب و روان، خونساز، تقویت‌کننده قلب، مغز و اعصاب و روان، اثر گذار جهت تنگی نفس، افزاینده فشار خون، اثر گذار جهت صرع، آرام‌بخش.

۸. عرق برگ گردو طبع: گرم و خشک
کاربرد: بهبود سردردهای مزمن ‌و میگرنی، بهبود آبریزش بینی، کاهنده قندخون، ضد عفونت گوش و امراض پوستی، کاهش دهنده شیر مادر.

 ۹. عرق بوقناق طبع: گرم و معتدل
کاربرد: خواص ضد سم، بهبود و کاهش قند در بیماران دیابت دچار به کم‌خونی، جوش، نوسانات قند خون.

۱۰. عرقیات گیاهی بومادران طبع: گرم و خشک

کاربرد: تقویت قلب و روان، تقویت معده ودستگاه گوارش، تصفیه کننده خون، نیروبخش، ضدعفونی‌کننده توانمند، کمک به دفع سنگ‌کلیه، کاهش دهنده ‌قندخون.

 ۱۱. عرق بید طبع: سرد و خیس
کاربرد: تصفیه‌کننده خون، تقویت معده و کمک به هضم خوراک، آرام بخش و تقویت کننده قلب، اثر گذار جهت بیماری‌های ناشی از گرمی، رفع گرفتگی‌های کبد و کمک به کاهش خستگی های تن.

 ۱۲. عرق بیدمشک طبع: خیس و معتدل
کاربرد: ملین، مفرح، مقوی قلب و آرام بخش روان، تقویت کننده معده و آرام بخش سیستم گوارش، خون ساز قدرتمند، ملین و ضد اضطراب.

 ۱۳. عرق پونه طبع: گرم و خشک
کاربرد: تقویت معده، خلط‌آور، ضد سرفه، آرام بخش، ضد نفخ، رفع سوزش معده، اشتها آور، ضد آسم، کاهش تنگی نفس.

 ۱۴. عرق چای سبز طبع: گرم و خشک
کاربرد: لاغرکننده ‌وچربی سوز، دفع سموم، کاهش فشارخون، قندخون و کلسترول، آرام‌ بخش، در بهبود تبخال.

 ۱۵. عرق خارخاسک طبع: سرد و خیس
کاربرد: کمک به دفع سنگ کلیه، تصفیه‌کننده خون، تقویت قوای جنسی، اثر گذار جهت گرفتگی‌های کلیه و مثانه، ادرار آور (مدر).

۱۶. عرق خارشتر  طبع: سرد و خیس
کاربرد: سنگ شکن، ضد عفونت مجاری ادراری، شستشو دهنده و دافع سنگ کلیه و مثانه، تصفیه‌کننده خون، کبد و کلیه.

 ۱۷. عرق خارمریم  طبع: سرد و خیس
کاربرد: آلرژی پوستی و اگزما، کمک به التیام اشکال سردرد و میگرن، ضد تهوع، کمک به معالجه کبد چرب، صفراآور، رفع ایرادات و اختلالات کبد.

 ۱۸. عرق دارچین  طبع: گرم و خشک
کاربرد: بادشکن، ضد اسهال، دفع سوزش و ادرار، مقوی چشم، تقویت‌ کننده تمام ‌تن.

 ۱۹. عرقیات گیاهی رازیانه طبع: گرم و خشک
کاربرد: تقویت معده، بادشکن، ازدیاد شیر مادر، اشتها آور، گشوده کننده گرفتگی‌های کبد، قاعده آور، تقویت هورمونهای بانوان، ضد ضعف مفاصل.

 ۲۰. عرق رزماری طبع: گرم و خشک
کاربرد: بهبود سیاه سرفه، بهبود سردرد، بهبود زخم معده، بهبود ورم کبد، کاهش قند خون، تقویت ریشه مو.

چقدر از عرقیات گیاهی مصرف می‌کنید ؟!, جدید 1400 -❤️ گهر

خرید عرقیات طوبی گستر

طوبی گستر به عنوان معتبرترین نمایندگی فروش گلاب و عرقیات گیاهی با کیفیت که از یک تیم مجرب از مشاوران تغذیه و متخصصان فروش تشکیل شده است امکان خرید عرقیات خود را به دو روش تلفنی و مراجعه به وبسایت فراهم کرده است. برای این منظور می‌توانید از مشخصات زیر استفاده کنید و عرق گیاهی مد نظر خود را سفارش دهید.

نشانی سایت طوبی گستر: Www.TubaGostar.ir
شماره تماس برای خرید تلفنی: ۰۹۳۵۲۱۹۹۹۲۱ – ۰۹۳۳۷۸۶۱۳۴۷

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  1. خمیازه های کشدار

    واسه لاغری از کدوم عرقیات گیاهی طوبی گستر استفاده کنم؟

  2. محمحدحسین

    کارشون حرف نداره و همیشه حرفه ای بودن مرسی

  3. امیر

    عرقیات طوبی شاید بهترین عرقیات گیاهی که توی ایران استفاده میشه؛ من خودم به شخصه از طوبی گستر خرید زدم و راضی ام

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي