آدرس بیمارستان حضرت مهدی تهران

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 19 سپتامبر

در این قسمت از وبسایت گهر به معرفی آدرس بیمارستان حضرت مهدی تهران می پردازیم. بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) در منطقه کشاورز غربی واقع در شهر تهران، یکی از بیمارستان‌های برتر است. این بیمارستان ارائه دهنده خدمات متنوع در زمینه‌های مختلف پزشکی به بیماران است. اگر تمایل دارید به بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران با مترو بروید، می توانید پیاده رو را انتخاب کنید.

آدرس بیمارستان حضرت مهدی تهران

آدرس بیمارستان حضرت مهدی تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

درباره‌ی بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج)

(بیمارستان) در  و  واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از پنج بیمارستان در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند  و  و همچنین ، ، ،  و  قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

لوکیشن بیمارستان حضرت مهدی (عج)

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران

بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران در شهر تهران محله کشاورز غربی قرار دارد.

آدرس دقیق این بیمارستان : استان تهران، تهران، باقرخان، نرسیده به بزرگراه شهید چمران است.

بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران یکی از بیمارستان‌های خوب در محله کشاورز غربی و شهر تهران است.این بیمارستان خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران ارائه می‌دهد. از جمله داروخانه‌هایی که در اطراف این بیمارستان هستند، می‌توان به ، و  اشاره کرد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند  و  نیز در نزدیکی بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران برویم؟

یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران استفاده از حمل‌ و نقل عمومی است. خوب است بدانید که  در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. اگر بخواهید با مترو به بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) تهران بروید، می‌توانید در  پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی دقیق‌تر این بیمارستان از نقشه و مسیریاب نشان استفاده کنید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، از نظرات دیگر کاربران هم در مورد این مکان باخبر شوید. اطلاعات دقیق این مکان را هم می‌توانید روی نشان ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان باخبر شوید.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي