گرماتاب واقعی را بشناسید

این ‌روزها در هوای سرد پاییز و زمستانی کشورمان، بازار محصولات گرمایشی بسیار داغ است. در بازار محصولات تجاری و صنعتی یکی از برترین راهکار ها از نظر بازدهی و بهینه بودن، گرمایشی تابشی است. گرمایش تابشی یا گرمایش از سقف نیز در ایران به نام گرماتاب شناخته می‌شود.

کلمه گرماتاب در سال 1379 برای نام گذاری گرمایش تابشی توسط ایران مشعل ابداع و ثبت گردیده و به دلیل قدمت و بنیانگذاری در حوزه گرمایش تابشی و گرمایش صنعتی در ایران، محصولات دیگر حوزه گرمایش تابشی از به اشتباه با نام گرماتاب خطاب می شوند.

گرماتاب واقعی را بشناسید

گرماتاب واقعی را بشناسید

شرکت ایران مشعل فعالیت خود را از سال 1360 با هدف کارآفرینی و تولید در حوزه صنعت تاسیسات ایران، با حضور کارآفرینان ، جوانان و متخصصان تحصیل کرده و کارآزموده آغاز کرد.

تیم تحقیقاتی ایران مشعل با توجه به تجربه و سابقه درخشان شرکت و با استعانت از نگاه پرسش گر مدیران به یکی از بزرگ ترین خلاء های موجود در سیستم های گرمایشی برای مکان ها و فضای بزرگ اعم از صنعتی، ورزشی، حوزه دام و کشاورزی، فضاهای باز و…. در کشور پی برده و در راستای رفع این نقص با شرکت آمبیراد انگلستان آشنا شده که نتیجه این همکاری ارایه محصول گرماتاب به بازار ایران بوده است.

در بازار فعلی شرکت ها و وارد کننده های زیادی با سوء استفاده از نام گرماتاب تلاش به ارایه محصول مشابه ایران مشعل نموده و سعی می کنند سهمی از این بازار و بازار محصولات بخاری صنعتی را در دست بگیرند ولی آیا این محصولات و خدمات می توانند کیفیت و موفقیت گرماتاب را تکرار کنند؟

تفاوت گرماتاب و سایر محصولات گرمایش تابشی

متمایزترین تفاوت این رقبا با گرماتاب ایران مشعل، قیمت نسبتا پایین تر آنهاست. و اما دلیل این تفاوت قیمت چیست ؟

هر کالا، محصول و خدمت از اجزایی تشکیل شده است که ماهیت آن را شکل می دهند (مواد اولیه ). هر کدام از این اجزا شاخص هایی برای قیمت تمام شده هستند که با اضافه شدن هزینه های سربار و یک سود معقول، که روندهای هر بازار کسب و کاری آن را تعیین می کند، قیمت عرضه را مشخص می‌کنند. این گروه شاخص های آشکار هستند.
اما گروهی از شاخص های تعیین کننده وجود دارند که به آنها عوامل پنهان در قیمت گذاری گفته می شوند. مانند هزینه حفظ جایگاه برند، هزینه مشتری مداری، هزینه اعتمادسازی، هزینۀ تحقیق و توسعه، هزینۀ حفظ کیفیت همیشگی و مواردی از این دست که کمتر از شاخص های هزینه ای آشکار، بر قیمت تاثیر ندارند.

پس نتیجه میگیریم منطقی برای قیمت پایینتر از تولید کننده اصلی برند وجود ندارد و با خرید محصول مشابه با قیمت کمتر، نهایتا مشتری است که با در اختیار داشتن کالای بی کیفیت و بدون پشتوانه متضرر نهایی خواهد بود.

شرکت ایران مشعل برای قیمت گذاری محصولات ” گرماتاب  شاخص های متعددی را در نظر می‌گیرد. شاخص هایی نظیر :

  • انتخاب بهترین مواد اولیه موجود در بازار
  • دقت بسیار بالا در مونتاژ
  • بالاترین دورۀ گارانتی و خدمات پس از فروش این صنعت در ایران
  • بزرگترین شبکۀ نصب و خدمات پس از فروش این صنعت در سراسر کشور
  • بهره مندی از تیم های مهندسی قبل و بعد از فروش
  • ارائه خدمات رایگان مشاوره و امکان سنجی و مهندسی پروژه

موارد فوق و بسیاری از خدمات و امکانات دیگر، تعیین کننده بهای تمام شده و به تبع آن، قیمت عرضۀ محصولات گرماتاب به مشتریان وفادار خود می باشد.

محصول با کیفیت جهانی

انتخاب بهترین مواد اولیه موجود در بازار و دقت بسیار بالا در مونتاژ مهمترین عوامل دخیل در کیفیت گرماتاب بوده و دلیلی بر ارایه بلند مدت و جامع ترین گارانتی این صنعت در ایران است. این گارانتی حاصل اعتماد ما به محصول تولیدی ایران مشعل بوده و حاصل سال ها تحقیق و توسعه و پشت سر گذاشتن آزمایش های فراوان در لابراتوار های ایران مشعل است.

گرماتاب واقعی را بشناسید

خدمات اصلی گرماتاب

خدمات تخصصی قبل از فروش، امکان سنجی و مشاوره رایگان ایران مشعل یکی دیگر از وجه تمایزهای گرماتاب با محصولات مشابه است. شبکه گسترده نمایندگی ایران مشعل تضمین می کند که از 27 نمایندگی فعال ایران مشعل در ایران با مشتریان، حداکثر 2 ساعت فاصله است.

گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی

محصولات گرماتاب با ضمانت نامه انحصاری شرکت ایران مشعل که شامل 5 سال گارنتی طلایی فن و مشعل ، 10 سال گارانتی لوله های تابشی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد، عرضه میگردد.
امروزه خدمات پس از فروش از اهمیت ویژه ای نزد مشتریان و همچنین صاحبان کسب و کار برخوردار است. درتعریف این خدمات می توان به کلیه سرویس هایی که پس از فروش کالا به مشتریان ارائه میگردد اشاره نمود. این موارد شامل پیگیری خرید ، نصب و راه اندازی ، آموزش ، تعمیر ، مشاوره نگهداری از محصول، پشتیبانی و شرایط استفاده از گارانتی می باشد.

شرکت ایران مشعل پس از چهار دهه فعالیت و با توجه به نیاز بازار ایران به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات گرماتاب و ارائه دهنده خدمات پس از فروش سیستم های گرمایش تابشی در سراسرکشور همواره سعی در ایجاد رفاه حال مصرف کننده جهت بهره وری از محصولات گرماتاب را داشته است و به همراه 30 تیم مجرب در سراسر کشور آماده خدمات دهی در کمترین زمان ممکن می باشد.

امروز مفتخریم که بزرگترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش این صنعت را در ایران بنا نهادیم. شبکه ای که در سراسر ایام سال، آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان گرامی خواهد بود.

چطور می توانم گرماتاب بخرم ؟

همواره می توانید با تماس با شماره تلفن ۴۱۴۰۲ ۰۲۱ از نزدیک ترین نمایندگی رسمی گرماتاب مطلع شوید. مفتخریم با توجه به گستردگی شبکه نمایندگی گرماتاب، اعلام کنیم نزدیک ترین نمایندگی گرماتاب با شما نهایتا 2 ساعت فاصله دارد!

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند