دانلود فیلم خارجی رایگان

واکنش معاونت سینمایی به ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرش

تاريخ : 23 ژوئن

به دنبال حواشی اخیر نوید محمدزاده و همسرش فرشته حسینی در جشنواره فیلم کن ، خبرهایی مبنی بر ممنوع الکاری این زوج پیش بینی شده بود که یزدان عشیری رئیس روابط عمومی معاونت سینمایی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

واکنش معاونت سینمایی به ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرش

واکنش معاونت سینمایی به ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرش, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 «این خبر صرفاً نوعی گمانه زنی است و صرفاً بر اساس شنیده‌ها نقل شده است و صحت ندارد.»

وی ادامه داد: «اصل خبری که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متقن و قابل استناد است، خبر عدم احراز هویت فیلم سینمایی «برادران لیلا» تا اطلاع ثانوی است. این خبر را عطف به موضوعی که اکنون خدمت شما و مخاطبانتان اعلام می کنم، صحت موضوعش را در نقل مستقیم خبر از سوی ما در رسانه های کشور، به سادگی می توان تأیید کرد.»

یزدان عشیری تأکید کرد: «ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرشان موضوع جداگانه دیگری است. این بحث را باید در جریان موضوع سلبریتی ها و مطالبه گری (امر به معروف و نهی از منکر) که در جامعه وجود دارد و تأثیر رسانه ها در این بین باید بررسی کرد اما تا این زمان هیچگونه جمع بندی رسمی درباره ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرش انجام نشده است.

هیچ منبع رسمی هم تا بدین لحظه در این باره صحبت نکرده و موضع گیری رسمی نداشته است. اما مطالبه نسبت به این موضوع به شدت وجود دارد؛ هم از سوی رسانه ها و هم از سوی جامعه …»

وی در پاسخ به این موضوع که چقدر احتمال دارد نوید محمدزاده و فرشته حسینی به دلیل رفتارشان در حاشیه جشنواره کن ممنوع الکار شوند به همشهری آنلاین گفت: «در بحث‌های حقوقی معمولاً نمی توان با احتمال و اما و اگر سخن گفت.

در این بین توصیه می کنم مردم به گمانه زنی‌ها اعتنایی نکنند و به التهاب موضوع بیهوده دامن نزنند. سینمای ما در حال حاضر به قدر کافی مشکلات عدیده دارد و با چنین چالش‌هایی روبه روست که توصیه می کنم در این ماجرا با آرامش و خویشتن داری رفتار شود تا بیش از پیش به آرامش سینما کمک کنیم.

دامن زدن به اخبار جعلی خوب نیست و تأثیر مثبتی هم در فضای جامعه ندارد. همین دامن زدن به موضوع شاید فضایی ایجاد کند تا ارزش گذاری دقیقی نسبت به رفتار سلبریتی های کشورمان در خارج از کشور انجام نگیرد.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. محسن

    کار درست همین هست تا این ولنگاری و بی حیایی در جامعه رواج پیدا نکند ! باید دائم ممنوع الکار بشن که دیگران حساب کار دستشان بیاید و کلا این بابا مشگل داره یه پس گردنی لازم داشت تا در رفتار خود مواظب اعمالش باشه . دست مسئولین این کار درد نکند!

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي