متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش + پیام های زیبا تبریک تولد پدر

دسته بندي : 💥 سرگرمی,اس ام اس
تاريخ : 10 اسفند

در ادامه متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش را خواهید خواند. زیباترین تبریک تولد برای یک پدر، تبریکی است که از طرف دخترش به او گفته می شود. خصوصا نقش پدر در زندگی دختر، غیر قابل توصیف است و در واقع اوست که مانند کوه و تکیه گاه در کنار دخترش می ماند. از این رو در این بخش از گهر زیباترین پیام ها را برای تبریک تولد پدر از زبان دخترش برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

متن تبریک تولد پدر از طرف دختر

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش + پیام های زیبا تبریک تولد پدر, پورتال خبری فرهنگی گهر

پدر عزیز، روحت پاک است، قلبت با ارزش است، و خردت حیرت انگیز است. تولدت مبارک ♥ !

شاید من سرسخت بودم، اما تو همیشه سخت تر بودی، پدر. همینطور بمان؛ دوستت دارم! تولدت مبارک.

هر تولدی که دارید به این معنی است که یک سال دیگر زندگی ما را خاص کردید! ممنون بابا.

متن طولانی تبریک تولد پدر از طرف دخترش

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش + پیام های زیبا تبریک تولد پدر, پورتال خبری فرهنگی گهر

هیچ چیز نمی تواند پیوند خاص ما را بشکند. من خوش شانس هستم که چنین پدر مهربانی دارم. تولدت مبارک!

شما همیشه می دانید چه بگویید تا حتی تاریک ترین روزهای من را روشن کنید. تولدت مبارک پدر.

از شما متشکرم که شانه ای هستید که من همیشه می توانم به آن تکیه کنم، مهم نیست که چه باشد. من تو رو خیلی دوست دارم. تولدت مبارک پدر!

پدرها بزرگترین هدیه ای هستند که هر کسی می تواند داشته باشد. من خیلی ممنونم که شما را بابا صدا می کنم. تولدت مبارک!

تو یکی از بهترین قسمت های زندگی من هستی و من خیلی مفتخرم که تو را پدرم صدا می کنم. برای شما یک تولد فوق العاده آرزو می کنم.

استوری تبریک روز پدر

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش + پیام های زیبا تبریک تولد پدر, پورتال خبری فرهنگی گهر

وقتی به تو نگاه می کنم، به شخص فوق العاده ای که امیدوارم تبدیل شوم نگاه می کنم. ممنون که طرح یک انسان خارق العاده هستید.

شما مظهر آن چیزی هستید که یک پدر خوب باید باشد. خدا به من برکت داد وقتی تو را پدر من ساخت. تولد فوق العاده ای داشته باشید!

من برای همیشه از خدا سپاسگزارم که مرا فرزند تو کرد. داشتن تو به عنوان پدر بزرگترین نعمتی است که تا به حال دریافت کرده ام. برای شما یک تولد فوق العاده آرزو می کنم.

خیلی ممنون پدر، که تمام تلاشت را کردی تا مرا تبدیل به یک زن قوی کنی. تولدت مبارک و من تو را خیلی دوست دارم!

متن کوتاه تولد پدر تبریک تولد پدر از طرف دخترش

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش + پیام های زیبا تبریک تولد پدر, پورتال خبری فرهنگی گهر

هر وقت احساس کردم راهم را گم کرده‌ام، دقیقاً می‌دانم چه کار کنم: با شما تماس بگیرم. تولدت مبارک عزیزترین بابا.

هر چه بزرگتر می شوم، بیشتر متوجه می شوم که پدری مثل تو به اندازه گل صحرا کمیاب است و به همان اندازه زیباست. در این تولدت، بگذار به تو بگویم که برای همیشه از داشتن تو به عنوان برکت، پدرم سپاسگزارم. تولدت مبارک پدر عزیزم، خیلی دوستت دارم !

تبریک تولد پدر اینستاگرام

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش + پیام های زیبا تبریک تولد پدر, پورتال خبری فرهنگی گهر

برای عزیزترین پدرم، تو قطب نمای من هستی. ممنون که همیشه راه درست را به من نشان دادی و مرا در مسیر درست راهنمایی کردی. دوستت دارم و تولدت مبارک!

پدر عزیزم کاش بدانی که تا چه اندازه به تو دلگرم هستم و تا چه اندازه دنیای من به دنیای تو وابسته است به قامتم نگاه نکن که از تو بلندتر به نظر می‌رسد من هنوز در دل همان کودکی هستم که دل به پناه دست‌های ستبر تو خوش کرده است تولدت مبارک

پدرها اولین و بزرگترین قهرمان‌های زندگی دخترانشان هستند. من از قدرت و ابهت تو اعتماد به نفس می‌گیرم همیشه. همیشه مایه افتخار منی. دوستت دارم. تولدت مبارک.

متن پدر زحمت کش

پدر عزیزم تو در ابراز عشق به من سخاوتمندترین جهان شدی و در آغوش تو دختری شدم که از هیچ چیزی نمی‌ترسید. روز زمینی شدنت مبارک!

پدر عزیزم صدای تو برای من امن‌ترین و گرم‌ترین صدای جهان است و آغوش پرمهر تو، وسعت قلبم را نورانی می‌کند سالروز میلادت مبارک…

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش انگلیسی

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش + پیام های زیبا تبریک تولد پدر, پورتال خبری فرهنگی گهر

“Dad, every girl’s dream is to have a kind and understanding father. That’s why I am lucky to have you. Happy birthday!” بابا، آرزوی هر دختری داشتن پدری مهربان و فهمیده است. به همین دلیل من خوش شانس هستم که شما را دارم. تولدت مبارک!

Beloved dad, you are the only person that I know who does his very best whenever he can. Thank you for being a wonderful mentor and hero to me. I am looking up to you still. Happy birthday. پدر عزیز، تو تنها کسی هستی که من می شناسم که هر وقت بتواند بهترین کار را می کند. از شما ممنونم که یک مربی و قهرمان فوق العاده برای من بودید. من هنوز به تو نگاه می کنم تولدت مبارک.

Happy birthday to the most important man in my world! You truly are an incredible person, dad, and you are such a big part of my life. You always have been and you always will be

I’m wishing you the most incredible birthday this year! تولدت مبارک به مهمترین مرد دنیای من!   تو واقعاً یک فرد باورنکردنی هستی، پدر، و تو بخش بزرگی از زندگی من هستی. همیشه بودی و خواهی بود. باورنکردنی ترین تولد امسال را برای شما آرزو می کنم!

I am one lucky girl, To have a dad like you. You give me love, support And freedom, too. If there’s one day I want you To know how important You are to me, It’d be today, your birthday, The most special day of all. Happy birthday, daddy! من یک دختر خوش شانس هستم،برای داشتن پدری مثل توتو به من عشق می دهی، حمایت می کنیو همچنین آزادی.اگر روزی باشد که تو را بخواهمتا بدانیم چقدر مهم استتو برای من،امروز، روز تولد توست،خاص ترین روز از همه. تولدت مبارک بابا!

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي