زلزله 5/2 ریشتری در فارس و هرمزگان + جزییات

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 21 فوریه

ساعاتی پیش، مرکز زلزله نگاری کشور اعلام کرد، زلزله  ۵/۲ ریشتری استان های فارس و هرمزگان را در ساعت ۹:۳۵ صبح امروز لرزاند . در ادامه جزئیات خبر را بخوانید

زلزله ۵/۲ ریشتری در فارس و هرمزگان

زلزله 5/2 ریشتری در فارس و هرمزگان + جزییات, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

حسین درویشی مدیرعامل هلال احمر استان فارس اظهار داشت: در پی این حادثه ۳ تیم ارزیاب هلال‌ احمر برای ارزیابی میزان خسارات احتمالی حادثه به محل اعزام شدند و تمامی پایگاه‌های هلال‌احمر استان به حالت آماده باش درآمدند.

وی افزود: هنوز اطلاعات دقیقی از میزان خسارات احتمالی این حادثه در دست نیست، به محض دریافت گزارش‌های اولیه ارزیابان، اطلاعات تکمیلی اعلام خواهد شد.

به گفته فرماندار شهرستان لارستان نیز زلزله ۵.۲ ریشتری استان فارس تاکنون هیچ خسارت مالی و جانی نداشته است.

زمین لرزه دُرز و سایبان خسارتی نداشت

مدیر جمعیت هلال احمر لارستان گفت: صبح امروز حدود ساعت ۹.۳۵ دقیقه زلزله ۵.۲ ریشتری در حوالی دشت کوران بین درز و سایبان لارستان و هرمزگان رخ داده است.

زمین لرزه دُرز و سایبان خسارتی نداشت

مدیر جمعیت هلال احمر لار در این باره گفت: این زلزله در عمق ۳۰ کیلومتری دُرز دشت کوران مرز بین فارس و هرمزگان و در ۱۴۰ کیلومتری شهر لار رخ داد.

زمانی افزود: تاکنون خسارت جانی و مالی از این زلزله اعلام نشده است، یک تیم ارزیاب از هلال احمر لارستان اعزام شده اند و به همراه مسئولین محلی در محل حاضر هستند.

وی گفت: خسارت در حوزه درز و سایبان فقط در حد ترک خوردگی چند دیوار منزل بوده و ریزش برخی کوه‌ها در حوزه هرمزگان بوده است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي