دانلود فیلم خارجی رایگان

هزینه زاویه سازی صورت و فک سال 1402

تاريخ : 17 آوریل
امروزه یکی از پر طرفدار ترین روش های جراحی زیبایی، زاویه دار کردن صورت است. به همین خاطر افراد زیادی به دنبال تعرفه ی هزینه زاویه سازی صورت و فک سال ۱۴۰۲ هستند. در ادامه مطلب می توانید در مورد هزینه ها، عوارض و روش های انجام این عمل زیبایی مطالعه کنید.

هزینه زاویه سازی صورت و فک سال ۱۴۰۲

هزینه زاویه سازی صورت و فک سال 1402, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه زاویه سازی صورت و فک با ژل

هزینه زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ با توجه به نوع مواد مصرفی متفاوت است و حدودا از قیمت ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تا ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان برای هر سی سی ژل یا چربی می باشد که قیمت نهایی زاویه سازی صورت بر اساس نوع و میزان ژل متفاوت است.

قیمت های اعلام شده برای هر سی سی تزریق می باشد و برای زاویه سازی صورت با توجه به فرم صورت شما معمولا از ۵ الی ۱۰ سی سی تزریق لازم است.

قیمت هر سی سی ژل زاویه سازی صورت در سال ۱۴۰۲ از ۱٫۵ میلیون تومان تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد.
توجه داشته باشید که این قیمت ها حدودی است، هزینه زاویه سازی صورت در روزهای اخیر به دلیل نوسانات بازار و افزایش قیمت ارزها و به دلیل وارداتی بودن ژل های تزریقی، متغیر می باشد. هزینه زاویه سازی صورت می تواند بستگی به ژل مصرف شده یا میزان چربی، متفاوت باشد.

زاویه سازی صورت و فک

زاویه سازی صورت یا مادلینگ چهره باعث اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چهره می شود و علاوه براین موارد باعث جوانسازی پوست نیز می شود.
در این جراحی برای تناسب صورت، نقاطی از آن برجسته می شود. این نقاط می تواند زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه باشد که با روش های مختلفی می توان آن ها را اصلاح کرد که در ادامه مطلب به آن ها می پردازیم.
 • هزینه زاویه سازی صورت و فک سال 1402, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

چگونگی انجام زاویه سازی صورت 

برای زاویه سازی صورت روش های زیادی وجود دارد که انجام این روش ها بسته به نظر پزشک معالج است. بطوری که قبل از انجام عمل، پزشک حالت چهره بیمار را مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت یک روش مناسب برای وی را در نظر می گیرد.

روش های انجام زاویه سازی صورت به شرح زیر است:

 • ۱- زاویه سازی صورت با چربی
 • ۲- زاویه سازی صورت با تزریق ژلزاویه دار کردن صورت
 • ۳- زاویه سازی صورت با نخ
 • ۴- زاویه سازی صورت با بوتاکس
 • ۵- زاویه سازی صورت با تزریق فیلتر
 • ۶- زاویه سازی صورت با جراحی

زاویه سازی صورت با چربی

یکی از بهتری روش ها برای زاویه سازی صورت، تزریق چربی است. تزریق چربی به صورت سرپایی و یا بی حسی انجام می گیرد به این صورت که این چربی ها از یک قسمت بدن گرفته شده و پس از آماده سازی، به نواحی از صورت تزریق می شود.

تزریق با چربی چون از بدن خود فرد گرفته می شود، با بدن خود وی سازگاری دارد و بدون عارضه است و تا چند سال نیز ماندگاری دارد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

در این روش ابتدا آناتومی صورت بررسی می شود و سپس نقاطی که باید در آن تزریق ژل انجام شود، مشخص می شود. این روش یک روش غیر جراحی است ولی در تزریق ژل باید دقت کرد. با توجه به نوع ژل ماندگاری این روش بین ۶ تا ۳ سال است.
برای کم کردن عوارض آن حتما سابقه جراح در این زمینه و نوع ژل به کار برده شده را بررسی کنید. بهترین ژل تزریقی در این زمینه که با بدن سازگاری دارد ژل هیالورونیک است.

زاویه سازی صورت با نخ

یکی از محبوب ترین روش ها در زاویه سازی صورت استفاده از نخ است که بدون عوارض است و باعث به وجود آمدن زخم نیز نمی شود. در این روش جراح معالج ابتدا روی صورت، نقاط ورودی و خروجی نخ را مشخص می کند سپس با سوزن نازک، نخ ها را وارد پوست می کند و در جایی که مشخص کرده است آن ها را زیر پوست می بندد.

زاویه سازی صورت با بوتاکس

این روش برای کسانی که فک مربعی دارند و یا می خواهند پایین صورتشان را کشیده کنند، مناسب است.در زاویه سازی صورت با بوتاکس، به قسمت هایی از چانه بوتاکس تزریق می شود  و بیمار هیچ گونه دردی را احساس نمی کند.

زاویه سازی صورت با فیلتر

زاویه سازی صورت با فیلتر به این گونه است که به قسمت پایینی و صورت و ناحیه گردن تزرق می شود که حالتی زیبا و خوش تراش به فک می دهد. نتیجه آن بصورت آنی قابل مشاهده است لازم است بدانید که این روش نیز بدون عارضه بعد از تزریق است.

زاویه سازی صورت با جراحی

در این روش جراح استخوان فک را کوچک می کند. این کار را با استفاده از مته و یا اره انجام می گیرد. زاویه سازی صورت با جراحی برای تغییرات شدید انجام می گیرد و عوارض مربوط به جراحی بیشتر از سایر روش هاست ولی ماندگاری آن بیشتر است.

عوارض زاویه سازی صورت با روش های مختلف

عوارض زاویه سازی صورت در روش های مختلف متفاوت است ولی در کل تورم و درد بعد از عمل مشترک است.
زاویه سازی صورت ممکن است عوارض دیگری نیز داشته باشد:
 • ۱- آلرژی به مواد استفاده شده
 • ۲- درد و تورم بعد از عمل
 • ۳- خون مردگی و عدم تقارن در تزریق با ژل
 • ۴- برجای ماندن اسکارهه
 • ۵- عفونت محل ورود و خروج نخ ها
 • ۶- کبودی در محل تزریق
 • ۷- هزینه زاویه سازی صورت
همانگونه که توضیح دادیم برای زاویه دار کردن صورت روش های مختلفی وجود دارد و این هزینه نیز مسلما بر اساس عوامل گوناگون تعیین می شود.
یکی از مهمترین عوامل برای تعیین میزان هزینه جراحی، روشی است که برای زاویه دار کردن صورت استفاده می شود چرا که هر یک از این روش ها هزینه مخصوص به خود را دارد.

ماندگاری روش های مختلف زاویه سازی صورت

ماندگاری انواع زاویه سازی صورت

تزریق ژل

ماندگاری زاویه سازی صورت در این روش در حدود ۶ ماه الی ۱ سال است.

تزریق چربی

ماندگاری زاویه سازی فک و صورت در این روش حدود ۲ سال است.

زاویه سازی صورت با نخ

ماندگاری در روش زاویه سازی صورت با نخ در حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه است.

زاویه سازی صورت با جراحی

زاویه سازی در این روش به علت جراحی و برداشتن بخش های اضافی تقریبا دائمی است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي