مطالب پيشنهادي

واکنش نوید محمدزاده به انتقادات از فعالیت تبلیغاتی ‌اش

تاريخ : 9 جولای
بازديد : 115

نوید محمدزاده بازیگر مطرح سینما ، در گفتگو با فریدون جیرانی ، نسبت به انتقادات از فعالیت تبلیغاتی اش در شبکه های اجتماعی ، واکنش نشان داد. در ادامه شرح کامل خبر را بخوانید

واکنش نوید محمدزاده به انتقادات از فعالیت تبلیغاتی ‌اش

610288 Gahar ir واکنش نوید محمدزاده به انتقادات از فعالیت تبلیغاتی ‌اش

نوید محمدزاده در برنامه کافه آپارات در گفتگو با فریدون جیرانی در واکنش نسبت به انتقاداتی که از فعالیت تبلیغاتی او مطرح می‌شود گفت:

اگر جانی دپ تبلیغ می‌کند تاثیر می‌گذارد روی کار هنری‌اش؟ حتما این تبلیغات تاثیر بهتر در کار ما می‌گذارد تا انتخاب‌های بهتر بکنیم.

او در ادامه گفت: وقتی سن و سالت می‌رود بالا باید حواست باشد که خودت را به هرجایی نفروشی. من کاری کردم که رابرت دنیرو هم انجام داده.

خیلی‌ها تبلیغ کردند، چرا فقط درباره من این حرف‌ها زده شد؟ همین عطر من را افراد دیگر هم بیرون دادند، هیچ حرفی زده نشد. چرا فقط دنبال این هستیم آدم‌ها را بکوبیم؟!


630375 Gahar ir واکنش نوید محمدزاده به انتقادات از فعالیت تبلیغاتی ‌اش

اگر رونالدو تبلیغ می‌کند به این معنی نیست که نمی‌تواند در زمین گل بزند. حتما در بازیگری اگر حواس و تمرکزم باشد می‌توانم اتفاقات بهتری را رقم بزنم. قطعا آدم‌ها من را با تبلیغاتم به یاد نمی‌آورند. چون من می‌دانم چه فیلم‌هایی را دارم بازی می‌کنم.

وی افزود: حتما اگر تعریف شده از بازی من، اگر تبلیغ کردم نباید از تعریف‌شان پشیمان بشوند. می‌دانم «قورباغه» دارد می‌آید بیرون و فیلم‌های دیگر و من می‌دانم مسیرم را دارم چجوری می‌روم جلو.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي