جملات تشویقی برای دانش آموزان دبیرستانی

دسته بندي : 💥 سرگرمی,اس ام اس
تاريخ : 17 اسفند

در این مطلب تاثیرگذارترین جملات تشویقی برای دانش آموزان دبیرستانی را مشاهده میکنید. دوره دبیرستان حساس ترین دوره تحصیلی دانش آموزان است و در واقع آینده تحصیلی آن ها در مقطع دبیرستان رقم می خورد. از این رو برای بالابردن انگیزه این عزیزان نیاز است که آنها را جملات انگیزشی و تاثیر گذار و گاهی هشدار، به درس خواندن ترغیب کرد.

جملات تشویقی برای دانش آموزان

جملات تشویقی برای دانش آموزان دبیرستانی, پورتال خبری فرهنگی گهر

پیام انگیزشی برای دانش آموزان دبیرستانی

خستگی را کنار بگذارید، اما هرگز امید را رها نکنید. از فکر کردن به شکست هایتان دست بکشید، اما هرگز از اهداف تان دست نکشید. برای رسیدن به موفقیت، فکر کردن به گذشته را رها کنید، اما هرگز آینده را به حال خود رها نکنید.

به خاطر متفاوت بودن تان ناراحت نباشید. همین تفاوت ها می توانند شما را به یک ستاره تبدیل کنند. شخصیت خودتان را بپذیرید و نیروی درونی تان را رها کنید. فراموش نکنید ویژگی مشترک همه ی افراد موفق این است که با افراد دیگر اطراف شان متفاوت بوده اند.

اگر انتظار دارید فاقد درس خواندن شغل خوبی به دست بیاورید، مثل این است که انتظار داشته باشید فاقد دویدن در مسابقه ی ماراتن برنده شوید.

 تنها یک چیز می تواند تحقق یک رویا را غیر ممکن کند ترس از شکست.

از این که باید اجباراً برای دستیابی به اهداف بزرگ‌تر، از برخی موارد خوب چشم پوشی کنید، هراس نداشته باشید.

متن تشویقی برای بزرگسالان

جملات تشویقی برای دانش آموزان دبیرستانی, پورتال خبری فرهنگی گهر

موفقیت در مدرسه و دانشگاه مثل آماده شدن برای یک ماراتن است که بعد از فارغ‌التحصیل شدن شروع می‌شود. روی اهداف‌ تان تمرکز و سخت کار کنید، اما یادتان باشد بدترین چیز برای شما این است که قبل از اینکه به پایان کار برسید خودتان را خسته کنید.

از این که باید اجباراً برای دستیابی به اهداف بزرگ‌تر، از برخی موارد خوب چشم پوشی کنید، هراس نداشته باشید.

وقتی معلم هایتان به شما می گویند چه کارهایی را باید بکنید به حرف شان توجه کنید، اما مهم تر این است که بعدا خودتان بنشینید و فکر کنید چرا از شما می خواهند آن کار را بکنید.

اگر اعتماد به نفسی در کار نباشد، اگر تضمین و اطمینان خاطری وجود نداشته باشد، شجاعتی در کار نخواهد بود. اگر بدانیم از عهده ی کاری که متقبل شده ایم بر می آییم، نیمی از راه را طی کرده ایم.

من مرتب به خودم یادآوری می کنم که باید روی آنچه میخواهم، تمرکز کنم و به‌جای مشکلات بیشتر، به راه حل ها فکر کنم. به خاطر آوردم هیچ مشکلی نمی تواند روی همه ی زندگی من اثر بگذارد، گرچه ممکن است اکنون اینطور به نظر بیاید. آنتونی رابیز سخنران انگیزشی

اگر یدکی به نام اراده موتوری به نام استقامت و راننده‌ای به نام خدا داشته باشی به جایی خواهی رسید که موفقیت نامیده می‌شود.

همیشه در برنامه ریزی کارها از کارهای سخت شروع کن، کارهای آسان خود به خود انجام می‌شوند.

جملات آرزوی موفقیت برای دانش آموزان

جملات تشویقی برای دانش آموزان دبیرستانی, پورتال خبری فرهنگی گهر

طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد اگر همه درسهایتان را برای فردا بگذارید خیلی دیر می شود.

 اگر می خواهید مطمئن شوید که در جاده موفقیت هستید، از خودتان بپرسید آیا من هم اکنون دارم درد می کشم؟ (منظور سختی ها و خستگی هایی است که در هنگام درس خواندن به شما غالب می شود)

هیچ کاری خیلی زیاد سخت نیست؛ اگر آن را به کارهای کوچک‌تر تقسیم کنید.

انسان های بی هدف مجبورند تمام عمر برای انسان های هدفمند کار کنند.

بیست سال بعد بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کار هایی که کرده ای. بنابراین روحیه تسلیم پذیری را کنار بگذار ، از حاشیه امنت بیرون بیا ، جستجو کن، بگرد ، آرزو کن و کشف کن.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي