دانلود صدا برای آموزش حرف زدن عروس هلندی

تاريخ : 25 دی

جهت دانلود صدا برای آموزش حرف زدن عروس هلندی در این پست از گهر همراه ما باشید. وقتی می‌خواهید به عروس هلندی حرف زدن یاد بدهید، بهتر است روبه‌روی پرنده بایستید و به چشم او نگاه کنید و حرف بزنید. برای اینکه پرنده هم تمام تمرکزش را به سمت شما بگیرد، می‌توانید قفس را به دیوار بچسبانید و کناره‌های آن را با پارچه بپوشانید تا فقط شما در دید پرنده باشید.

دانلود صدا برای آموزش حرف زدن عروس هلندی

 

دانلود صدا برای آموزش حرف زدن عروس هلندی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خنگو کردن عروس هلندی یکی از دغدغه های اصلی علاقمندان به پرندگان است. اما چگونه با استفاده از صداهای ضبط شده اقدام به سخنگو کردن عروس هلندی خود کنیم؟ از چه صدایی برای سخنگو کردن آنها استفاده کنیم؟ در این مقاله انواع صداهای مورد نیاز برای حرف زدن عروس هلندی آورده شده است.

دانلود صدای ضبط شده برای عروس هلندی

عروس هلندی ها توانایی زیادی در یادگیری انواع صداهای شنیده شده دارند، به طوری که می‌توانند انواع صداها را به درستی تقلید و ادا کنند. شما می‌توانید با دانلود هر یک از این صوت ها آموزش خود را آغاز کنید.

دانلود صدا برای آموزش حرف زدن عروس هلندی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

صدای عروس هلندی نر

از آنجایی که عروس هلندی نر حالت موزیکالی دارد و به خوبی تمامی صداها را فرا می‌گیرد و به زودی می‌توان اقدام به سخنگو کردن آنها کرد. در صوت زیر صدای عروس  نر را می شنوید.

دانلود صدا

صدای عروس هلندی ماده

عروس هلندی های ماده به سختی شروع به حرف زدن می‌کنند، به طوری که یک درصد احتمال حرف زدن آنها وجود داشته و این کار نیاز به پشتکار مداوم شما نیاز دارد. برای شنیدن صدای عروس ماده می‌توانید به صوت های زیر گوش دهید.

دانلود صدا

صدای عروس هلندی سخنگو

 

دانلود صدا

عروس هلندی های سخنگو از محبوبیت زیادی در بین پرورش دهندگان برخوردارند. در ادامه کلماتی که پرورش دهنده به آن آموزش می‌دهد و عروس هلندی تکرار می‌کند توجه کنید.

صدای آهنگ خوانی عروس هلندی

 

دانلود صدا

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد عروس هلندی قادر است آهنگ، آواز و کلمات مختلف را ادا کند و کافی است صوتی در اختیار او قرار دهید تا به خوبی برای شما بازخوانی کند. در بالا صدای عروس هلندی که صدای آهنگ زنگ موبایل را یاد گرفته خواهید شنید.

چگونه صدای ضبط شده را برای عروس هلندی پخش کنیم؟

صداهای درج شده در این مقاله را می‌توانید دانلود کنید و آن را برای پرنده پخش کنید. همچنین این امکان وجود دارد که صدای خود را ضبط کنید و کلماتی که می‌خواهید عروس هلندی یا بگیرد را مدام با لحن ثابت تکرار کنید.

تذکر : در آموزش سخنگویی با استفاده از ضبط صوت ، صداهای ضبط شده ، تلویزیون و … ممکن است پرنده از سخن گفتن رو در رو با شما بپرهیزد و بیشتر در خلوت خود به اینکار بپردازد. این مورد همیشگی نیست ولی در بیش از ۷۰ درصد مواقع چنین رفتاری مشاهده شده است.

صبح ساعت ۹ تا قبل از تاریک شدن هوا در سه بازه ۵ دقیقه ای این صوت ها را برای عروس هلندی خود پخش کنید تا آموزش صورت گیرد. پس از یادگیری اولین کلمه به سراغ کلمه بعدی بروید. همچنین برای آموزش صدای آواز و یا آهنگ، آن را از طریق ضبط و یا موبایل خود پخش کنید تا پرنده به خوبی صوت ها را بشنود.

 

اگر با این کلمات در جستجوی پاسخی صحیح هستید، پاسخ جستجوی شما در بالا به صورت کامل توضبح داده شده است : دانلود صدا برای آموزش حرف زدن عروس هلندی، صدای عروس هلندی، صدای عروس هلندی سخنگو سلام، حرف زدن عروس هلندی، صدای عروس هلندی صوتی، دانلود صدای عروس هلندی سخنگو mp3، دانلود صدای ضبط شده سلام برای عروس هلندی، صدای عروس هلندی سخنگو، فایل صوتی حرف زدن عروس هلندی، صدای حرف زدن عروس هلندی،

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي