دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱-۱۴۰۲

علاقه‌مندان به آموزگاری در آموزش پرورش کشور می توانند اقدام به دانلود دفترچه ازمون استخدامی برای سال 1402 نمایند .در ادامه جزییات کامل نحوه ثبت نام را توضیح خواهیم داد.

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

می توانید دفترچه ازمون استخدامی را در ادامه دانلود کنید . در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۴ هزار و ۶۹۴ آموزگار ابتدایی، ۲۳۳۲ آموزگار استثنایی و ۹۹۲ نفر آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی جذب می‌شوند یعنی در مجموع ۲۸ هزار و ۱۸ آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری جذب می‌شوند. 

نحوه خرید کارت ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش

ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از چهارشنبه 10 اسفند در سایت سازمان سنجش آغاز شد و تا روز سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ادامه دارد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند. 

داوطلبان باید سریال ثبت نام 12 رقمی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی / آموزگار ابتدایی استثنایی) سال 1401 و هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه به مبلغ 2/330/000 ریال معادل دویست و سی و سه هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه کنند.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت 

کارت شرکت در آزمون استخدامی رشته شغل آموزگار ابتدایی/ ابتدایی و آموزگار ابتدایی/ استثنایی از روز سه شنبه 5 اردیبهشت 1402 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه هشتم اردیبهشت 1402 در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد و مالک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی است که در تقاضانامه درج خواهند کرد.

اعلام نتیجه نهایی آزمون

پذیرش نهایی از بین داوطلبان معرفی شده به آموزش و پرورش (حداکثر سه برابر) در سقف ظرفیت پذیرش، مطابق جدول شماره (2) و براساس نتیجه امتحان مشترک فراگیر (کتبی) با وزن چهل (40) درصد و ارزیابی تکمیلی با وزن شصت (60) درصد که در جدول مزبور لحاظ شده و مفاد این دفترچه و بر اساس اولویت‌های انتخابی (حداکثر 2 کد شغل محل) در مقایسه با سایر داوطلبان و با رعایت سهمیه قانونی داوطلب، به تعداد یک برابر ظرفیت صورت خواهد گرفت.

تذکر 1: گزینش موظف است با رعایت ماده (16) قانون گزینش نتیجه اولیه افراد را جهت طی سایر مراحل استخدام قبل از نتیجه نهایی اعلام کرده، لیکن نظر نهایی گزینش پس از بررسی لازم قبل از اتمام دوره مهارت آموزی و صدور حکم استخدامی اعلام خواهد شد.

تذکر2 : پس از اعلام نظر گزینش در صورت مساوی بودن مجموع نمرات مکتسبه داوطلبان در آزمون کتبی مشترک و ارزیابی تکمیلی، اولویت انتخاب با داوطلبانی خواهد بود که نمره مکتسبه آنان در آزمون امتحان مشترک فراگیر (کتبی) بالاتر باشد.

تذکر3 : پذیرفته‌شدگان نهایی مکلفند جهت پیگیری ادامه فرایند استخدام و گذراندن دوره مهارت‌آموزی به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت و همچنین دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند. عدم مراجعه در مهلت تعیین شده(تحت هر شرایطی) به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه