رای جنجالی دادگاه علیه سردار آزمون ، آیا سردار بچه دارد؟

سردار آزمون از سال گذشته درگیر پرونده ای شده که یک زن مدعی شده است که سردار آزمون پدر فرزند وی است! حال دادگاه رای به نفع این زن و برعلیه سردار صادر کرده است که در ادامه جزییات آن را می خوانید.

رای دادگاه علیه سردار آزمون ، سردار پدر شد و بچه دارد؟

رای جنجالی دادگاه علیه سردار آزمون ، آیا سردار بچه دارد؟

ماجرای بچه سردار آزمون چیست؟

سردار آزمون از سال گذشته درگیر یک پرونده قضائی در روسیه شده و جلسات دادگاه درباره ادعای زنی که سردار را پدر فرزندش می‌دانست، در غیاب او در سنت‌پترزبروگ ادامه دارد.

شاکی در غیاب آزمون در جلسات دادگاه حاضر شده و طبق اعلام یک رسانه روسی، حتی رأی دادگاه را هم گرفته است. سایت sport-express روسیه به نقل از «دیمیتریف» وکیل شاکی آزمون مدعی شد قاضی نسبت به احراز حق پدری و استیفای نفقه قانع شده و رأی نهایی داده شده است.

دیمیتریف گفت: بعد از صدور رأی، یک فرصت ۳۰ روزه برای تجدیدنظر وجود دارد. اگر درخواست استیناف نباشد، تصمیم اجرا می‌شود. اگر هم چنین درخواستی بیاید، پرونده همچنان در دادگاه شهر سنت‌پترزبورگ قابل بررسی است. قاضی در تصمیم خود کاملاً از ما حمایت کرده است.»

دیمیتریف چند روز پیش هم در مصاحبه دیگری با تاکید بر اینکه آزمون از حضور در روسیه و انجام آزمایش‌های لازم خودداری کرده است و وکیل او در جلسات دادگاه حاضر می‌شود، گفت: آنها استدلال می‌کنند که آزمون نمی‌تواند به دلیل مشکلات سفر هوایی و حضور در مسابقات به روسیه بیاید

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه