هزینه لیزر زگیل تناسلی (هزینه برداشتن زگیل)

تاريخ : 22 بهمن

یکی از دغدغه های کسانی که به زگیل تناسلی مبتلا هستند، هزینه لیزر زگیل تناسلی است. امروزه روش های جدیدی برای درمان این عارضه وجود دارد که یکی از آنها لیزر است. لیزر یکی از جدیدترین روش های نوین و قطعی برای درمان و برداشتن این زائده هاست.

هزینه لیزر زگیل تناسلی

 

  • هزینه لیزر زگیل تناسلی (هزینه برداشتن زگیل), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه لیزر زگیل تناسلی ۱۴۰۲

 
برداشتن زگیل تناسلی با لیزر به ازاء هر عدد زگیل ۳۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان است.

هزینه لیزر زگیل تناسلی صورت

هزینه برداشتن زگیل تناسلی صورت هم مانند دستگاه تناسلی است اما این هزینه ها به اندازه و محل زگیل بستگی دارد.
 
هزینه لیزر زگیل تناسلی (هزینه برداشتن زگیل), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مقایسه هزینه کرایو زگیل تناسلی با لیزر

از دیگر روشهای درمانی زگیل تناسلی که شاید بارها نام آن را شنیده باشید، کرایو زگیل تناسلی است. در این روش برعکس لیزر زگیل تناسلی با استفاده از مایع نیتروژن زگیل را فریز می کند. ۷۵ درصد از افرادی که روش کرایوتراپی را انتخاب کرده اند جواب مثبت گرفته و فقط ۱۵ درصد از آنها شاهد بازگشت زگیل ها بوده اند.

هزینه فریز کردن زگیل تناسلی نیز همچنان به تعداد زگیل ها بستگی دارد و هر چقدر تعداد زگیل ها بیشتر باشد، هزینه کرایوتراپی زگیل تناسلی نیز بیشتر است. علاوه برآن ممکن است دوره درمانی با انجام یکبار کرایو زگیل تناسلی پایان نیافته و در چندین جلسه انجام شود اما لیزر تنها در یک جلسه انجام شده و تمامی زائده ها را در یک جلسه درمان می کند. از این رو می توان آن را به عنوان مقرون به صرفه و بی درد و آسیب ترین روش درمان زگیل تناسلی دانست.

کدام روش درمانی برای از بین بردن زگیل تناسلی مناسب است؟

لیزر زگیل تناسلی یک از روشهای کارآمد و نوین درمانی است که در به کارگیری درمان بیماری های پوستی نتیجه بالایی دارد. از آنجایی که زگیل نیز نوعی بیماری عفونی است که در مرحله اول پوست را آلوده می کند، لیزر درمانی مناسب و کارآمد برای زگیل تناسلی مردان و زنان است. لیزر به طور تک به تک زگیل ها را از بین برده و ریشه آنها را نیز می سوزاند بنابراین امکان بازگشت زگیل در فرد به صفر می رسد.

سرپایی است و در کوتاه ترین زمان درمان صورت میگیرد.

زگیل را ریشه کن می کند.

امکان بازگشت ویروس وجود ندارد.

به بیهوشی و بستری شدن نیاز ندارد.

 هزینه برداشتن زگیل تناسلی با بیمه

بیمه هزینه لیزر زگیل تناسلی را کامل متقبل نمی کند. چرا که درمان آن به عمل جراحی نیاز ندارد و علاوه بر آن لیزر زیر ۵ ساعت آن را درمان می کند. به همین منظور بیمه هزینه درمان زگیل تناسلی را پرداخت نمی کند.
البته قبل از مراجعه به کلینیک درمانی مربوطه می توانید از قرارداد مجموعه با مراکز بیمه پرس و جو نمایید. چرا که در برخی موارد بیمه تکمیلی پس از ارائه مدارک درمانی، قسمتی از هزینه های مربوط به درمان را پرداخت می نماید.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي