دانلود کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

تاريخ : 9 سپتامبر

اگر می خواهید سبک زندگی تان را تغییر دهید و برای رسیدن به اهداف عالی ، زمان و کارهایتان را مدیریت کنید . کتاب بولت ژورنال در این زمینه می تواند به شما کمک کند. نویسنده این کتاب رایدر کارول است که به قلم زهرا نجاری ترجمه شده است.

دانلود کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

دانلود کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

این نوع برنامه ریزی و این سبک زندگی با نوشتن در یک دفتر خالی آغاز می شود. تفاوت این برنامه ریزی با سایر روش های برنامه ریزی در این است که این دفتر خالی یا این برنامه برای شما یک جور است ، برای یک کارمند جور دیگر است و برای یک دکتر نوعی دیگر.

شکل این دفتر حتی برای خود شما هم در طول زمان تغییر می کند.همانطور که پاییز هجده سالگی شما با پاییز چهار سالگی شما متفاوت است.

بولت ژورنال را هیچ فروشگاهی به فروش نمی رساند ؛ زیرا یک دفتر برنامه ریزی از پیش طراحی شده نیست.

بولت ژورنال یک روش است که شما پس از اموختن می توانید یک برنامه ریزی به همان روش انجام دهید. این کتاب قرار است به  شما در هر منسب و شخصیتی که هستید چهارچوب اصلی بولت ژورنال را بیاموزد تا بتوانید با یک روش صحیح ، ساده و زیبا به زندگیتان هدف و امید را هدیه کنید.

دانلود کتاب صوتی برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

دانلود کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

رایدر کارول

رایدر کارول نویسنده، مربی زندگی، طراح دیجیتال و مخترع روش بولت ژورنال است. او در طول زندگی حرفه‌ای خود با شرکت‌های بزرگ فعالیت کرده و این شرکت‌ها با ارائه برنامه‌های کارول توانستند میزان فروش و بهره‌وری خود را افزایش دهند. یکی از عوامل مهمی که باعث معروف شدن کارول شد، نوشتن کتاب برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال بود.

بخشی از کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

یشتر انسان‌ها از شکست بیزار هستند، اما نمی‌دانند تا زمانی که شکستی در کار نباشد، پیروزی هم وجود نخواهد داشت. برای پذیرش شکست به شجاعت نیاز دارید. مردم چون شجاع نیستند و از شکست فرار می‌کنند، نمی‌توانند در زندگی به سمت ریسک‌های مختلف حرکت کنند.

خلاصه کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

متاسفانه همه این موارد باعث ایجاد پدیده پذیرش می‌شود. می‌پذیریم که کلا در زندگی شکست خورده‌ایم و همیشه باید در جایگاه کمک خلبان باشیم و هیچ وقت نمی‌توانیم کنترل هواپیمای زندگی خود را کامل به دست بگیریم. اما واقعیت این است که شکست‌ها در زندگی وجود دارند و نمی‌توانید از آن‌ها فرار کنید. البته همه شکست‌ها احساس بدی به افراد منتقل می‌کنند.

مردم از شکست‌ها می‌ترسند و این موضوع باعث می‌شود که دیگر شجاعتی برای شروع کارهای جدید را نداشته باشند و به نوعی در ناامیدی به سر ببرند چون دیگر نمی‌توانند کارهایی که دوست دارند را شروع کنند.

شما وقتی می‌توانید که از وجود ارزشمند خود برای خلق دنیایی بهتر استفاده کنید. اگر جرئت به خرج ندهید و از جایی که هستید قدمی از قدم برندارید، آن وقت فرصت خلق چیزی را از خود دریغ می‌کنید.

البته برای افراد بسیاری این سوال به وجود می‌آید که باید از کجا شروع کنند. بهترین کار این است افکار خود را بنویسید و آن‌ها را از ذهن به کاغذ منتقل کنید. وقتی آن‌ها را بنویسید دیگر از بین نخواهند رفت و به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهند کرد.

وقتی شروع به نوشتن می‌کنید کم‌کم از صندلی کمک خلبان بلند می‌شوید و هدایت هواپیمای زندگی را به دست می‌گیرید. چون می‌دانید کجا هستید و به کجا قرار است برسید

دانلود رایگان کتاب بولت ژورنال pdf

آنچه در قسمتی از کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال می خوانیم :

نوشتن سفری به دنیای درون است.
– کمرنگ‌ترین جوهرها از بهترین حافظه‌ها ماندگارترند.
– اهداف به ما فرصت می‌دهند تا آنچه را می‌خواهیم تعریف کنیم.
– برای اینکه بدانید کجا هستید باید ابتدا بدانید چه کسی هستید.
– بولت ژورنال با ادغام جنبه‌های مهم زندگی مانند یک پل بین عقاید و اعمال عمل می‌کند.

دانلود کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

– چیزهایی را که از مفید‌بودنشان مطمئن نیستید یا فکر می‌کنید زیبا نیستند، در خانه نگه ندارید.
– بولت ژورنال به شما قدرت اداره‌کردن می‌دهد. اینکه به جای واکنش نشان دادن به اتفاقات، به آن‌ها پاسخ دهید.
– زندگی قصدآگاه یعنی قبل از اینکه دیگران بخواهند برای ما تصمیم بگیرند، خودمان برای زندگی خود تصمیم بگیریم.
– بولت ژورنال به شما کمک می‌کند ذهن آشفته‌تان را از افکار بیهوده خالی کنید و در نهایت افکارتان را واقع‌گرایانه بسنجید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي