ماجرای فوت بوکسور جوان در تمرین تیم ملی + عکس محمد امین روستایی

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 11 آگوست

متاسفانه حادثه ای تلخ در تمرین تیم ملی بوکس کشورمان اتفاق افتاد، در این حادثه یکی از اعضای تیم ملی بوکس به نام محمد امین روستایی دچار مرگ مغزی شد . در ادامه جزییات کامل این حادثه را از زبان مربی تیم ملی می خوانید

فوت بوکسور جوان در تمرین تیم ملی

ماجرای فوت بوکسور جوان در تمرین تیم ملی + عکس محمد امین روستایی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اردوی تیم ملی بوکس جوانان حال و روز خوبی ندارد. اردوی تیم ملی تحت تأثیر مرگ محمدامین روستایی قرار گرفته و اعضای تیم شرایط سخت و عجیبی را تجربه می‌کنند. مرتضی سپهوند که از قهرمانان بنام تیم ملی بوکس است و به‌عنوان مربی تیم در اردو حضور دارد، حالا در شرایط عجیبی قرار گرفته است: «فشارم خیلی بالا رفته، اصلاً توان حرف زدن و راه رفتن را ندارم. نمی‌دانم چه بلایی سر ما آمد اما این را خوب می‌دانم که نتوانستیم از امانت مردم خوب نگه‌داری کنیم.» سپهوند حادثه‌ای که باعث مرگ محمدامین روستایی شد را هم اینگونه شرح می‌دهد: «تمرین تیم در روز تاسوعا بود که اصلاً حادثه‌ای رخ نداد.

تیم تمرین مرور فن داشت و اصلاً مشتزنی انجام نشد که ضربه‌ای به سر او وارد شود. البته کسی که وارد بوکس می‌شود خوب باید همه این موارد را در نظر بگیرد اما واقعاً مرگ این بوکسور ربطی به تمرین و وارد شدن ضربه نداشت. او تمرین مرور فن را انجام داد و بعد از تمرین به سرپرست تیم و آقا رضا سرمربی تیم گفته که حالش خوب نیست. ظاهراً آقا رضا مهدی‌پور هم گفته که آبی به سر و صورتش بزند شاید حالش بهتر شد اما وقتی محمد امین در حال بازگشت به نزد بچه‌ها بود دیدیم که تعادل ندارد و بلافاصله به اورژانس زنگ زدیم.»

سپهوند که شرایط خوبی هم برای حرف زدن نداشت، ادامه داد: «اورژانس زیر ۷ دقیقه رسید اما تا این مدت تقریباً هوشیاری‌اش را از دست داده بود. تا پیش ما رسید، روی رینگ دراز کشید که دو تا دستکش زیر سرش گذاشتیم و کفش‌هایش را در آوردیم اما از حال رفته بود. بلافاصه با اورژانس به بیمارستان اعزام شد اما بلافاصله کد ۹۹ اعلام شد و پزشکی که در بیمارستان بود اعلام کرد که روستایی دچار سکته مغزی شده اما باید منتظر اظهارنظر رسمی پزشک بمانیم ولی با اطمینان می‌گویم که ضربه‌ای به او در حین تمرین وارد نشد.»

قهرمان نامی بوکس ایران درباره آخرین وضعیت تیم گفت: «متأسفانه تیم شرایط خوبی ندارد. این بچه امانت بود و ما نتوانستیم خوب از این امانت نگهداری کنیم. تا به حال در دوران ورزشی خود چنین وضعیتی را ندیده بودم. وقتی خبر آمد که او فوت شده انگار دنیا سر ما خراب شد. همه ما با هم مردیم و نمی‌دانیم چه باید بکنیم.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي