دانلود فیلم خارجی رایگان

نحوه بلاک کردن فرد در لینکدین

تاريخ : 22 آوریل

بلاک کردن فرد در لینکدین یکی از کارهایی است که ممکن است به هر علت برای کاربران این شبکه اجتماعی پیش بیاید. اگر شما هم می خواهید بدانید که چگونه لینکدین حرفه ای بسازیم حتما این مطلب را تا پایان همراهی کنید.

آموزش گام به گام بلاک کردن در لینکدین

نحوه بلاک کردن فرد در لینکدین, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر


اغلب افرادی که یاد می گیرند که چگونه در لینکدین فعالیت کنیم با روش بلاک کردن در لینکدین هم آشنا می شوند. در ادامه هم روش بلاک کردن و هم روش انبلاک کردن در لینکدین را به شما آموزش داده ایم.

آموزش تصویری بلاک کردن در لینکدین

وقتی کاربری را در لینکدین بلاک می کنید چه اتفاقی می‌افتد؟
وقتی شخصی را بلاک می‌کنید، او دیگر قادر نخواهد بود پروفایل لینکدین شما را ببیند. در مجموع می‌توانید حداکثر ۱۴۰۰ عضو را بلاک کنید.

لینکدین به کاربران مورد نظر اطلاع نمی‌دهد که شما آن‌ها را بلاک کرده‌اید. اما اگر در حال حاضر یا قبلاً یک حساب کاربری LinkedIn Recruiter با آن شخص خاص به اشتراک گذاشته‌اید، سایت این حق را دارد که به آن کاربر اطلاع دهد توسط شما بلاک شده است و اگر فردی را از بلاک درآورده‌اید و می‌خواهید دوباره او را مسدود کنید، باید حداقل ۴۸ ساعت صبر کنید تا بتوانید دست به چنین کاری بزنید.

امکان بازدید پروفایل برای کاربران لینکدین وجود دارد، اما وقتی شخصی را بلاک می‌کنید، امکان مشاهده اینکه چه کسی پروفایل شما را مشاهده می‌کند، وجود ندارد، بنابراین برای بلاک کردن درنگ نکنید، زیرا کاربر بلاک شده هیچگونه اعلانی از این اقدامات دریافت نخواهد کرد.

روش بلاک کردن در لینکدین

۱: از بخش جستجوی لینکدین، نام کاربری شخص مورد نظر را جستجو یا وارد لیست ارتباطات خود شوید (My Network > Connections).

نحوه بلاک کردن فرد در لینکدین, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۲: وارد پروفایل شخصی که قصد بلاک کردن آن را دارید، شوید و مراحل زیر را دنبال کنید.

۳: بر روی گزینه More که در زیر عکس پروفایل کاربر وجود دارد، کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Report / Block را انتخاب کنید.

نحوه بلاک کردن فرد در لینکدین, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۴: در این مرحله پیغامی با عنوان شما می‌خواهید چه کاری انجام دهید (What do you want to do) ظاهر می‌شود که باید بر روی گزینه Block [نام کاربر] کلیک کنید.

نحوه بلاک کردن فرد در لینکدین, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۵: در اینجا، پیغامی به منظور گرفتن تایید از بلاک کردن کاربر مورد نظر برای شما نمایش داده می‌شود که در صورت تمایل، باید روی گزینه Block کلیک کنید و در غیر این صورت باید روی Go Back کلیک کنید.

کاربر مورد نظر شما به راحتی با انجام مراحل فوق بلاک می‌شود و عضوی که بلاک کرده‌اید، هیچ هشداری دریافت نمی‌کند. بد نیست بدانید امکان مسدودسازی حداکثر ۱۰۰۰ عضو در لینکدین برای شما وجود دارد.

چند تا نکته ای که با بلاک کردن یک فرد اتفاق می افتد:

دو طرف دیگر به پروفایل همدیگر دسترسی نخواهند داشت.
نمی توانند در لینکدین با هم پیام رد و بدل کنند.
به پست و مقالاتی که فرد مقابل منتشر می کند دسترسی نخواهند داشت.
اگر جز ارتباطات شما بودند، ارتباط شما قطع می شود.
اگر قبلا از آن فرد ایندورسمنت یا توصیه نامه داشتید آنها هم حذف می شود.

بعضی اوقات هست که ممکن است ما نخواهیم کلا فردی را بلاک کنیم و می خواهیم محدودیت هایی برای دیدن بخش های پروفایل خود بگذاریم. شما به راحتی می توانید تنظیم کنید که کدام قسمت از پروفایل تان برای همه افراد قابل دیدن باشد. می توانید تنظیم کنید عکس شما را دیگران ببینند یا خیر، یا هر بخش دیگر پروفایل حق انتخاب دارید. به مقاله نکاتی درباره تنظیم پروفایل عمومی لینکدین که با یک فیلم آموزشی همراه است می توانید با جزییات از چگونه تنظیمات پروفایل عمومی خود مطلع شوید.

اما چرا برخی از موارد اکانت ما در لینکدین محدود یا بلاک می شود:

لینکدین می گوید همیشه در زمان اتخاذ تصمیمات مهم منافع اعضا برایشان در اولویت اول است. میلیون ها مکالمه حرفه ای و دانش تخصصی در طی یک روز در لینکدین منتشر می شود. افراد متخصص فراوانی حدود ۶۹۰ ملیون نفر، از سراسر دنیا در لینکدین دور هم جمع شده اند. از کشورها،فرهنگ ها و تخصص ها و رشته های مختلف. برای اداره کردن این مجموعه عظیم که از آن به عنوان بزرگترین مجمع متخصصین دنیا نام برده می شود قوانینی وضع شده است. در واقع برای اینکه لینکدین مطمئن شود که فضایی امن و حرفه ای و مفید برای اعضا فراهم کرده یکسری سیاست و قوانینی تحت عنوان Professional Community Policies تعیین کرده که همه اعضای باید رعایت و اجرا کنند.

روش خارج کردن کاربر از بلاک لیست

در صورتی که قصد دارید شخصی را در لینکدین از وضعیت بلاک خارج کنید، باید وارد بلاک لیست لینکدین شوید. این لیست، کاربران بلاک شده و مدت زمان بلاک کردن آن‌ها را هم به شما نشان خواهد داد. برای خارج کردن کاربر از بلاک باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱: روی نماد Me در بالای صفحه اصلی لینکدین کلیک کنید.

۲: از منوی کشویی باز شده، Settings & Privacy را انتخاب کنید.

۳: در این مرحله، پنجره Privacy در تنظیمات شخصی شما باز می‌شود که باید در نوار کناری سمت چپ بر روی گزینه Blocking and hiding کلیک کنید.

۴: در لیست بلاک شده‌ها گزینه Change را انتخاب کنید.

۵: از لیست بلاک شده‌های خود، نام کاربر مورد نظر خود را پیدا کرده و بر روی Unblock کلیک کنید، سپس رمز ورود به سیستم لینکدین خود را در کادر ظاهر شده وارد کرده و بر روی گزینه Unblock member کلیک کنید.

نحوه بلاک کردن فرد در لینکدین, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

توجه داشته باشید که امکان بلاک کردن مجدد کاربر پس از خارج کردن از لیست بلاک شده‌ها نیازمند گذشت ۴۸ ساعت خواهد بود.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي