دانلود فیلم خارجی رایگان

مهم ترین فاکتورها در قیمت گذاری پرده

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 5 ژانویه

یکی از مهم ترین فاکتور ها در خرید هر وسیله ای بودجه کافی برای خرید آن می باشد. محاسبه قیمت پرده به چند فاکتور مهم نیاز دارد که اگر آن ها را ندانید امکان دارد در محاسبه قیمت با مشکل مواجه شوید.

مهم ترین فاکتورها در قیمت گذاری پرده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نحوه ی محاسبه قیمت پرده

شما حتما میدانید که متراژ پارچه اصلی ترین فاکتور برای قیمت پرده می باشد، اما موار دیگری هم هستند که در قیمت گذاری دخیل هستند.

فاکتور های اصلی در خرید یک پرده به موارد زیر مربوط است.

  • طول و عرض پنجره
  • مدل دوخت پرده
  • اکسسوری های مورد نیاز

با دانستن موارد بالا شما میتوانید به آسانی قیمت یک پرده را محاسبه نمایید . هر کدام از فاکتور ها را در زیر به صورت مختصر و مفید توضیح داده ایم.

طول و عرض پنجره

یکی از اشتباهاتی که مشتریان پرده اغلب دچار آن می شوند برعکس نوشتن طول و عرض پنجره ها می باشد. این اشتباه باعث اختلاف در قیمت و دوخت پرده می شود.

برای جلوگیری از این اشتباه بهتر است که بدانید در شغل پرده فروشی عرض پنجره از چپ به راست آن و طول پنجره به ارتفاع آن یعنی از بالا تا پایین پنجره را می گویند.

برای اندازه گیری پنجره بهتر است از یک متر فلزی استفاده شود، و اگر قصد دارید کل دیوار را بپوشانید از سقف تا کف را متر کنید و پنج سانت کم کنید برای عرض هم همین طور.

مهم ترین فاکتورها در قیمت گذاری پرده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مدل دوخت پرده

مدل دوخت پرده، رابطه مستقیمی با متراژ پارچه دارد. برخی مدل دوخت ها پارچه بیشتری نیاز دارد و این باعث افزایش قیمت می شود.

دوخت پلیسه

دوخت پلیسه به مدل دوختی گفته می شود که پرده را به صورت چین خورده آماده میکنند. در این مدل اگر شما پرده را پر چین بخواهید عرض را ضرب در سه میکنید و اگر کم چین بخواهید ضربدر دو و نیم میکنید.

دوخت پانچ

به دوختی که نوار پرده را پانچ کرده باشند و پرده توسط حلقه به میله متصل باشد گفته می شود. در این مدل شما دو نیم الی سه برابر پارچه نیاز دارید.

دوخت آستر

اگر آستر را صاف بخواهید به اندازه ی سی سانت بیشتر از عرض پنجره پارچه نیاز دارید.

اکسسوری های مورد نیاز

در صنعت تزئینات داخلی و صنف پرده فروشی، اکسسوری های بسیار زیبایی وجود دارد که شما میتوانید از آنها برای پرده خود استفاده کنید. مانند اکسسوری هایی که در زیر آمده است.

ریل پرده

چوب پرده ها به نسبت مدل دوخت باید تهیه شوند به طور مثال برای دوخت پلیسه چند مدل ریل وجود دارد مانند ریل ساده، ریل اتومات دستی و ریل اتومات برقی که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.

برای دوخت مدل پانچ شما نیاز به ریل گرد دارید که آن هم درجه بندی و قیمت های متفاوتی دارد.

حلقه پانچ

اگر دوخت پرده شما مدل پانچ باشد شما نیاز به حلقه دارید. حلقه ها انواع مختلفی دارند حلقه های لوکس و حلقه های معمولی

گل میخ و شرابه

برای اتصال دکور پرده به دیوار و کنار نگه داشتن و مدل دادن به پرده میتوانید از گل میخ و شرابه استفاده کنید.

نحوه خرید پارچه و پرده از پرده ادریس

شما میتوانید برای خرید پرده پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و پرده اداری با هر مدل و متریال که مد نظر دارید به دو روش زیر خرید خودرا با خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

مهم ترین فاکتورها در قیمت گذاری پرده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خرید پرده در منزل با خدمات رایگان

مجموعه پرده ادریس با راه اندازی سرویس سفارش در منزل خدمات رایگانی از قبیل مشاهده نمونه پارچه، اندازه گیری و مشاوره توسط طراح در منزل را به مشتریان خود ارائه میدهد. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست سرویس در منزل با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

خرید پرده در فروشگاه

پرده ادریس با در اختیار داشتن کارگاه های دوخت پرده، تولید قاب پرده، خشک شویی پرده و شوروم یا همان فروشگاه اختصاصی پرده با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال با ارائه خدمات پس از فروش سعی بر این دارد که بهترین و مرغوب ترین کالا با منصفانه ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما میتوانید با شماره گیری شماره های ۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۵۵۸۸۲۷۷۰ جهت حضور در فروشگاه تماس حاصل نمایید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي