دانلود تریلر فیلم زیبای Black Sea

تاريخ : 9 اکتبر

دانلود تریلر فیلم زیبای Black Sea

اولین تریلر فیلم هیجانی، ماجرایی «دریای سیاه» (Black Sea) با بازی جود لاو در نقش یک کاپیتان زیردریایی منتشر شد.
بنابر گزارش اختصاصی سینما باکس، شرکت فوکس فیچرز کارگردانی این عنوان را به کوین مکدانلد محول کرده است که بیش از همه برای فیلم «آخرین پادشاه اسکاتلند» شهرت دارد که فورست ویتکر برای بازی در نقش اصلی این عنوان برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد.

دانلود تریلر فیلم زیبای Black Sea, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
جود لاو که دو بار برای «آقای ریپلی بااستعداد» و «کلد مانتین» نامزد اسکار بوده است در فیلم «دریای سیاه» نقش اصلی را برعهده دارد. ابتدا قرار بود یک بازیگر مسن‌ تر نقش اصلی این فیلم را بازی کند، اما در نهایت جود لاو بازیگر بریتانیایی کمی اضافه وزن پیدا کرد، سرش را تراشید و با لهجه اسکاتلندی مقابل دوربین رفت.
از دیگران بازیگران این فیلم می توان به اسکوت مکنیری، بن مندلسون، جودی ویتکر، کارل دیویس و دانیل رایان اشاره کرد که قرار است در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۵ (۳ بهمن ۱۳۹۳) به اکران عمومی برسد.
خلاصه داستان :
یک کاپیتان زیردریایی (جود لاو) که کارش در یک شرکت عملیات نجات را از دست داده، پیشنهاد یک سرمایه‌ گذار مرموز را می‌پذیرد و برای پیدا کردن یک زیردریایی روسی که در دریای سیاه غرق شده و گفته می‌شود حامل کلی طلا بوده، گروهی ملوان روسی و انگلیسی را جمع می‌کند و راهی سفری ماجراجویانه می‌ شود اما وقتی خدمه دچار حرص و ناامیدی می‌ شوند، خیلی زود به وخامت شرایط پی می‌برد …

HD 720 Download

 

منبع: سینما باکس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي