ربات رایگان ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور + فیلم

متاسفانه چند سالی است با بازار قرعه کشی خودرو روبرو شده ایم! اینبار بازار سیاه به ربات ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی رسیده است! خیلی از افراد متاسفانه اینگونه گول می خورند که با خرید یک ربات به راحتی می توانند در سایت بهمن موتور ثبت نام کنند.

ربات رایگان ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی

ربات رایگان ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی

اما اصل ماجرا چیست؟؟ + ربات رایگان در ادامه

این سایتهای شیاد بواسطه سادگی مردم از آنها سو استفاده کرده و از رباتی که رایگان در اینترنت هست از مردم پول می گیرند. جالب است بدانید ما خودمان که از این ربات استفاده می کنیم شانس ما در موفق شدن ثبت نام در حدود 50 درصد بیشتر از مردم عادی هست که بدون ربات این کار را می کنند ولی نمی توان خود که به طور قطع شما می توانید ثبت نام کنید ، به این دلیل که اگر ظرفیت بهمن موتور 1000 دستگاه باشد و 2000 نفر این ربات را خریده باشند پس طبیعتا 1000 نفر از این دو هزار نفر سرشان بی کلا می ماند :).

ترفندهای رایگان در پایین همین صفحه هست

عزیزان توجه داشته باشید که اینها فقط و فقط راه و روش های ثبت نام آسان را می فروشند و شما فقط با چند سرچ ساده می توانید این ترفندها را به رایگان در اختیار بگیرید!

این تبلیغات نه تنها واقعیت ندارد بلکه امکان کلاهبرداری را از شما افزایش می دهد ، همانطور که می دانید در فرایند ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی و یا کلا محصولات بهمن حداقل دو مرتبه از افزونه ضد ربات گوگل عبور میکنید یکی در مرحله انتخاب رنگ و آپشن ها و دیگری در مرحله فرم و تکمیل اطلاعات فردی که برای جلوگیری از ربات در ثبت نام در سایت قرار اده شده است

اگر گوگل حتی کمی به فرایند ثبت نام شما مشکوک شود از نظر اینترنت امن نباشید و یا دارای اکانت گوگل نباشید بیشتر شما را زیر نظر خواهد گرفت و لازم است به سوالات تصویری پاسخ دهید که حداقل سه تصویر را لازم است از بیشن 9 تصویر انتخاب کنید تا گوگل اجازه عبور از این مرحله را به شما بدهد، همانطور که می دانید افزونه ضد ربات گوگل یکی از قویترین افزونه ها در این مورد است

ربات ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی اصولا وجود ندارد تنها با آموزش است که خواهید توانست سریعتر و راحت تر از مراحل عبور کنید و به درگاه بانک برشید البته ما هم همین را در ثبت نام نیاز داریم تا یک ثبت نام موفق داشته باشیم این طبیعی است که خودرو به همه افراد مراجعه کننده در سایت نرسد و ظرفیت تکمیل شود چون تعداد خودرو های قابل فروش کم و تعداد متقاضی برای خودرو چندین برابر تعداد خودرو ها است و ماشین به افرادی تعلق می گیرد که زودتر به درگاه بانک برسند و پرداخت را انجام دهند.

ترفندها و خطاهای موقع ثبت نام بهمن موتور (فیدلیتی و دیگنیتی)

انتخاب نمایندگی:

برای انتخاب نمایندگی محدودیتی وجود ندارد و هرنمایندگی که ظرفیت داشته باشد میتوانید انتخاب کنید البته توجه داشته باشید که این مورد میتواند در هر سری از بخشنامه‌های بهمن موتور تغییرکند و نیاز است بخشنامه را از سایت bahman.ir دانلود و مطالعه کنید.

مشکل برگشت به صفحه اول ثبت‌نام سایت بهمن موتور

پس از طی کردن تمامی مراحل ثبتنام در قسمت آخر به صفحه‌ی اعتبار سنجی میرسید. در حالت عادی باید به سرعت از این صفحه به درگاه پرداخت هدایت شوید اما گاها این مشکل بوجود می‌آید که مدت زیادی شما در این قسمت باقی مانده و وارد درگاه نمیشوید و اگر بیشتر از ۵ دقیقه در این صفحه صبر کنید احتمالا به صفحه اول برمیگیردید.

این مشکل احتمالا به این دلیل رخ میدهد که در هنگام ورود شما به درگاه دقیقا در همین زمان ظرفیت خودرو و یا نمایندگی که انتخاب کردید پر شده است بنابراین  فقط یک یا نهایتا دو دقیقه در این صفحه منتظر بمانید و اگر به درگاه متصل نشدید ابتدا از لینک کپی گرفته و در مرورگر یک صفحه بک میزنید و نمایندگیهای دیگر را امتحان میکنید. در این حالت اگر ظرفیت خودرو کامل نشده باشد و فقط مشکل از اتمام ظرفیت نمایندگی باشد ،احتمالا میتوانید از مرحله اعتبار سنجی گذشته و به درگاه متصل شوید.

خطای ارتباط با سرور قطع است

اگر در قسمت فرم و یا مرحله قبل با این خطا مواجه شدید میتوانید صفحه را رفرش کنید ولی اگر در قسمت انتخاب نمایندگی با این خطا مواجه شدید در این صفحه منتظر نمانید . خیلی سریع کلید بک و فروارد مرورگر را بزنید. با اینکار احتمالا شما در همان صفحه انتخاب نمایندگی باقی میمانید ولی ارتباط با سرور متصل میشود و قطعا شانس شما نسبت حالت قبل بیشتر است.

برگشت خوردن مبلغ پس از پرداخت

در زمانیکه تعداد افراد بسیار زیادی به درگاه پرداخت مراجعه میکنند گاها این اتفاق پیش می‌آید که پس از پرداخت رسید صادر نشده و پرداخت ناتمام میماند. به این نکته توجه داشته باشید که در این حالت امکان برگشت مبلغ شما زیاد است بنابراین ابتدا از لینک صفحه‌ای که پس از پرداخت به آن وارد شده‌اید کپی بگیرید و در تب‌های دیگر سعی کنید لینک را باز کنید تا نهایتا رسید برای شما صادر شود . در صورتی که باز هم رسید صادر نشد در مرورگر بک بزنید و به درگاه وارد شوید و دوباره دکمه فورواد را در مرورگر بزنید .و بعنوان راه سوم در صورتیکه مبلغ از حساب شما کسر نشده و درگاه به شما اجازه پرداخت میدهد دوباره اقدام به پرداخت کنید.

پرداخت

برای پرداخت ممکن است رمز دوم برای شما ارسال نشود بنابراین از اپلیکشین های همراه بانک برای گرفتن رمز دوم میتوانید کمک بگیرید و نیاز است قبلا اپلیکیشن همراه بانک خود را نصب کرده و امتحان کنید . همینطور بعضی از حسابها سقف انتقال وجه دارند که باید قبل از ثبتنام این مورد را پیگیری کنید

خطاهای قسمت فرم ثبت‌نام

در قسمت فرم  خطاهایی مانند پربودن صف پرداخت و یا پر بودن آپشن انتخابی و … بوجود می‌آید که بسیاری از کاربران در همین مرحله استاپ میشوند . در این مرحله بهتر است به مرحله قبل برگردید و آپشنها و رنگهای دیگر را نیز امتحان کنید . البته اگر در سه دقیقه اول، سایت و بخشنامه ها را بتوانید بارگزاری کنید احتمالا با این خطا مواجه نخواهید شد.

برای ثبت نام فیدلیتی دیگنیتی چکار کنم؟

ربات ثبت نام چیست؟

این ربات یک افرونه برای مرورگر کروم و فایرفاکس وجود دارد به نام اتوفیل autofill ، پکیج فروشها اطلاعات را در این اکستنشن کروم وارد کرده و واقعا هم با یک کلیک آنرا وارد می کنند . ترفند آنرا در ادامه به صورت رایگان برای شما قرار می دهیم تا 1 میلیون الکی به جان آن ندهید.

دانلود ربات کروم    دانلود ربات فایرفاکس

توجه مهم 1: برای استفاده از این ربات و بقیه ربات ها باید حداقل دانش کامپیوتری خوبی و همچنین آشنایی با کروم و فایرفاکس داشته باشید اگرنه پول خود را هدر داده اید.

توجه مهم 2 : ربات به تنهایی کارساز نیست شما باید یک فرم هم داشته باشید که فرم پیشفرض معروف هست و اطلاعات را داخل آن وارد و به ربات اتوفیل انتقال دهید. جالب اینجاست که زمان ثبت نام با یک کلید میانبر مثلا ctrl+Y می توانید کل فیلدها را در کسری از ثانیه پر کنید.

توجه مهم 3: ابتدا ویدیو زیر را ببینید و سپس وارد سایت زیر شوید و فرم را فقط با مبلغ  فکر می کنم 120 هزار تومان خریداری کنید. پس از خرید فرم و وارد کردن اطلاعات و تنظیمات لازم ، هر زمان وارد سایت بهمن خودرو شوید با یک کلیک می توانید اطلاعات را وارد کنید

توجه فوق مهم :  سایت گهر اعتبار سایت زیر را تایید و یا رد نمی کند ضمن اینکه سایت مذکور دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد . پس مسئولیت خرید و … با خود شماست

ورود به سایت خرید فرم برای وارد کردن اطلاعات

ویدیو آموزش کار با ربات و انجام عملی
 
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه