اعترافات تکان دهنده والدین بابک خرمدین به قتل دختر و دامادشان!

بابک خرمدبن شخصی است که توسط پدر و مادرش تکه تکه و جسدش را داخل کیسه زباله و چمدان قرار داده و در حوالی شهرک اکباتان رها کرده اند . پدر و مادر بابک خرمدین که چندی پیش به قتل پسرشان اقرار کرده بودند . شب گذشته نیز به قتل داماد و دخترشان که مربوط به چند سال گذشته می باشد اعتراف کرده اند. در ادامه شرح کامل خبر را بخوانید

اعترافات تکان دهنده پدر و مادر بابک خرمدین به قتل دختر و دامادشان!

اعترافات تکان دهنده والدین بابک خرمدین به قتل دختر و دامادشان!

رئیس پلیس پایتخت: دیشب در ادامه بازجویی ها درباره پرونده قتل بابک خرمدین ، پدر و مادر مقتول که جزو متهمان این پرونده هستند همچنین اعتراف کردند داماد و دخترشان را نیز چند سال گذشته به قتل رسانده اند.

آنان ادعا می کردند داماد و دخترشان در خارج از کشور زندگی می کنند. پدر بابک خرمدین اعتراف کرده است که ابتدا در سال ۹۰ داماد خود و بعدها در سال ۹۷ دختر خود را هم به قتل رسانده است.

وی درخصوص نحوه قتل دختر و داماد خود هم گفته است آنها را نیز با همین روش به قتل رسانده و سپس برای رهایی از اجساد آنها را تکه تکه کرده و هر کدام را در جایی رها کرده است.

سرپرست دادسرای جنایی تهران: پدر و مادر بابک خرمدین در اعترافات خود درباره انگیزه قتل‌ داماد و دخترشان اعلام کرده‌اند آنها اعتیاد به مواد مخدر داشته‌اند و همچنین درگیر انحرافات اخلاقی بودند.
بر اساس نظریه روانپزشک درباره بررسی شرایط روحی و روانی این پدر و مادر تا این لحظه هر دو، تا حدودی سالم تشخیص داده شده‌اند و اعتیاد به مواد مخدر و اختلال روانی در آن‌ها محرز نشده استپدر بابک خرمدین در تازه‌ترین اعترافات خود گفته در سال ۹۰ داماد خود و بعدها در سال ۹۷ دختر خود را هم به قتل رسانده و برای رهایی از اجساد آنها را تکه‌ تکه کرده و هر کدام را در جایی رها کرده است.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه