اعترافات تکان دهنده والدین بابک خرمدین به قتل دختر و دامادشان!

دسته بندي : ⭐ اخبار,حوادث
تاريخ : 19 می

بابک خرمدبن شخصی است که توسط پدر و مادرش تکه تکه و جسدش را داخل کیسه زباله و چمدان قرار داده و در حوالی شهرک اکباتان رها کرده اند . پدر و مادر بابک خرمدین که چندی پیش به قتل پسرشان اقرار کرده بودند . شب گذشته نیز به قتل داماد و دخترشان که مربوط به چند سال گذشته می باشد اعتراف کرده اند. در ادامه شرح کامل خبر را بخوانید

اعترافات تکان دهنده پدر و مادر بابک خرمدین به قتل دختر و دامادشان!

اعترافات تکان دهنده والدین بابک خرمدین به قتل دختر و دامادشان!, جدید 1401 -❤️ گهر

رئیس پلیس پایتخت: دیشب در ادامه بازجویی ها درباره پرونده قتل بابک خرمدین ، پدر و مادر مقتول که جزو متهمان این پرونده هستند همچنین اعتراف کردند داماد و دخترشان را نیز چند سال گذشته به قتل رسانده اند.

آنان ادعا می کردند داماد و دخترشان در خارج از کشور زندگی می کنند. پدر بابک خرمدین اعتراف کرده است که ابتدا در سال ۹۰ داماد خود و بعدها در سال ۹۷ دختر خود را هم به قتل رسانده است.

وی درخصوص نحوه قتل دختر و داماد خود هم گفته است آنها را نیز با همین روش به قتل رسانده و سپس برای رهایی از اجساد آنها را تکه تکه کرده و هر کدام را در جایی رها کرده است.

سرپرست دادسرای جنایی تهران: پدر و مادر بابک خرمدین در اعترافات خود درباره انگیزه قتل‌ داماد و دخترشان اعلام کرده‌اند آنها اعتیاد به مواد مخدر داشته‌اند و همچنین درگیر انحرافات اخلاقی بودند.
بر اساس نظریه روانپزشک درباره بررسی شرایط روحی و روانی این پدر و مادر تا این لحظه هر دو، تا حدودی سالم تشخیص داده شده‌اند و اعتیاد به مواد مخدر و اختلال روانی در آن‌ها محرز نشده استپدر بابک خرمدین در تازه‌ترین اعترافات خود گفته در سال ۹۰ داماد خود و بعدها در سال ۹۷ دختر خود را هم به قتل رسانده و برای رهایی از اجساد آنها را تکه‌ تکه کرده و هر کدام را در جایی رها کرده است.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي