مطالب پيشنهادي

عکسها و بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در گاندو

تاريخ : 31 آگوست
بازدید : 136

بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در فصل دوم گاندو ، اقلیت مسیحی دارد و بازی در این فیلم اولین تجربه بدون حجاب ، مقابل دوربین بوده است.

بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در گاندو ۲

عکسها و بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در گاندو, جدید 1400 -گهر

بازیگر نقش شارلوت در مصاحبه ای چنین بیان کرد:

چون من خودم یک اقیلت مسیحی هستم، دوست نداشتم نقش یک ارمنی یا خارجی را بازی کنم، چون معتقد بودم که ممکن است گیر کنم یعنی برای نقش‌های دیگری به جز یک خارجی با من تماس گرفته نشود؛ بنابراین ۹۹ درصد پیشنهاد‌ها را قبول نمی‌کردم و همچنان هم آن‌ها را نمی‌پذیرم، اما چون نقش «شارلوت» بسیار جذاب بود، یعنی کاراکتر بسیار جذابی بود، من قبول کردم که آن را بازی کنم و بسیار هم از انتخابم راضی هستم.

عکسها و بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در گاندو, جدید 1400 -گهر

بازیگر نقش شارلوت در فصل دوم سریال گاندو از تجربه بازی بدون حجاب و چالش هایش و اینکه آیا بدون حجاب بودن پیشنهادی بود که از ابتدا مطرح شد؟ بله. از همان ابتدا که برای قرار داد این کار رفتم صحبت شد که قرار است بدون حجاب بازی کنم. این مسئله برای من چالش خاصی نداشته، اما برای مردم خیلی خیلی سوال است که چطور من به عنوان یک ایرانی اجازه دارم که بدون حجاب جلوی دوربین ظاهر شوم.

وی تصریح کرد: این قانون وجود دارد که یک اقلیت در فضا‌هایی که مثلا خارج از کشور است یا مثلا با یک خارجی صحبت می‌کند می‌تواند بدون حجاب یا با کلاه گیس جلوی دوربین برود و پیش از این هم هنرمندان خارجی بر همین اساس در آثار ایرانی حضور داشته اند، اما تا کنون یک ارمنی ایرانی در جایی دیده نشده بود و به عنوان یک تجربه جدید کنجکاوی برانگیز بود.

عکسها و بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در گاندو, جدید 1400 -گهر

بیاینا محمودی در پایان سخنانش یکبار دیگر تاکید کرد: فقط یک نگرانی از ابتدای بازیم در نقش شارلوت سریال گاندو ۲ و بدون حجاب رسمی، برای من وجود داشت و هنوز هم این نگرانی ادامه دارد، این است که بواسطه اینکه من می‌توانم بدون حجاب مقابل دوربین حضور داشته باشم، این باعث شود که فقط برای نقش‌های خارجی با من تماس گرفته شود و به اصطلاح آن را یک ویژگی یا مزیت فرض کنند که خیلی از کارگردانان به دنبال چنین بازیگری باشند و من را صرفا به خاطر همین امتیاز استفاده کنند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي