مطالب پيشنهادي

زمان عرضه سیستم عامل ویندوز ۹، تایید شد!

تاريخ : ۲۵ دی
بازديد : 807

شایعات بسیاری درباره ویندوز شماره ۹ مایکروسافت تاکنون منتشر شده است؛ نسخه‌ای که می‌خواهد سری ویندوز را متحول کند و رایانه‌های خانگی را از شکست بسیار بزرگی رهایی بخشد. بد نیست که بدانید این شماره، با نام کد ویندوز ” Threshold ” شناخته می‌شود و قرار است که نسخه‌ای باشد تا دو شماره از سیستم عامل‌های ویندوز ۸،۷ و RT را متحد نماید.

windows 8 600x359 زمان عرضه سیستم عامل ویندوز 9، تایید شد!

Paul Thurrott، خبرنگار مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که ویندوز بعدی، ویندوز ۹ نام‌گذاری شده و برای عرضه در ماه آپریل سال ۲۰۱۵ میلادی، برنامه ریزی شده است. متاسفانه هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چه واکنشی به این خبر نشان داده و آیا عرضه ویندوز ۹ را در سال آینده، تایید خواهد کرد یا خیر!

نسخه مخصوص این سیستم عامل، در ماه آپریل سال جاری در کنفراس مایکروسافت، ارائه خواهد شد و در سال ۲۰۱۵، نسخه نهایی آن ارائه می‌شود. خبرهایی از گوشه و کنار، گفته‌اند که در ویندوز ۹، منوی استارت باز خواهد گشت و همچنین گزینه‌ای برای اجرای برنامه های رابط کاربری مترو بر روی دستکاپ، وجود دارد. سایت InfoWorld به‌تازگی اعلام کرده که هنوز برنامه نویسی ویندوز ۹ شروع نشده است.

البته یک خبر بزرگ دیگر باقی مانده و آن، ادغام دو سیستم عامل ویندوز فون و RT از سوی مایکروسافت خواهد بود. به‌نظر شما چه سرنوشتی در انتظار پسر سیستم عاملی و آمریکایی، استیو جابز است؟! آیا PC یا رایانه‌های خانگی، به‌زودی از بازار خارج می‌شوند و جای خود را به تبلت‌ و اندروید واگذار خواهند کرد؟!

بخوانید :   پارسیک ،جستجوگر ایرانی که کار شما را راه می اندازد

 

 منبع: ای تی رسان

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي