X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

زمان عرضه سیستم عامل ویندوز ۹، تایید شد!

تاريخ : ۲۵ دی
بازديد : 511

شایعات بسیاری درباره ویندوز شماره ۹ مایکروسافت تاکنون منتشر شده است؛ نسخه‌ای که می‌خواهد سری ویندوز را متحول کند و رایانه‌های خانگی را از شکست بسیار بزرگی رهایی بخشد. بد نیست که بدانید این شماره، با نام کد ویندوز ” Threshold ” شناخته می‌شود و قرار است که نسخه‌ای باشد تا دو شماره از سیستم عامل‌های ویندوز ۸،۷ و RT را متحد نماید.

windows 8 600x359 زمان عرضه سیستم عامل ویندوز 9، تایید شد!

Paul Thurrott، خبرنگار مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که ویندوز بعدی، ویندوز ۹ نام‌گذاری شده و برای عرضه در ماه آپریل سال ۲۰۱۵ میلادی، برنامه ریزی شده است. متاسفانه هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چه واکنشی به این خبر نشان داده و آیا عرضه ویندوز ۹ را در سال آینده، تایید خواهد کرد یا خیر!

نسخه مخصوص این سیستم عامل، در ماه آپریل سال جاری در کنفراس مایکروسافت، ارائه خواهد شد و در سال ۲۰۱۵، نسخه نهایی آن ارائه می‌شود. خبرهایی از گوشه و کنار، گفته‌اند که در ویندوز ۹، منوی استارت باز خواهد گشت و همچنین گزینه‌ای برای اجرای برنامه های رابط کاربری مترو بر روی دستکاپ، وجود دارد. سایت InfoWorld به‌تازگی اعلام کرده که هنوز برنامه نویسی ویندوز ۹ شروع نشده است.

البته یک خبر بزرگ دیگر باقی مانده و آن، ادغام دو سیستم عامل ویندوز فون و RT از سوی مایکروسافت خواهد بود. به‌نظر شما چه سرنوشتی در انتظار پسر سیستم عاملی و آمریکایی، استیو جابز است؟! آیا PC یا رایانه‌های خانگی، به‌زودی از بازار خارج می‌شوند و جای خود را به تبلت‌ و اندروید واگذار خواهند کرد؟!

بخوانید :   آموزش غیرفعال سازی تاچ در آیفون

 

 منبع: ای تی رسان
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي