اموزش دریبل در پی اس 2023 ps4 + فیلم و توضیحات کامل

در این مطلب با نحوه دریبل در پی اس 2023 را در ps4 به شما آموزش خواهیم داد. اگر عاشق فوتبال pes  هستید و دوست دارید تکنیک های این بازی را یاد بگیرید و با حرکات جالب دریبل زنی آشنا شوید، این مقاله آموزشی را از دست ندهید.

اموزش دریبل در پی اس 2023 در ps4

 

آموزش دریبل زدن در پی اس 2023

دانلود فیلم آموزشی دریبل زنی در پی اس 2023

آموزش دریبل زنی در پی اس

 اگر هافبک های کناری شما در حال نفوذ از طرفین برای فرستادن سانتر می باشند و همزمان یک یا دو بازیکن دفاعی نیز در پهلوی بازیکن شما درحال حرکت هستند می توانید با نجام این دریبل آن ها را جا گذاشته و با خیالی آسوده توپ را روی سر مهاجمان تان سانتر نمایید.

برای انجام دریبل تو سر توپ کافی است با زدن شوت و سپس زدن پاس، بازیکن جلویی خود را به راحتی از مقابل تان کنار بزنید.

در کنسول بازی PlayStation 4 = مربع + ضربدر
در کنسول بازی XBOX 360 و XBOX 1 = کلید B + کلید X
در سیستم کامپیوتر (PC) = کلید A + کلید X

این دریبل معمولا توسط کاربران مبتدی انجام می شود و آسان ترین و پایه ای ترین نوع دریبل محسوب می شود. اگر قصد دارید نوع حرفه ای این دریبل را انجام دهید در قسمت انتخاب دسته بازی وارد تنظیمات دسته شده و گزینه Auto Feint را از وضعیت ON به وضعیت OFF تغیر دهید.

آموزش تکنیک PES برای پاس بدون نگاه به هدف

تکنیک پاس دادن، بدون نگاه کردن به بازیکن مقصد یکی از تکنیک های بسیار جذاب در PES است. به طور معمول می بایست توجه نمود که این مدل پاس دادن در محیطی انجام شود که هیچ خطری متوجه دروازه شما نباشد.

این تکنیک پاس دادن به طور معمول هنگامی انجام می شود که بازیکن شما در حال حمله می باشد و به صورت غافلگیر کننده ای یکی از مدافعان تیم حریف از مقابل به شما نزدیک می گردد و اگر شما به شکل معمولی پاس دهید توپ لو خواهد رفت. در چنین مواردی شما می بایست به پاس هایی که مثل حریف تان غیرقابل پیش‌بینی هستند، روی بیاورید. در نتیجه شما می بایست از این تکنیک بهره بجویید تا حریف تان را در لحظه ای غافلگیر نمایید.

در کنسول بازی PlayStation 4 = ضربدر یا مثلث + R2
در کنسول بازی XBOX 360 و XBOX 1 = کلیدهای A or B + R2
در سیستم کامپیوتر (PC) = کلیدهای X or W + C

آموزش تکنیک PES در فریب دادن

با انجام این دریبل نسبتا پیچیده شما قادر خواهید بود به آسانی بازیکن حریف را از مقابل خود بردارید و یا از میان دو بازیکن، به اصطلاح لایی بکشید. برای انجام این تکنیک کافی است طبق دستور زیر عمل کنید.

در کنسول بازی PlayStation 4 = استوک (شوک) سمت راست را به سمت بالا و استوک سمت چپ را به سمت پایین و مقدار کمی مایل به سمت راست هدایت کنید. توجه داشته باشید که می بایست از دکمه کنترل تکنیک بازیکن استفاده نمایید. همچنین R2 را نیز فراموش نکنید.
در کنسول بازی XBOX 360 و XBOX 1 = همان دستوراتی که برای کنسول بازی PlayStation 4 داده شده است را اجرا نمایید.
در سیستم کامپیوتر (PC) = برای انجام این تکنیک در PC توصیه می کنیم از دسته بازی استفاده نمایید.

تکنیک رابونا

تکنیک رابونا یک تکنیک بسیار کاربردی و زیبا است که استفاده از آن در PES اصلا سخت نیست. رابونا روشی است برای ضربه زدن به توپ که در آن پایی که به توپ ضربه می زند، از پشت پای تکیه گاه که وزن بازیکن را تحمل می کند، عبور داده می شود. این تکنیک واقعا خوب و پر کاربرد است، خصوصا هنگامی که مقابل بازیکن شما خالی است و شما می خواهید تنها از یک مدافع عبور کنید.

در کنسول بازی PlayStation 4 = استوک سمت راست (RS) به سمت پایین + استوک سمت چپ (LS) به سمت پایین متمایل به راست + R2.
در کنسول XBOX 360 و XBOX 1 = به روشی که در PlayStation 4 انجام می شود عمل نمایید.
در سیستم کامپیوتر (PC) = از دسته بازی استفاده کنید و به روش play station 4 عمل نمایید.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه