چگونه در اینستاگرام پست مشترک بگذاریم + نحوه گذاشتن استوری مشترک در اینستاگرام

 چگونه در اینستاگرام پست مشترک بگذاریم؟ در این مطلب از گهر به این سوال پاسخ خواهیم داد. بعضی اوقات دوست دارید برای معرفی پیج دوم یا پیج دوستتان، پستی مشترک بگذارید تا تعداد فالور های آن پیج هم بالا برود. ما در اینجا روش این کار را به شما خواهیم گفت.

چگونه در اینستاگرام پست مشترک بگذاریم

چگونه در اینستاگرام پست مشترک بگذاریم + نحوه گذاشتن استوری مشترک در اینستاگرام

نحوه گذاشتن استوری مشترک در اینستاگرام

1- ابتدا پست مورد نظر را انتخاب کنید. و مراحل را تا مرحله انتخاب کپشن پیش روید.

2-  در همان صفحه گزینه ی tag people را انتخاب کنید.

3- در پایان صفحه کادری نمایان می شود که باید گزینه Invite collaborators را ضربه بزنید.

4- در مرحله بعد کافیست نام کاربری فرد مقابل را وارد و انتخاب کنید.

5- سپس تایید یا ✔ را بزنید.

6- بعد از تایید باید منتظر باشید شریک پُستی تان درخواست شما را بپذیرند. درخواست از طریق دایرکت دریافت خواهید کرد. برای پذیرش مراحل زیر را انجام دهید:

7- به دایرکتی که از آن پیام درخواست دریافت کردید وارد شوید.

8- بر روی View Invite ضربه بزنید.

9- گزینه Review را انتخاب کنید.

10- در صفحه بعد، با سه گزینه رو به رو خواهید شد که شامل گزینه های Accept، Decline، Cancel می باشد که با انتخاب Accept درخواست را می پذیرید.

فواید پست مشترک در اینستاگرام

استفاده از ویژگی Collabs در اینستاگرام دارای مزایای متعددی است. این مزایا به شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام کمک می‌کنند تا تجربه شخصی و تأثیرگذاری خود را بهبود بخشیده و حضور آنلاین خود را تقویت کنید. برخی از مزایا عبارتند از:

چگونه در اینستاگرام پست مشترک بگذاریم + نحوه گذاشتن استوری مشترک در اینستاگرام

افزایش دسترسی: با همکاری در پست‌های مشترک، شما دسترسی به دنبال‌کنندگان همکاران خود را دارید. این به معنای این است که پست مشترک شما توسط دنبال‌کنندگان هر دو شما و همکارانتان مشاهده می‌شود، که دامنه محتوای شما را گسترش می‌دهد.

تداخل خلاقیت: همکاری با دیگران ایده‌های جدید و خلاقیت‌های مختلفی را به شما معرفی می‌کند. این امکان به شما دسترسی به سبک‌ها، نگرش‌ها و دیدگاه‌های متنوعی می‌دهد که ممکن است به تنهایی به آنها دسترسی نداشته باشید.

ایجاد جامعه همکاری: با همکاری مداوم در پست‌های مشترک، می‌توانید یک جامعه همکاری ایجاد کنید. این به معنای ایجاد ارتباطات دائمی با همکاران شما و تعامل بیشتر با دنبال‌کنندگان مشترک است. این امر می‌تواند به رشد و تعاملات شما بیافزاید.

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه