تجاوز ناپدری به دختر 4 ساله ی خود

به گزارش گروه خبری گهر به نقل از اسوشیتدپرس، “جاناتان ریچاردسون” 25ساله براساس حکم دادگاهی که هفته گذشته برگزار شد به اتهام قتل و تجاوز “تژان اسکیبا” 4ساله در جولای سال 2010 گناهکار شناخته و به اعدام محکوم شد.

“ریچاردسون” در مدت 6ماهی که مادر تژان سرگرم آموزش‌های نظامی برای خدمت به ارتش بود قربانی این جنایت را بارها و بارها مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار می‌داد و درنهایت 10روز مانده به اتمام آموزش‌های نظامی مادر تژان، با حمله وحشیانه و تجاوز جنسی به دختر 4 ساله موجب مرگ وی شد.

تجاوز ناپدری به دختر 4 ساله ی خوداین دختر 4ساله پس از تجاوز و ضرب و شتم وحشیانه بیهوش شد و همسایگان با سر و صداهای ایجاد شده وارد خانه شدند و این دخترک بیهوش را به بیمارستان انتقال دادند که متاسفانه بی‌فایده بود.

همچنین پزشکان در بررسی از بدن این دختر جای زخم‌های دلخراشی را پیدا کردند که ناشی از بریدگی با چاقو ،‌گاز گرفتن با دندان ،‌ته سیگار و . . . بود.

تجاوز ناپدری به دختر 4 ساله ی خودجاناتان در مدت شش ماهی که همسرش در سفر برای آموزش فنون نظامی برای خدمت به ارتش بود هیچ فرصتی را برای آزار و اذیت و شکنجه‌های بی‌رحمانه و تجاوز بی‌شرمانه از دست نمی‌داد.

وی پس از چهارسال در دادگاه روز پنجشنبه و با وجود تمام تلاش‌های وکیل مدافع وی برای بی‌گناه جلوه دادن خود، پس از گناهکار شناخته شدن به اعدام محکوم گردید.

همچنین مادر تژان نیز به دلیل غفلت از فرزند کوچک خود مورد اتهام قرار گرفت.

منبع : faranashr.com

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه