گم شدن گوشی 700 میلیونی پسر تهرانی توسط دختر جوان

چند روز گذشته گوشی 700 میلیونی پسر پولدار تهرانی توسط دختر جوان به سرقت رفت. ظاهرا این گوشی موبایل با این ارزش از جنس طلا بوده است. در ادامه جزئیات خبر را می خوانید

گم شدن گوشی 700 میلیونی

گم شدن گوشی 700 میلیونی پسر تهرانی توسط دختر جوان

ساعت 3 بعد از ظهر شنبه 12 مرداد مرد جوانی با مأموران کلانتری 122 دربند تماس گرفت و از ورود دختری غریبه به خانه‌اش و درگیری با او خبر داد.

مأموران بلافاصله راهی محل حادثه که برجی در خیابان نیاوران بود شدند. با ورود پلیس به خانه، پسر جوان در تحقیقات اولیه گفت: امروز وقتی به خانه آمدم در کمال ناباوری دختر جوانی را دیدم که در حال جمع کردن وسایل خانه‌ام است. با او درگیر شدم اما مرا کتک زد و برایم چاقو کشید ، این دختر حتی خودرویی برای حمل وسایل خانه‌ام اجاره کرده بود.

من یک گوشی تلفن همراه از جنس طلا داشتم که 700 میلیون تومان ارزش دارد و الان ناپدید شده است من این گوشی را در عوض بدهی 900 میلیون تومانی‌ام از فردی گرفته بودم.مطمئنم گوشی را این دختر دزدیده است.

باتوجه به اظهارات مرد جوان، پس از هماهنگی‌های قضایی دختر جوان بازداشت شد.  فرنگیس در تحقیقات گفت: این پسر دروغ می‌گوید، اوایل امسال در میهمانی شبانه‌ای با او آشنا شدم و 10 اردیبهشت با هم نامزد کردیم. بعد از نامزدی هم به خانه او آمدم و 60 میلیون تومان جهیزیه به خانه پدرام آوردم. او در کار واردات خودرو است و وضع مالی خیلی خوبی دارد.

بعد از مدتی زندگی در خانه او متوجه شدم که در خرید و فروش خودروهایش کارهای غیر قانونی می‌کند و سر همین مسأله و مسائل خانوادگی اختلاف پیدا کردیم. درنهایت هم 11 مرداد باهم دعوایمان شد و مرا از خانه بیرون کرد.

من به غیر از 60 میلیون تومان جهیزیه‌ای که به خانه پدرام آوردم، یک میلیون و پانصد هزار دلار هم به او داده بودم تا با آن پول کار کند. حتی برای اثبات این ادعایم فیلم و عکس هم دارم. زمانی که می‌خواستم دلارها را به پدرام بدهم، از لحظه انتقال دلارها فیلم گرفتم و دستنوشته‌ای هم در این خصوص به من داد. اما به غیر از این‌ها او انگشتر طلای مرا هم سرقت کرد.

ورود با کلید

دختر جوان گفت: وقتی که پدرام مرا از خانه بیرون کرد خیلی ناراحت شدم. روز حادثه هم برای برداشتن بعضی از وسایل ضروری که مال خودم بود به خانه برگشتم. چند باری زنگ زدم اما کسی پاسخ نداد. من هم با کلیدی که داشتم، وارد خانه شدم. در حال جمع کردن وسایلم بودم که ناگهان پدرام وارد و با من درگیر شد. از گوشی تلفن همراه طلایی هم که می‌گوید خبری ندارم و نمی‌دانم کجاست.

باتوجه به اینکه گوشی تلفن طلا ناپدید شده بود و پدرام مدعی بود فرنگیس گوشی را به سرقت برده و در محلی مخفی کرده است، بازپرس ایرد موسی از شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت دستور بازداشت دختر جوان را صادر کرد. بررسی‌ها در خصوص پیدا شدن گوشی تلفن طلا ادامه دارد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه