گریه احسان و سولماز معروف در کنسرت محمد علیزاده + فیلم

تاريخ : 16 سپتامبر

گریه احسان و سولماز معروف در کنسرت محمد علیزاده + فیلم

شاید کنسرت شهریور ماه محمد علیزاده از یکی از بیاد ماندنی ترین و زیباترین کنسرت هم برای خودش و هم برای هوادارنش باشد تا همیشه!

محمد علیزاده در کنسرت خود پس از اجرای یک آهنگ  از ارکسترش خواست که سکوت کنند و رو به حاضرین گفت: «اصولا زیاد وقت ندارم برنامه های تلویزیون را ببینم ولی ماه رمضان امسال به صورت اتفاقی برنامه «ماه عسل» را دیدم و زن و شوهری که دوست داشتن و عشق شان جور دیگری بود. احساس عجیبی داشتم و خیلی در مورد آن برنامه فکر کردم. امروز در این برنامه میزبان «سولماز و احسان» عزیز هستیم.»
علیزاده با معرفی این زوج معروف که از آن برنامه به شهرتی فراوان در بین مردم رسیده بودند، باعث شد حاضرین در سالن به صورت ایستاده به تشویق مهمانان ویژه این کنسرت بپردازند. این لحظات بکر همزمان شد با اجرای قطعه «خیلی خوشحالم» و اهدای تابلوی که روی آن نوشته شده بود: «من از عشق بارون به دریا زدم…» به این زوج و همزمان تصویر اشکهای «سولماز» که به شدت احساساتی شده بود در سالن روی ال ای دی ها پخش شد تا شدت تشویق ها اوج بگیرد و لحظات عجیبی در سالن حکمفرما شود.

گریه احسان و سولماز معروف در کنسرت محمد علیزاده + فیلم, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

علیزاده در این لحظه با گفتن «این سکانس را با دنیا عوض نمی کنم…» بار دیگر از دوستدارانش خواست که برای این زوج عاشق دست بزنند.

پیشنهاد گهر : به هیچ وجه تماشای این بخش از کنسرت را از دست ندهید!

دانلود کنسرت محمد علیزاده ( سکانس احسان و سولماز ) با کیفیت عالی (حجم: ۷۲ مگابات)

دانلود کنسرت محمد علیزاده ( سکانس احسان و سولماز ) با کیفیت موبایل (حجم: ۴ مگابات)

مشاهده آنلاین فیلم با کیفیت موبایل

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. میثم

    سلام من میخوام فیلم کنسرت محمد علی زاده رو دانلود کنم اما نمیشه لطفا راهنماییم کنید . ممنون

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي