دانلود فیلم خارجی رایگان

پیام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی

تاريخ : 28 آوریل

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است. پیام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی در مطلب زیر دنبال کنید…

پیام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی

 

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (س) در تاریخ ۱۳۵۸/۲/۹ با صدور فرمانی به شورای انقلاب بر تشکیل شوراهای اسلامی و تهیه آیین نامه اجرایی آن تاکید نمودند.

در آمدن خورشید فروزان شوراها از بلندای قله های عمران و آبادانی شهر و روستا قانون پویا و متمدنی بود که در کشور عزیزمان اجرایی شد و بارقه امید را در دل مردم روشن و منور ساخت، زیرا در پرتو این قانون است که سرنوشت مردم به دست خودشان رقم میخورد لذا سالروز شوراها را به همه عزیزان عضو شورای اسلامی شهر و روستا به ویژه خدمتگزاران صدیق شورای اسلامی شهرمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

********

هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند. پیامبر اکرم(ص)

روز شوراها گرامی باد

********

جناب آقای ……

عضو محترم شورا

  با سلام

  نهم اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.

نهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید.

بدینوسیله سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهر را به شماتبریک عرض نموده بر خود وظیفه میدانم از پیگیری ، تلاش ، مساعدت و راهنمائی های ارزنده شما در پیشبرد اهداف شهر و شهرداری که یقیناً حاصل همدلی و همکاری مضاعف بین اعضای شورای اسلامی شهر بوده است تقدیر و تشکر نمایم.

   امیدوارم ما را در آرزوی خویش که همانا ساختن فردائی زیباتر و بهتر است سهیم بدانید.

********

این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

********

نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تاثیر گذاری عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه گردید بیانگر تاثیر جدی تر مردم در اداره امور شهر و روستا است و کمترین نقش این روز ، عطف توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهر و روستا بدست آورده است .

بی تردید شوراها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی شهروندان، با حاکمیت جامعه هستند . حفظ هویت و اصالت شهرها و روستاها ، ترویج فرهنگ نظم و قانون و گسترش نمادهای دین و اخلاق و اهتمام به سلامت محیط زیست جزء در سایه همت عالی  میسر نخواهد بود .

پیام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

« و امرهم شوری بینهم »

نهم اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.

پیام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

تبریک روز شوراهای اسلامی

تجلیل از این روز در واقع نکوداشت یاد و خاطره کسانی است که شوراها را در قانون اساسی جمهوری اسلامی بوجود آوردند و امروز باید از زحمات کسانی که  چند دوره شوراها را برای اداره امور شهر و روستا با دلسوزی اداره کردند و در مدیریت شهری و روستایی سهیم بودند بخصوص اعضای محترم دوره چهارم شورای اسلامی شهر زاینده رود  قدردانی و سپاسگزاری نمود .

پیام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پبام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی

نامگذاری ۹ اردیبهشت به عنوان روز “شورای اسلامی ” اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

پیام و متن تبریک روز شوراهای اسلامی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي