مطالب پيشنهادي

پسر کریستیانو رونالدو با جنجالی جدید / عکس

تاريخ : 22 جولای
بازدید : 1932

پسر کریستیانو رونالدو با جنجالی جدید / عکس

خواهر کریستیانو رونالدو این خبر را رسانه ای کرد.خانم الما خواهر رونالدو ستاره تیم رئال مادرید عنوان نمود هنگامی که پسر برادرش از وی سوال می نماید مادرش کیست و کجا رفته می گویم مادرت به اسمانها رفته است.

پسر کریستیانو رونالدو با جنجالی جدید / عکس, جدید 1400 -گهر

اما اخیرا رونالدو و مادرش گویی از این حرف ناراحت شده و به وی گفته است که دیگر این جمله را بر زبان نیاورم.خانم الما می افزاید هنگامی که کریستینهو ۴ ساله از مادرش می پرسد به وی می گویم مادرت به مسافرت رفته است.و دیگر چیزی سوال نمی نماید.

پسر کریستیانو رونالدو با جنجالی جدید / عکس, جدید 1400 -گهر

مادر رونالدو خانم دولورس هفته گذشته اظهار نمود که پسر فوتبالیستش به وی گفته نام مادر پسرش هیچ موقع علنی نخواهد شد.خانم دولورس در مادرید زندگی می نماید تا در کنار پسرش به تربیت و بزرگ نمودن نوه اش هم بپردازد.پائولو سوسا کوستا وقایع نگار خانواده می گوید رونالدو احتمالا با ارینا شایک ازدواج خواهد نمود و مادرش این موضوع را دیر یا زود خواهد فهمید.

پسر کریستیانو رونالدو با جنجالی جدید / عکس, جدید 1400 -گهر

به گزارش دیلی خبر سه سال قبل خواهر دیگر رونالدو به نام کاتیا طی مصاحبه ای با یکی از روزنامه های پرتقال مدعی شده بود که پسر برادرش در یکی از بیمارستانهای خصوصی از طریق اهدای رحم بدنیا امده است.در واقع تخم از زنی گرفته شده و در رحم زن دیگر پرورش یافته است و پسر برادرش دو مادر دارد.رونالو در سال ۲۰۱۰ با بیان این واقعیت که صاحب فرزندی شده است حیرت طرفدارانش را برانگیخته بود.

منبع: دیلی خبر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي