پرونده کثیف یک زوج که با همسران دیگران نزدیکی می کردند!

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 2 ژانویه

یک زوج جوان اهل پایتخت پس از اینکه از نظر جنسی به لذت کافی دست نمی یافتند هر دو تصمیم می گرفتند که با همسران دیگران این کار را تجربه کنند!

قطعا این کار یکی از کثیف ترین کارهایی می باشد که یک زوج با رضایت هم انجام می دهند!

پرونده کثیف یک زوج و نزدیکی با همسران دیگران

پرونده کثیف یک زوج که با همسران دیگران نزدیکی می کردند!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

بابک و راحله در حالی مقابل بازپرس قرار گرفتند و پرده از اقدامات کثیف خود برداشتند که از مدتی قبل به خلوت زوج های دیگر می رفتند.
به گزارش نامه نیوز، بابک ۳۵ ساله همراه همسرش راحله ۳۰ ساله که به اتهام ارتباط نامشروع دستگیر شده اند پس از انتقال به دادسرا در مقابل بازپرس قرار گرفتند.در ادامه بابک در شرح ماجرای خود گفت: ۵ سال است که با راحله زندگی می کنم. از مدتی قبل متوجه شدم که رابطه مان دچار سردی و تکرار شده است.
وی ادامه داد: راهکار های گوناگونی را برای حل این موضوع در نظر گرفتیم اما به جوابی نرسیدیم تا اینکه مدتی پیش در شبکه های اجتماعی با یک کانال عجیب برخورد کردیم.
او گفت : در این کانال زوج های گوناگون به یکدیگر معرفی می شدند و هر کدام از آنها با همسر دیگری ارتباط برقرار می کرد. ما نیز تصمیم گرفتیم که این کار را انجام دهیم و خود را به مدیر آن کانال معرفی کردیم و مدیر کانال ما را به زوجی در یکی از محله های حاشیه شهر معرفی کرد.
مرد جوان خاطر نشان کرد: پس از انجام هماهنگی های لازم من و همسرم به آنجا رفتیم و در آنجا دست به اقدامات شومی زدیم به گونه ای که من همسر آن مرد که بهنام نام داشت را به خلوت خویش بردم و وی نیز همسر من را نیز به خلوت خویش برد.
بابک افزود: اولین باری که من و راحله این کار را انجام دادیم ، احساس عذاب وجدان کردیم اما رفته رفته به این موضوع عادت کردیم و با زوج های مختلفی در همه شهر این کار را انجام می دادیم به طوریکه دیگر به همدیگر هیچ وابستگی ای نداشتیم تا اینکه کانال مذکور توسط پلیس فتای تهران شناسایی شد و ما نیز که در یکی از خانه ها مشغول اقدامات پلید و زشت بودیم دستگیر شدیم.
وی بیان کرد: اکنون که بازداشت شده ایم متوجه شدیم که این راهکار مناسبی برای بهبود ارتباط مان نبود چرا که من و راحله بیش از قبل از هم دور شده ایم.
بنابر این گزارش، بازپرس پس از شنیدن اظهارات متهمین دستور انتقال آنهارا به بازداشتگاه صادر کرد.
منبع: رکنا
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي