پرطرفدارترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از جدیدترین روش های تغییر دکوراسیون دیوارهای خانه و محل کار است. کاغذ دیواری سه بعدی انواع مختلفی دارد که هر کدام از انواع آن نیز ویژگی های خودش را دارد. برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری سه بعدی این بخش گهر را بخوانید. در ادامه مطالبی در مورد ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی می خوانید.

پرطرفدارترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی

پرطرفدارترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی

انواع کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی برای مکانها مختلف و متناسب با نوع کاربری محل طراحی شده اند و با تنوع بالایی از تصاویر متناسب با هر نوع سلیقه ای موجود هستند . رقابت تنگاتنگ بین شرکتها مختلف دکوراسیون داخلى سبب شده است که هر روز ایده های جدید و نو ظهور در این شاخه از معماری بوجود بیایند . یکى از این پدیده ها پیدایى کاغذ دیواری هایی موسوم به کاغذ دیواری سه بعدی مى باشد ،

کاغذ دیواری سه بعدی به انواعى از کاغذ دیواری گفته مى شود که طرح هایی بصورت تصاویر سه بعدی روی آنها ایجاد شده است و ایجاد نماهای نزدیک تر به واقعیت را نسبت به کاغذ دیواری پوستری مى نماید . این محصول که مدت زمان زیادی نیست مهمان ما در دنیای دکوراسیون داخلى شده است ، به خوبى توانست جای خود را بین مردم باز کند . سرعت تقاضاى این محصول رشد عجیبى داشته که اگر کمى دقت کنیم متوجه مى شویم که چندان هم دور از دهن نیست . ایجاد و خلق تصاویر بى بدیل و زیبایى وصف نا پذیر این طرح ها لُب هر ببیننده ای را به تحسین وا مى دارد . بسیارى از دیزاینر ها و طراح های صنعت دکوراسیون داخلى با استفاده از این کاغذها در کنار عمدتاً طراح های مدرن قرن جدید فضاهای منحصر بفردی خلق مى کنند .

ارائه تصاویر منظره سه بعدی نظیر مناظر طبیعی ، اشکال هندسی و بناها جزوه رایجترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری هستند .کاغذ دیواری سه بعدی امروزه جزءبسیار مهمی در دکوراسیون مدرن شده است .تولید کاغذ دیواری های سه بعدی شبیه به کاغذ دیواری پوستری هست . این کاغذ ها بصورت اندازه های استاندارد از پیش آماده شده و یا بصورت سایز سفارشی تولید می شوند .کاغذ دیواری سه بعدی به دلیل خاص و یونیک بودن در دکوراسیون داخلی به شدت جلب توجه کرده و می تواند فضاهای دیدنی خلق کند .کاغذ دیواری سه بعدی نمای شبیه به دیوارپوش ایجاد می کند ولی هزینه به مراتب کمتری به همراه خواهد داشت.

نکات مهمی را باید در استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی در نظر گرفت :

تصاویر مورد استفاده می بایست با دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد .یعنی نباید در منزلی که طرح کلاسیک کار شده از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح مدرن و اشکال هندسی استفاده نمود .

همچنین نوع کاغذ و چاپ آن نیز اهمیت دارد . عکس هایی برای چاپ استفاده می شوند می بایست دارای رزولوشن بالا باشند .معمولاً عکسهای بالای ۱۰۰ دی پی آی می توانند تصویر خوبی را روی یک دیوار معمولی ارائه دهند .

همچنین نصب کاغذ دیواری سه بعدی بسیار پراهمیت می باشد . دقت نصاب می تواند سبب شود که کار در زیباترین حالت خود به نمایش در آید .

ویژگی های کاغذ دیواری های سه بعدی

سادگى در اجرا و قیمت این کاغذ دیواری ها سبب شده که در بین مردم طرفداران زیادی کسب کند . در قرن جدید انجار اطلاعات و انقلاب ارتباطات به نحو عجیبى دنیای دکوراسیون داخلی را تحت الشُعاع قرار داده است به گونه ای که ورود یک محصول جدید مثل این نوع کاغذ دیواری علاوه بر اینکه بصورت وایرال ، در بین مردم یک کشور اپیدمى مى شود بلکه مرزها شکسته شده و در جهانى که امروز یک دهکده است دست به دست تبلیغ مى گردد .

پیشرفت در تکنولوژى های رایانه ای مثل گرافیک و طراحى سبب شده طرح های مختلف کاغذ دیواری سه بعدی متناسب با سلیقه هر کسى در هر جایى هر روز تولید شوند . همگامى این پیشرفت ها بصورت هم افزایى و پیشرفت موازی علوم همگى دست به دست داده تا ما هروز با نمایش یک محصول جدید در همه حوزه ها و بالاخص دکوراسیون داخلى سورپرایز شده و محیط خود را با آن تطبیق دهیم .

انواع کاغذ دیواری های سه بعدی

پر طرفدارترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی :

کاغذ دیواری سه بعدی طرح اشکال هندسی

کاغذ دیواری سه بعدی تونل

کاغذ دیواری سه بعدی چهره

کاغذ دیواری سه بعدی طرح فرشته

کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

کاغذ دیواری سه بعدی گل

نکاتی هنگام خرید کاغذ دیواری های سه بعدی

اگر در منزل خود کلاسیک کار کرده اید ، نباید از طرح های مدرن و اشکال هندسی در طرح کاغذ دیواری استفاده شود.

اگر عکسی مد نظر دارید که برای چاپ بر روی کاغذ ارسال کنید ، حتما از کیفیت و رزولوشن مناسب و بالا برخوردار باشد.

از نصاب حرفه ای استفاده کنید. خصوصا در مورد نصب کاغذ سه بعدی این مورد پر اهمیت تر خواهد بود.

همخوانی طرح با دکوراسیون داخلی را فراموش نکنید. به صرف اینکه از طرح کاغذ دیواری رضایت دارید به این معنا نمی باشد که با نصب آن همان جلوه و زیبایی را در خانه خود نیز مشاهده کنید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه