مطالب پيشنهادي

پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

تاريخ : ۶ اسفند
بازديد : 1548

تا به حال نیمی از سریال جذاب و دوست داشتنی لحظه گرگ و میش از شبکه سه سیما به کارگردانی همایون اسعدیان پخش شده است.  در مطلب امروز مطلبی درباره پایان سریال لحظه گرگ و میش چه می شود، آخر لحظه گرگ و میش چی میشه را برایتان می گذاریم.

پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود ، آخر لحظه گرگ و میش چی میشه

553871 Gahar ir پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

این سریال با محوریت زندگی تنها دختر خانواده که از دهه ۶۰ با حوادث گوناگونی از قبیل جنگ، تحولات اقتصادی و اجتماعی و … رو به رو می شود آغاز و تا زمان معاصر ادامه خواهد داشت.

گرچه این سریال در بستر تاریخ حرکت می‌کند و دهه‌های مختلفی از تاریخ معاصر کشور را به نمایش می‌گذارد، اما رویکرد صرف آن تاریخی نیست و فضایی خانوادگی و اجتماعی، محور اصلی این سریال را می‌سازد. از این رو به نظر می‌رسد مخاطبانی از سنین مختلفبتوانند با این مجموعه ارتباط برقرار کنند؛ مخاطبانی که می‌توانند خود، گذشته و حالشان را در این مجموعه ببینند و با شخصیت‌هایی که در مسیر تاریخ جلو می‌آیند، ارتباط برقرار کنند.

طبق شنیده ها و براساس نظرات مخاطبان در قسمت آخر سریال لحظه گرگ و میش سروش پس از رخ دادن ماجرا هایی می میرد و حامد برمی گردد و با یاسی ازدواج می کند.

پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

807634 Gahar ir پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

سریال لحظه گرگ و میش جزو آن دسته از سریال هاست که در فضای مجازی هواداران بسیاری پیدا کرده و بسیاری مشتاقند بدانند که در پایان آن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد . به تازگی عکس هایی جالب از جمع صمیمی بازیگران این سریال در پشت صحنه منتشر شده است ، پیشنهاد می شود ، تماشای عکس های زیر را از دست ندهید :

آخر لحظه گرگ و میش

 

بخوانید :   عکس زیبایی از آرایش مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست در کنار آرایشگرشان

512141 Gahar ir پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

پایان سریال لحظه گرگ و میش

158496 Gahar ir پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

 

960278 Gahar ir پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

 

467135 Gahar ir پایان سریال لحظه گرگ و میش چه میشود

طبق شنیده ها و براساس نظرات مخاطبان در قسمت آخر سریال لحظه گرگ و میش سروش پس از رخ دادن ماجرا هایی می میرد و حامد برمی گردد و با یاسی ازدواج می کند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+