مطالب پيشنهادي

هزینه بلیچینگ دندان ۱۴۰۰ + بلیچینگ چیست؟

تاريخ : 5 ژوئن
بازدید : 4935

هزینه بلیچینگ دندان + بلیچینگ جیست؟

بلیچینگ دندان همان روش سفید کردن دندانها میباشد که این روزها خیلی از هنرمندان و مردم عادی از آن استفاده می کنند. بلیچینگ دندان برای افرادی که دندان هایشان به مرور تغییر رنگ پیدا کرده و زرد رنگ شده است ، بسیار توصیه می شود. در ادامه با هزینه بلیچینگ دندان ۱۴۰۰ آشنا می شوید

 هزینه بلیچینگ دندان ۱۴۰۰ + بلیچینگ چیست؟, جدید 1400 -گهر

هزینه ی بلیچینگ دندان چقدر است؟

زرد شدن دندان ها عارضه ای است که می تواند برای هر فردی به وجود بیاید و می تواند لبخند فرد را تحت تاثیر قرار دهد. تقبل هزینه سفید کردن دندان و استفاده از روش های سفید کردن دندان به راحتی این مشکل را حل می کنند، در گذشته این راه ها و روش ها، برای بیمار دردناک بود و حتی گاهی باعث حساسیت دندان ها می شد، اما با روش های جدید و با استفاده از بلیچینگ دندان با لیزر علاوه بر اینکه عوارض سفید کردن دندان و دردی را برای بیمار به همراه ندارد، نتایج آن دائمی می باشد.

هزینه بلیچینگ دندان در سال ۱۴۰۰

بلیچینگ دندان در مطب دندانپزشک۱.۵۰۰.۰۰۰ الی ۲.۰۰۰.۰۰۰
بلیچینگ در منزل با محصولات دندانپشزشکی خاص۱.۵۰۰.۰۰۰
بلیچینگ با روش های ساده تراز ۵۰ هزار به بالا

هزینه‌های مربوط به سفید کردن دندان در کلینیک‌های مختلف متفاوت است.

این هزینه به عوامل زیر بستگی دارد:

– شدت درمان مورد نیاز

– تعرفه‌های دندانپزشک مربوطه

– مواد مورد استفاده و خدمات مراقبت بعد از عمل

همان طور که می‌دانید هر چقدر یک کلینیک دندانپزشکی معتبرتر باشد، هزینه‌های درمان در آن کلینیک بیشتر خواهد بود. همچنین اگر در یک کلینیک از تجهیزات به روز و مدرن و دندانپزشکان با تجربه‌تری بهره می‌گیرد، هزینه‌های آن بیشتر خواهد بود.

هزینه بلیچینگ دندان؟

هزینه بلیچینگ دندان ۱۴۰۰ + بلیچینگ چیست؟, جدید 1400 -گهر

علاوه بر آن، هزینه بلیچینگ دندان بستگی به آن دارد که شما روش‌ های در خانه یا همان کیت سفید کننده خانگی را انتخاب کنید و یا مایل به انجام بلیچینگ با روش‌های در مطب باشید. درمان‌های مبتنی بر جراحی مانند بلیچینگ دندان با لیزر، نتیجه سریع‌ تر و هزینه بالاتری نسبت به کیت سفید کننده خانگی دارند. بنابراین هزینه بلیچینگ دندان بستگی به نوع روشی دارد که شما انتخاب می‌کنید.

معمولا اکثر دندان ها با یک جلسه و یا دو جلسه بلیچینگ به رنگ مورد نظر خود خواهند رسید. ماده بلیچینگ در تعیین هزینه درمان بسیار مهم است.

هزینه بلیچینگ دندان ۱۴۰۰ + بلیچینگ چیست؟, جدید 1400 -گهر

قیمت بلیچینگ دندان با لیزر

سفید کردن دندان با لیزر یکی از روش‌های بلیچینگ دندان است که موجب روشن شدن رنگ مینا و عاج دندان می‌شود. با استفاده از روش سفید کردن با لیزر می‌توانیم در عرض کمتر از یک ساعت و نیم، رنگ دندان‌ ها را بین دو تا شش درجه روشن‌ تر کنیم.

این روش در مطب ها و کلینیک های تخصصی زیبایی در داخل خود مطب انجام می شود. در این تری پلاستیکی فضای مناسب بین دندان و وسیله پلاستیکی پیشبینی شده که ژل‌های بلیچینگ را طبق دستور پزشک در آن قرار میدهید.

در نهایت پس از گذشت چند هفته و پس از استفاده از ژل مربوطه طبق دستور العمل دندانپزشک، دندانها به سفیدی مورد نظر می‌رسند. ژل مورد استفاد ه در این روش بین ۱۶ تا بیست درصد غلظت دارند.

هزینه بلیچینگ دندان ۱۴۰۰ + بلیچینگ چیست؟, جدید 1400 -گهر

قیمت محصولات بلیچینگ دندان

در سال‌های اخیر محصولات زیادی نیز برای سفید کردن در داروخانه‌ها و سوپر مارکت‌ها ارائه می‌شوند که غلظتی کمتر از ده درصد دارند و به علت نظارت نداشتن دندانپزشک بر مراحل درمان و احتمال آسیب به لثه ها بعلت محافظت نشدن، استفاده از آن‌ها توصیه نمی‌گردد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي