خاموش و روشن شدن خودکار سیستم بعد از نصب ویندوز 10

به توجه به اینکه چند روزی است که ویندوز 10 روانه بازار شده است اما این ویندوز مشکلاتی را برای کاربران به وجود آورده است. از این رو این مطلب از سایت گهر را اختصاص داده ایم به: خاموش و روشن شدن خودکار سیستم بعد از نصب ویندوز 10 .از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان ما را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

.

خاموش و روشن شدن خودکار سیستم بعد از نصب ویندوز 10

.

در حالی که مدت زیادی از عرضه سیستم عامل ویندوز 10 نمی‌گذرد، مایکروسافت به کاربران این سیستم عامل اطلاع داده که به زودی آن را به روز می کند و لذا کاربران باید فایل‌های خود در این ویندوز را ذخیره کنند.

نابر اعلام مایکروسافت به روزرسانی ویندوز 10 به گونه‌ای است که بعد از نصب آن بر روی رایانه ها همه آنها به طور خودکار خاموش و روشن می شوند و لذا اگر کاربران فایل های خود را باز گذاشته و ذخیره نکنند پس از نصب وصله به روزرسان و راه اندازی مجدد رایانه آنها را از دست خواهند داد.

وصله مذکور که KB3081424 نام دارد حاوی به روزرسانی های فراوانی است و البته کاربرانی که ویندوز 10 را دیرتر نصب کرده باشند باید به روزرسانی های کمتری انجام دهند. چون برخی از وصله های یاد شده در نسخه تازه تر ویندوز گنجانده شده است.

مشکل از دست رفتن ناگهانی اطلاعات در مورد برخی برنامه های جدیدتر مانند Excel Online که در قالب آنها داده ها به طور خودکار ذخیره می شوند وجود ندارد ولی کاربران برنامه های قدیمی تر و آفلاین در این زمینه مشکل خواهند داشت و باید فایل های خود را حتما ذخیره کنند.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه