مطالب پيشنهادي

لیست نام های پرطرفدار سال ۹۸

دسته بندي : اجتماعی,اخبار
تاريخ : 9 ژانویه
بازديد : 1133

انتخاب نام نیکو و درست وظیفه هر پدر و مادری است . در این مطلب اسم های پرطرفدار ایرانی در سال ۹۸ را که طبق آمار ثبت احوال تهران تهیه شده است را معرفی می کنیم.

معرفی اسم های پرطرفدار سال ۹۸ (دختر و پسر)

babay names لیست نام های پرطرفدار سال 98

در سه ماه اول سال ۹۸ در استان تهران

نام‌های «امیرعلی» و «فاطمه» بیشترین فراوانی را در میان اسامی انتخاب شده داشتند. همچنین در این میان نام‌هایی چون سامیار،کارن، آراد، نیلا و سلین نیز  فراوانی بالایی داشت.

اسم های پرطرفدار در فروردین ۹۸

در فروردین ماه اسامی اسم پسر به ترتیب امیرعلی، سامیار، امیرحسین، علی، امیرعباس، کیان ،محمدحسین ، ماهان، کارن، آراد و اسامی دخترانه به ترتیب فاطمه، حلما، بهار، زهرا ،باران، مرسانا، آوا، نورا، هانا و ریحانه جزو بیشتر اسامی انتخابی بودند.

1578579736 لیست نام های پرطرفدار سال 98

اسم های پرطرفدار ایرانی در اردیبهشت ۹۸

در اردیبهشت ماه امسال نیز این اسامی مشابه فروردین ماه اما با کمی تفاوت بود؛ به طوری که برای پسران به ترتیب نام‌های امیرعلی، علی، سامیار، امیرحسین، آراد، کیان، آریا، امیرعباس، کارن، ماهان و برای دختران به ترتیب نام‌های فاطمه، حلما، مرسانا، آوا ،زهرا، بهار، هانا، باران، مهرسا و سلین اسامی دارای بیشترین فراوانی بودند.

1578652616 لیست نام های پرطرفدار سال 98

نام های پرطرفدار در خرداد ۹۸

در خردادماه سال جاری نیز اسامی دارای بیشترین فراوانی برای پسران به ترتیب امیرعلی، علی، سامیار، امیرحسین، آریا، آراد ،امیرعباس، محمدحسین،حسین، کیان و اسامی برای دختران نیز فاطمه، حلما، زهرا، آوا ،مرسانا ،هانا، نفس، باران، مهرسا و نورا بود.

1578585187 لیست نام های پرطرفدار سال 98

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي