مهم ترین ویژگی های یک همسر ایده آل چیست

مهم ترین ویژگی های یک همسر

ویژگی های اصلی یک همسر مهربان و فداکار، اصلی ترین معیار هایی است که پیش از ازدواج خانم ها به آن توجه خواهند کرد. شجاع بودن، داشتن روحیه جوانمردی، نگهداری از بچه ها به نحو احسن و … از ویژگی های ایده آل همسران از نگاه خانم ها است.

مهم ترین ویژگی های یک همسر ایده آل چیست

شوهر

از سوی دیگر ، مردان فکر می کنند وضعیتشان به عنوان یک مرد واقعی در زندگی مدرن امروز حمایت از تیم فوتبال خودی، داشتن اتومبیل و کسب درآمد بیشتر از نامزد یا همسر خود است.

در عین حال زنان، یک مرد واقعی قرن 21 را کسی می دانند که بتواند آشپزی کند،با ماشین لباس شویی بتواند کار کند، بدون ترس عنکبوت ها را تمیز کند وبا خوشحالی جاروبرقی بکشد و شمه آداب و رسوم را بداند و درک کند یک آقای واقعی به چه معناست و علاوه براین همیشه خانم خود را در اول هرچیزی قرار دهد.

کشف و رفع نیازهای مادی، عاطفی و اجتماعی زن، شاید یکی از دشوارترین نقش های یک شوهر کارآمد باشد. در اینجا برخی از مهم ترین ویژگی های یک شوهر خوب را بیان می کنیم.

ویژگی های یک همسر ایده آل

شوهر ایده آل و مرد واقعی همان مردی است که وقتی دیگران به او نگاه می کنند، انگیزه می گیرند و خیلی وقت ها هم نگاهشان با کمی حسادت همراه است. او همان مردی است که خانم ها به دنبالش هستند. این مرد بدون اینکه بخواهد، در هر جمعی مرکز توجه است.در زیر به 25 خصوصیتی که باعث می شود بگوییم مردی یک مرد واقعی و شوهر ایده آل است اشاره می کنیم. شما هم می توانید خصوصیاتی که در ذهنتان است را به لیست ما اضافه کنید.

1. مرد واقعی پشتکار دارد.

هیچوقت تا پیروزی دست از کاری نمی کشد. همان مردی است که تا نفس آخر ایستادگی می کند.

2. مرد واقعی مدافع است .

مرد واقعی می تواند از خودش و خانواده اش دفاع کند.

3. مرد واقعی در بهترین فرم و اندام است.

قوی و ورزشکاری است و برای جنس مخالف بسیار جذاب.

4. مرد واقعی شجاع است.

نه اینکه ترسی ندارد، نه. ترس دارد ولی آن را پذیرفته است و در هر موقعیتی با آن روبه رو می شود.

5. مرد واقعی می تواند سرگرم کننده باشد.

شوخ طبع است و همیشه آدم های زیادی را با بذله گویی هایش دور خود جمع می کند.

6. مرد واقعی داستان های زیادی برای تعریف کردن دارد.

او زندگی بسیار متفاوت داشته است و دارد. اشتباهاتی مرتکب شده اما توانایی این را دارد که اشتباهاتش را به شوخی تعریف کند. ماجراجویی هایی داشته است که هر کسی دوست دارد درمورد آن بشنود.

7. مرد واقعی می تواند به خودش بخندد.

این یکی از لازمه های مرد واقعی است. شما هیچوقت نمی توانید مرد واقعی را مسخره کنید، چون خودش هم به ما ملحق خواهد شد. هیچکس نمی تواند بهتر از خودش، خودش را مسخره کند.

8. مرد واقعی متواضع است.

بخشی از این بخاطر توانایی او برای خندیدن به خودش می آید. به هر پیروزی که دست پیدا کند، هیچوقت از خودش درنمی آید و اگر هم این اتفاق بیفتد می تواند دوباره مثل قبل خاکی شود.

9. مرد واقعی تحصیل کرده است.

پیش نیاز آن مدرک تحصیلی نیست، بلکه عطش یادگیری است. او دوست دارد یاد بگیرد و این کار را می کند. این به او کمک می کند بتواند با افراد از هر وضعیت و موقعیت اجتماعی و اقتصادی ارتباط برقرار کند. خیلی راحت و هوشمندانه می تواند با تاجران بزرگ و مبلغین مذهبی رابطه داشته باشد.

10. مرد واقعی، مرد مردهاست.

مردی است که دوست نداشتن او بسیار سخت است. سرسخت و اکثر اوقات ساکت است اما می تواند هر لحظه زیر خنده زده و لطیفه ای تعریف کند.

11. مرد واقعی ارزش هر کلمه را می شناسد، فقط به این دلیل حرف نمی زند که صدای خود را بشنود.

کلمات خود را به دقت انتخاب می کند. به قدرت آنها احترام می گذارد. چه در نوشتن و چه حرف زدن، فقط وقتی حرف نمی زند که دیگران حرف هایش را بشنوند، زمانی حرف می زند که چیز باارزشی برای گفتن داشته باشد.

12. مرد واقعی هدف دارد.

این مشخص ترین خصوصیت اوست. در عین اینکه همه آدمها در زندگی خود سرگردان اند تا خودشان را پیدا کنند، مرد واقعی سرگرم ساختن خودش است. هر روز برای نزدیک تر کردن خودش به هدفش، کاری انجام می دهد.

13. مرد واقعی پرتلاش و سخت کوش است.

او می داند که بدون تلاش و کار سخت هیچ کاری به انجام نمی رسد.

14. مرد واقعی یک جنگنده است.

می داند که بعضی چیزها تحت کنترل او نیستند اما برای کنترل چیزهایی که در اختیار اوست هر کاری می کند. اما نگران بقیه چیزهایی که کنترلی روی آنها ندارد نیست.
نگران فردا نیست، برای ساختن امروز خود سخت در تلاش است.

15. مرد واقعی شروع کننده دعوا نیست اما اگر در دعوایی گرفتار شود، به آن خاتمه می دهد. قلدر نیست.

از آندسته آدم هایی نیست که دنبال دعوا می گردند تا زورآزمایی کنند. اما اگر منطقی ترین کاری که باید انجام دهد، دعوا کردن باشد، این کار را خواهد کرد.
او برای خراب کردن دعوا نمی کند، بلکه برای دفاع کردن از خود این کار را می کند.

16. مرد واقعی خوش استیل و خوش تیپ است.

به ظاهر خود می بالد و مردم هم برای آن به او احترام می گذارند. او می داند چطور باید مثل یک مرد لباس بپوشد.

17. مرد واقعی می داند کیست، ارزش هایش بر زندگی او حکومت می کنند.

هیچوقت از ارزش های خود سرپیچی نمی کند و تا لحظه آخر برای آنها می ایستد.
حتی اگر در ایستادگی برای ارزش هایش تنها باشد، تا آخرین توان خود می جنگد.

18. مرد واقعی می داند با خانم ها چطور باید رفتار کند.

شوهر ایده آل و مرد واقعی به زن ها احترام می گذارد و در هر موقعیتی به همسر خود کمک می کند. به او کمک می کند به آرزوهایش برسد.

19. مرد واقعی برای خوشنود کردن همه آدم ها خود را به زحمت نمی اندازد چون می داند این کار غیرممکن است.

هیچوقت نمی گذارد زنی زندگی او را اداره کند. او مرد خودش است. بااینکه زمینی که زنش روی آن راه رفته را می بوسد اما می داند چطور نباید اجازه دهد او از حد خود تجاوز کند. هیجوقت نمی تواند با یک زن حسود یا کنترل کننده در ارتباط باشد.

20. مرد واقعی مرد ارزش هاست.

انیشتین می گوید â«سعی نکنید مرد موفقیت ها باشید، سعی کنید مرد ارزش ها باشید.» انیشتین می دانست که اگر برای دیگران ارزشمند باشید، درواقع به موفقیت رسیده اید.
مرد واقعی مرد ارزش و ارزش هاست. او با بودن کنار دیگران به بهبود زندگی آنها کمک می کند.

21. مرد واقعی به دیگران کمک می کند، او بخشنده و سخاوتمند است.

او هدف خود را دارد اما می داند که زندگی فقط موفقیت نیست، بلکه حک شدن در ذهن دیگران است.
می داند که این کار فقط از طریق کمک به دیگران برای رسیدن به آرزوهایشان امکان پذیر است.

22. مرد واقعی یک رهبر است، الگو است.

او به مردم نمی گوید چطور زندگی کنند، اما طوری زندگی می کند که دیگران از او درس بگیرند.

23. مردان واقعی در طول تاریخ موقعیت هایی که دیگران به عنوان شکست به آن می نگریستند را فرصتی برای موفقیت می دیدند.

مرد واقعی ممکن است شکست بخورد اما شکست برای او آخر راه نیست. او شکست را بخشی ضروری از تجربه می داند و می داند که شکست باعث می شود چیزهایی را امتحان کند که دیگران از آن دوری می کنند و باعث می شود وقتی دیگران از ادامه راه دست می کشند، او تلاشش را بیشتر کند.

24. مرد واقعی لجوج و کله شق است.

وقتی کاری را شروع می کند که به آن عشق می ورزد، هیچکس نمی تواند او را عقب بکشد و تا آخر در آن خواهد ماند. همچنین روشنفکر است و دوست دارد حرف ها و نظرات دیگران را بشنود. چون می داند که کله شق است و ممکن است اشتباه کند، همیشه از نظرات کسانی که فکر می کند از او بهتر هستند درس می گیرد.

25. مرد واقعی هیچ تلاشی نمی کند که مرد واقعی باشد.

این همان جایی است که خیلی ها شکست می خورند. او به زندگی علاقه مند است. مجذوب دنیای اطراف خودش است و دوست دارد بهترین مردی باشد که می تواند. ذاتاً مراقب دیگران است. با عشق سخت تلاش می کند.

زندگی را دوست دارد و با فرصت هایی که هر روز ممکن است در اختیارش قرار دهد هیجان زده می شود.
همه این خصوصیات به طور طبیعی در او وجود دارد. او که جنگنده ای کنجکاو، مهربان و شجاع است، همه را مثل رهبری پرقدرت دنبال خود می کشاند.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه