مریم مومن اینستاگرام + بیوگرافی مریم مومن

تاريخ : 9 آذر

مریم مومن بازیگر جوانی است که این روزها او را در سریال بانوی عمارت در نقش فخر الزمان می بینیم. گهر در این بخش بیوگرافی مریم مومن را شرح می دهد.

مریم مومن اینستاگرام + بیوگرافی مریم مومن

مریم مومن در سال ۱۳۷۷ در مشگین شهر متولد شده است. این بازیگر جوان در حال حاضر دانشجوی رشته بازیگری است. وی فعالیتش را از تئاتر شروع کرد و سریال بانوی عمارت اولین کار تلویزیونی اوست. او در حال حاضر مجرد است.

مریم مومن اینستاگرام + بیوگرافی مریم مومن, پورتال خبری فرهنگی گهر

سریال بانوی عمارت جدیدترین سریال شبکه سه سیما از سه شنبه ۶ آذر ۹۷ روی آنتن خواهد رفت. بانوی عمارت یک سریال عاشقانه و تاریخی است.

کارگردان این سریال پر بازیگر عزیزالله حمیدنژاد می باشد. این کارگردان تلاش کرده در کنار بازیگران نام آشنایی همچون مهران احمدی،پانته آ پناهی ها،علیرضا شجاع نوری،اندیشه فولادوند، مینا وحید از بازیگران جوان و جدید هم استفاده کند.

یکی از این بازیگران جدید بانوی عمارت “مریم مومن” می باشد.

شروع دوران بازیگری

مریم مومن بازیگر جوان و آینده داری است که تاکنون در هیچ کار تصویری حضور نداشته است.

بانوی عمارت اولین کار تصویری مریم مومن و اولین تجربه حرفه ای او محسوب می شود .

وی در این سریال در نقش فخرالزمان خواهر میرزا اسد شالچی ایفای نقش کرده است .

نظر کارگردان بانوی عمارت درباره مریم مومن

اطلاعات خاصی از این بازیگر جوان منتشر نشده است ولی عزیزالله حمید نژاد کارگردان سریال در مورد او می گوید :

” معرفی چهره ای جدید در سریال «بانوی عمارت» «خانم مریم مومن» از بازیگرانی است که در اولین حضور حرفه ای خود در کنار بازیگران معروف و خوشنامی همچون خانم پانته آپناهی ها و خانم غزل شاکری ودیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش میکند ، این اولین تصاویر از ایشان است که منتشر میشود ، در طول این یک سال با صبوری که لازمه این کار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد ،در حالی که تصاویر دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد .امید وارم همانطور که خانم گلشیفته فراهانی با فیلم اشک سرما وخانم نرگس محمدی با فیلم آناهیتا و…. در عرصه بازیگری مطرح شدندخانم مریم مومن نیز با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد. ”

اینستاگرام مریم مومن

مریم مومن برخلاف بسیاری از هنرمندان حضوری کمرنگ در شبکه های اجتماعی دارد.

ازدواج مریم مومن (عکس همسر مریم مومن)

تاکنون خبری درباره ازدواج مریم مومن اعلام نشده و عکسی تحت عنوان عکس همسر مریم مومن توسط ایشان منتشر نشده است. بنابراین به نظر می رسد میتوانیم این بازیگر جوان را جزو بازیگران زن مجرد ایرانی قرار دهیم.

سخن پایانی: 

با توجه به داستان سریال بانوی عمارت و بازیگران سریال بانوی عمارت می توان پیش بینی کرد بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

از همین رو مریم مومن می تواند با ایفای نقش در این سریال بسیار مطرح شده و مسیر موفقیت در دنیای بازیگری را با سرعت بیشتری طی کند.

برای این بازیگر جوان و آینده دار آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي