مطالب پيشنهادي

مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

تاريخ : ۲۷ دی
بازديد : 4304

مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

بیست و دومین نمایشگاه لوستر ایران در شرایطی در تهران در حال برگزاری است که بعضی از اجناسی که در آن عرضه می‌شود هیچ سنخیتی با فرهنگ و سبک زندگی ایرانی اسلامی ما ندارد.

306021 680 مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی از مباحثی است که بارها مورد تأکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است سبک زندگی ایرانی اسلامی که از رفتار و گفتار آغاز می‌شود و ابزار و شیوه زندگی را دربرمی‌گیرد، اما مسئولان در عمل چقدر پایبند به رعایت اصول سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند؟

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران از ۲۴ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرده است و صدها شرکت داخلی و خارجی انواع تزئینات داخلی منزل را ارائه کرده‌اند که بخشی از این تزئینات هیچ سنخیتی با زندگی اسلامی ندارد. مجسمه‌های نیمه عریانی که اندام‌های آنها کاملاً در معرض دید است در این نمایشگاه بدون هیچ منعی عرضه می‌شود بدون اینکه زنگ خطر عادی‌سازی استفاده از آنها در فرهنگ زندگی مردم، مسئولان را هوشیار کند.

306022 544 مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

احمد رحمانی، رئیس اتحادیه چینی ، بلور و لوستر می‌گوید: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی لوستر، پله های ترقی برای رشد این صنعت  است  و می تواند موجب رشد و شکوفائی آن شود. وی خواستار حمایت دولت از این صنف شده است و می‌گوید: اگر مقامات به این صنعت توجه داشته باشند و از آن حمایت کنند ، این صنعت می تواند ارزآوری خوبی برای کشور در پی داشته باشد.

306023 768 مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

مجسمه های زنان لخت در نمایشگاه لوستر ایران

رحمانی از همه اعضای عضو اتحادیه می خواهد که از این نمایشگاه حمایت کنند و آبروی این تخصص را رعایت کنند تا به حیثیت این صنف ضربه نخورد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+