غافلگیر کردن خاله شادونه در خندوانه توسط خواهرش مریلا زارعی

تاريخ : 1 مهر

ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه در خندوانه حضور یافته بود. در ادامه جزییات خبر غافلگیر کردن خاله شادونه در خندوانه توسط خواهر مریلا زارعی را می خوانید

غافلگیر کردن خاله شادونه در خندوانه توسط خواهرش مریلا زارعی, پورتال خبری فرهنگی گهر

برنامه خندوانه با حضور خاله شادونه و حسین محب اهری که هرکدام حرف های بسیاری برای گفتن داشتند، شبی به یاد ماندنی و شادی را رقم زد.
خندوانه شب گذشته به واسطه شروعی که با گروهی از بچه مدرسه ای هایی که با خاله شادونه وارد استودیو شدند داشت، بوی ماه مهر، ماه مدرسه را به خود گرفته بود.

ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه هم پس از این آغاز در جایگاه مهمان حاضر شد و ابتدا از شکل گیری اسم شادونه که معرف خاله ای شاد و پرنشاط بود، تعریف کرد.

وی در ادامه از صدای کودکانه و متفاوتی که از کودکی همراه او بوده و موجب شده تا به وسیله آن از همان زمان متن بخواند و اجرا کند گفت و اظهار کرد:به واسطه این صدا معلم ها هم بیشتر از من درس می پرسیدند چون به نسبت بقیه بهتر صحبت می کردم و توضیح می دادم.

اولین روز مدرسه موضوع دیگری بود که مطرح شد و زارعی راجع به آن بیان کرد:مانتو سرمه ای با مقنعه سفید لباس فرم کلاس اولم بود، مقطعی که در اولین روز آن اصلا گریه نکردم چون نمی دانستم قرار است چه بلایی سرم بیاید!

او همچنین در ادامه از مسئولیت خطیر آوردن گچ و شستن تخته پاک کن در دوران مدرسه و اهمیت آن برای هر کسی که این وظیفه را عهده دار می شد، یاد کرد.

شادونه در بخش دیگری از دختر دو سال و نیمه اش و علاقه شدید او به « خندوانه» و از آن بیشتر به دیدن اخبار تعریف کرد.

مابین این صحبت ها مریلا زارعی خواهر خاله شادونه که پیش از آن ملیکا به درخواست رامبد با او تماس ناموفق گرفته بود، بی خبر از فضا زنگ زد و برای لحظاتی توسط خواهرش و جوان سرکار گذاشته شد.

پس از این ملیکا زارعی اظهار کرد:خواهرم منتقد شدید کارهای من است و همیشه با دقت حواسش به همه اجراهای من بوده و هست.

بعد از تقدیم لوح، خاله شادونه آن را روی سرش گذاشت و در همان حالت نبود جنگ در هیچ جای دنیا را آرزو کرد.
در بخش آخر برنامه حسین محب اهری” بازیگری که مدت ها است با سرطان دست و پنجه نرم می کند با کلی روحیه، انرژی و لبخند، به همراه سبیل و عینکی که از اتاق گریم آورده بود، وارد شد.
وی طی حضوری که در این برنامه داشت اول از بیماری گفت که از حدود ۱۴ سال پیش با عمل سختی که داشت آغاز شده بود و ادامه داد:من فکر کردم که آدم ها به خیلی چیزهای خوب و جذاب و حتی بد عادت می کنند، بیماری هم یکی از همین اتفاقات است و امتیازش این است که مثل شوک می گوید دوباره زندگی را مرور کن و به شکلی به آن عادت کرده ام. این تجربه خوبی در بیماری برای من بود که باعث شد زندگی را شفاف و تازه ببینم.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي