X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

تاريخ : ۹ خرداد
بازديد : 2783

شرکت کیا از جدیدترین مدل کیا کادنزا رونمایی کرد

تنها ۳ سال پس از راه‌اندازی خط تولید سدان‌های خودروساز بزرگ کره‌ای با قابلیت حرکت چرخ‌های جلو، کیا کادنزا ۲۰۱۷ ارتقا یافته و ظاهرش دستخوش تغییرات زیادی شده است.

تغییرات نمای جلوی کیا کادنزا ۲۰۱۷ بیشتر از هر چیزی چشم‌گیر است. جلو پنجره خودرو با ظاهری ۶ ضلعی و مشبک درآمده است. قسمتی از جلوی پنجره نیز در زیر سپرپهن خودرو قرار گرفته و طراح سعی کرده با چیدمان مناسب در بالا و پایین نمایی سه بعدی را برای جلوی خودرو رقم بزند.

1464556751 عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

جلوی پنجره با برش‌های عمودی کرومی مزین شده که با حرکت به دو کنج جلو پنجره با انحنایی ملایم از حالت عمودی درمی‌آیند و شیب کمی از خود نشان می دهند. شما در زاویه‌های خاص می‌توانید برش‌های عمودی را ببینید که در مرکز جلوپنجره قوس‌دار می‌شوند و این به خاطر چینش منحصر به فرد برش‌های عمودی جلو پنجره است. جایگاه و مدل چراغ‌های تقویت شده خودرو نیز تغییر کرده است.

فاصله بین دو محور کادنزا تنها ۰٫۴ اینچ افزایش یافته و به (۱۱۲٫۴ اینچ) و طول کلی خودرو نیز با ۰٫۲ اینچ افزایش به ۱۹۵٫۷ می‌رسد. اما اتفاق شایان ذکر در اندازه‌های خودرودر سقف رخ داده که با بیش از ۲ اینچ افزایش با شیب مناسب به قسمت انتهای خودرو وصل می‌شود. به علاوه نوارهای کرومی خارجی بیشتری در قسمت های خارجی به خودرو اضافه شده‌اند.

589324 771 عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

بخوانید :   متن تبریک هفته بهزیستی

شکل ظاهری کادنزای ۲۰۱۷ در نمای پشتی نیز کاملا تغییر کرده است. چراغ‌های پشت  با قدرت نمایش z  در پشت روشن خواهند شد و بخش  زیادی از نمای چراغ روی محفظه در بار تعبیه شده است. نوارهای کرومی دور تا دور چراغ‌ها پشت جلوه بیشتری به نمای خودرو می‌دهد. جایگاه پلاک از روی در محفظه بار به زیر پلاک سپر اتومبیل منتقل شده است. اگزوز بزرگ خودرو در زیر سپر و درون محوطه ۶ ضلعی قرار می‌گیرد.

1464520233 عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

 

1464561375 عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

درون کیا کادنزا نیز کاملا بازطراحی شده و دریچه‌های تهویه هوا به مرکز کنسول منتقل شده‌اند. در ساخت قسمت‌های سرگرمی و سامانه کنترل آب و هوا نیز تجدید نظر شده است. صندلی‌ها نیز کمی بزرگتر شده و روکش های چرم نیز بر اصالت خودرو و راحتی سرنشینان می‌افزایند.

1464521159 عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

گزینه‌هایی مانند شارژر بدون سیم تلفن هوشمند و در بازکن خودکار صندوق عقب از گزینه‌های تجملاتی کادنزای جدید به شمار می‌آیند. موقعیت راننده برای احساس اسپورت بودن و پایدار بودن کمی پایین است درحالی‌که HUD (نمایشگر سربالا) اطلاعات کلیدی مثل سرعت و سیستم ناوبری را در اختیار قرار می‌دهد. علاوه بر این، دوربین‌های دید اطراف هم با نرم‌افزار جدید و رزولوشن بالاتر نمای واضحی از محیط اطراف را نشان می‌دهند.

1464578999 عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

فضای بین راننده و سرنشینان عقب نیز حدود ۵ اینچ افزایش یافته و به دلیل طراحی جدید سقف جای سرنشینان جلو نیز تنگ نشده است.

1464513273 عکسهای مدل جدید ماشین کیا کادنزا

ازنظر ایمنی نیز کادنزا با مجموعه‌ی کاملی از این سیستم‌ها عرضه می‌شود که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به کروز کنترل هوشمند، هشدار برخورد جلو، ترمز اضطراری خودکار و هشدار خروج از خط اشاره کرد. دیگر سیستم ارائه‌شده در کادنزا سیستم تشخیص نقاط کور هوشمند است که برای اولین بار در این خودرو به‌کارمی‌رود.

بخوانید :   امن ترین کشور های جهان در چه نقطه ای واقع شده اند
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي