مطالب پيشنهادي

علایم زایمان زودرس

تاريخ : ۹ دی
بازديد : 421

علایم زایمان زودرس

به تولد بین هفته های ۲۲ تا ۳۷ بارداری زایمان زودرس گفته می شود. اگر چه علت دقیقا آن مشخص نیست ولی عوامل زیر نقش اساسی در زایمان زودرس دارند:

625270 Gahar ir علایم زایمان زودرس

علائم زایمان زودرس را می دانید؟

کمردرد شایع‌ ترین مشکل دوران بارداری است زیرا مادر در حال افزایش وزن است. کمردردهای شدید در ماه‌ های آخر همراه با خون ریزی و ترشحات واژن باشد.
شکایت از کمردرد شایع ‌ترین مشکل در بارداری است زیرا فرد دچار اضافه وزن است و هورمون ‌ها در حال تغییر هستند و این موضوع آرامش عضلات و رباط‌ های سراسر بدن را به هم می ‌ریزد اما با روش‌ های درمانی کمردرد در دوران بارداری و با یک استراتژی ساده می ‌توان از بروز آن تا حد زیادی جلوگیری کرد.

054938 Gahar ir علایم زایمان زودرس

کمر درد از علایم زایمان زودرس در دوران بارداری

دکتر ترانه شمس گفت: کمردرد شایع‌ ترین مشکل دوران بارداری است زیرا مادر در حال افزایش وزن است. کمر دردهای شدید در ماه‌ های آخر همراه با خونریزی و ترشحات واژن می ‌تواند علامتی برای زایمان زودرس باشد.

بخوانید :   دعا برای باردار شدن و حاملگی
این علائم و نشانه ها در همه یکسان نیست پس بهتر است با دیدن این موارد به پزشک خود مراجعه کنید.
474601 Gahar ir علایم زایمان زودرس
وی تصریح کرد: کودک شما در حال رشد است و این، مرکز ثقل شما را به جلو می‌ راند پس بهتر است، برای کمتر شدن دردتان سعی کنید پشت و شانه‌ های خود را به سمت پائین و راست کشش دهید و باز هم صاف بایستید و این تمرین را روزی چند بار تکرار کنید، به زمان و وضعیت نشستن و ایستادن تان دقت کنید و حتما هنگام ایستادن یک پای خود را روی چهار پایه قرار دهید.

دکتر شمس در ادامه گفت: هنگامی که می‌ خوابید، سعی کنید هر دو زانو را خم کرده و یک بالش بین آن ها قرار دهید و کفش و شلوار خود را با دقت انتخاب کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند با قوس کم گزینه مناسبی است.

بخوانید :   ایده های نو برای دکوراسیون مدرن آشپزخانه

وی در ادامه تاکید کرد: سعی کنید تمرینات کج کردن لگن خاصره را دنبال کنید و درمان با مکمل ‌ها را فراموش نکنید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+