مطالب پيشنهادي

صحبت های پاریس جکسون درباره مرگ مایکل جکسون

تاريخ : ۷ بهمن
بازديد : 2317

صحبت های پاریس جکسون درباره مرگ مایکل جکسون را در ادامه می خوانید

5jackson صحبت های پاریس جکسون درباره مرگ مایکل جکسون

پاریس جکسون، دختر ۱۸ ساله مایکل جکسون، سلطان پاپ جهان، در تازه ترین مصاحبه خود ادعا کرده که پدرش به قتل رسیده است.

پاریس جکسون، پس از بازگشت خود از فرانسه به لس آنجلس در تنها مصاحبه خود با مجله رولینگ استون، از مسایل جدیدی پرده گشایی کرده که تاکنون هیچ صحبتی در رابطه آن ها در میان نبوده است. از جمله می توان به ادعای به قتل رسیدن پدرش به دنبال یک برنامه از پیش تعیین شده اشاره کرد.

پاریس که در تمام طول مصاحبه بسیار مستاصل و اندوهناک به نظر می رسیده همچنین اضافه کرده که «آن ها یک روز مرا یافته و خواهند کشت.»
وی همچنین در رابطه با مرگ اسطوره موسیقی پاپ دنیا گفته که: «شاید به نظر کمی مسخره و غیرواقعی باشد، اما همه طرفدران و حتی اعضای خانواده می دانند که پدر با یک برنامه ریزی دقیق به قتل رسیده. افراد زیادی دوست داشتن مرگ او را ببینند.»

تنها دختر مایکل جکسون همچنین بیان داشته که این ادعا را اثبات کرده و عدالت را برقرار خواهد کرد. او این مساله را به بازی شطرنج تشبیه کرده و گفته: «من همه تلاشم را خواهم کرد تا به بهترین شکل بازی کنم. این تنها چیزی است که اکنون می توانم بگویم.»

بخوانید :   عکس جدید حمید عسکری و همسرش به همراه فرزندشان

شاید بد نباشد یادآوری کنیم که مایکل جکسون در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ مصادف با ۴ تیر ۱۳۸۸ در خانه‌ ای اجاره شده در «بلوار نورت کارل وود» در منطقه «هومبلی هیلز لوس آنجلس» درگذشت.
سلطان پاپ درست در روز کنسرتش با عنوان «این آخرش است» که قرار بود در همان شب شروع شود و زمانی که در حال اجرای تمرین‌ های سخت بود، درگذشت. در آن زمان علت مرگ سکته قلبی اعلام شد. اما دو ماه بعد، پزشکی قانونی لس آنجلس مرگ او را «قتل» معرفی کرد.

علت قتل «تزریق توسط غیرمتخصص» و «آسیبی مرگ بار» اعلام شد. سپس پزشک مایکل، دکتر کانراد موری، متخصص بیماری‌ های قلبی متهم به قتل غیرعمد او شد و دادگاه بررسی به جرم دکتر موری او را مجرم شناخته و به چهار سال حبس در زندان محکوم کرد. این دکتر به مدت ۲ ماه داروی بسیار قوی بی‌ هوشی «پروپوفول» را برای درمان بی‌ خوابی به مایکل جکسون تزریق می کرده.

پاریس جکسون در رابطه با روز مرگ پدرش بیان داشته: «من به او گفتم کمی بخواب و استراحت کن، زیرا بسیار خسته به نظر می رسید. ما وقتی در اتاق زیر پله ها بودیم، صدای تمرین های او در طبقه بالا را می شنیدیم»
پریس همچنین ادعا کرده که وقتی جاستین بیبر را در تور کنسرت هایش دیده کمی دچار ترس شده زیرا: «او بسیار خسته به نظر می رسید. من به بلیتم نگاه کردم و نام کمپانی AEG Live را دیدم. همه این ها مرا یاد پدرم انداخت که چقدر خسته بود و نمی توانست خواب کافی داشته باشد زیرا باید خود را برای برنامه هایش آماده می کرد.»

بخوانید :   راهنمای سفر به بیرجند + جاذبه ها و غذاهای محلی

در آخر هم باید بدانید که پاریس جکسون به دلیل افسردگی شدید و اعتیاد به مواد مخدر در سال ۲۰۱۳ در سن ۱۵ سالگی به خودکشی اقدام کرده بود. او هم رگ خود را زده بود و هم ۲۰ قرص موترین (ایبوپروفن) مصرف کرده بود.


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي