دانلود فیلم خارجی رایگان

سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 10 نوامبر

رئیس سازمان دانش آموزی از آغاز راه اندازی سامانه هوشمند سرویس مدارس شیراز خبر داد ؛ در ادامه این بخش در رابطه با سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز برای سال ۱۴۰۱ شرح داده ایم.

سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

  • سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز 
  • آدرس : shirazs.org

    قیمت جدید سرویس مدارس شیراز ۱۴۰۱

سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
 محسن کلاری از آغاز ثبت‌نام الکترونیکی سرویس مدارس از دهه سوم تیرماه در شیراز خبر داد و گفت: گفت: برای سال تحصیلی آینده، ۳۰ هزار سرویس در شیراز پیش‌بینی‌شده که در قالب آن ۱۰ هزار و ۵۰۰ راننده ۱۲۳ هزار دانش‌آموز را جابجا خواهند کرد . وی در مورد نرخ کرایه سرویس مدارس در سال تحصیلی آینده نیز گفت: این نرخ طبیعتاً نسبت به سال قبل افزایش خواهد داشت .
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس با بیان اینکه تمام فرایند پرداخت هزینه سرویس مدارس در سامانه شفاف بوده، خاطرنشان کرد: سازمان دانش‌آموزی در خصوص تعیین نرخ سرویس اقدامات و ارزیابی‌های لازم را انجام داده و نتایج آن را به شهرداری اعلام کرده‌ایم .
کلاری افزود: نظر ما این است که نرخ سرویس مدارس کیلومتری محاسبه شود ، چرا  که این اقدام به ایجاد نرخ عادلانه کمک خواهد کرد و این موضوع باید در صحن شورای شهر شیراز بررسی و در فرمانداری شیراز به تائید نهایی برسد .
وی همچنین از بررسی صلاحیت رانندگان با وسواس و دقت نظر گفت و اظهار داشت: برای سال تحصیلی آینده حتی یک راننده بدون صلاحیت نخواهیم داشت که این موضوع با شرکت‌های طرف قرارداد نیز در میان گذاشته‌شده است .
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس در عین‌حال از والدین دانش‌آموزان خواست چنانچه شکایتی از رانندگان سرویس دارند، تخلفات آنان را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۳۲۶۲  ارسال کنند. ضمن اینکه تلفن گویای ۳۲۰۱۵ نیز در ۴ ناحیه شیراز فعال‌شده که یک شبکه پیوسته بین مدارس، پلیس و اولیاء است .
کلاری در مورد ظرفیت سرویس مدارس نیز گفت: هر سرویس بنا به ظرفیت ذکرشده در کارت خودرو مجاز به سوار کردن دانش‌آموز است و اگر تعداد بیشتری را سوار کند، تخلف کرده و قابل‌پیگیری است .
وی همچنین گفت: برای رسیدگی به تخلف رانندگان سرویس مدارس یک شعبه ویژه در دادستانی شیراز در نظر گرفته‌شده است .
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس در ادامه از تغییر در روند تهیه پوشاک مدارس برای سال تحصیلی آینده خبر داد و با بیان اینکه وظیفه ساماندهی پوشاک مدارس به این سازمان سپرده شده است، گفت:  برای تهیه پوشاک ایجاد کرده که پرداخت‌ها از طریق این سامانه اینترنتی انجام می‌شود.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي