سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز

رئیس سازمان دانش آموزی از آغاز راه اندازی سامانه هوشمند سرویس مدارس شیراز خبر داد ؛ در ادامه نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز shirazs. org برای سال 1402 شرح داده ایم.

 

  • سایت ثبت نام سرویس مدارس شیراز shirazs. org
  •  
  • آدرس سایت : shirazs.org

    قیمت جدید سرویس مدارس شیراز ۱۴۰۲

پنل دانش آموزی سرویس مدارس شیراز

برای مشاهده سامانه و پنل دانش آموزی مربوط به سرویس مدارس شیراز از لینک زیر استفاده کنید 
 

آدرس و تلفن سامانه سرویس مدارس شیراز 

 
آدرس: شیراز ، خیابان معدل شرقی، حدفاصل چهارراه دکتر فقیهی و چهارراه ۷ تیر، اداره کل آموزش و پرورش استان فارس ، ساختمان جدید، طبقه اول ، اداره انجمن اولیا و مربیان فارس ، واحد سرویس مدارس
تلفن : 07132333533
 
 محسن کلاری از آغاز ثبت‌نام الکترونیکی سرویس مدارس در سایت سرویس مدارس شیراز از دهه سوم تیرماه در شیراز خبر داد و گفت: گفت: برای سال تحصیلی آینده، 30 هزار سرویس در شیراز پیش‌بینی‌شده که در قالب آن 10 هزار و 500 راننده 123 هزار دانش‌آموز را جابجا خواهند کرد . وی در مورد نرخ کرایه سرویس مدارس در سال تحصیلی آینده نیز گفت: این نرخ طبیعتاً نسبت به سال قبل افزایش خواهد داشت .
 
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس با بیان اینکه تمام فرایند پرداخت هزینه سرویس مدارس در سامانه سرویس مدارس شیراز شفاف بوده، خاطرنشان کرد: سازمان دانش‌آموزی در خصوص تعیین نرخ سرویس اقدامات و ارزیابی‌های لازم را انجام داده و نتایج آن را به شهرداری اعلام کرده‌ایم .
 
کلاری افزود: نظر ما این است که نرخ سرویس مدارس کیلومتری محاسبه شود ، چرا  که این اقدام به ایجاد نرخ عادلانه کمک خواهد کرد و این موضوع باید در صحن شورای شهر شیراز بررسی و در فرمانداری شیراز به تائید نهایی برسد .
 
وی همچنین از بررسی صلاحیت رانندگان با وسواس و دقت نظر گفت و اظهار داشت: برای سال تحصیلی آینده حتی یک راننده بدون صلاحیت نخواهیم داشت که این موضوع با شرکت‌های طرف قرارداد نیز در میان گذاشته‌شده است .
 
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس در عین‌حال از والدین دانش‌آموزان خواست چنانچه شکایتی از رانندگان سرویس دارند، تخلفات آنان را از طریق شماره 07132333533 اطلاع دهند
 
 
کلاری در مورد ظرفیت سرویس مدارس نیز گفت: هر سرویس بنا به ظرفیت ذکرشده در کارت خودرو مجاز به سوار کردن دانش‌آموز است و اگر تعداد بیشتری را سوار کند، تخلف کرده و قابل‌پیگیری است .
وی همچنین گفت: برای رسیدگی به تخلف رانندگان سرویس مدارس یک شعبه ویژه در دادستانی شیراز در نظر گرفته‌شده است .
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس در ادامه از تغییر در روند تهیه پوشاک مدارس برای سال تحصیلی آینده خبر داد و با بیان اینکه وظیفه ساماندهی پوشاک مدارس به این سازمان سپرده شده است، گفت:  برای تهیه پوشاک ایجاد کرده که پرداخت‌ها از طریق این سامانه اینترنتی انجام می‌شود.
منبع
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه