مطالب پيشنهادي

درمان شپش با اکسیدان

تاريخ : ۲۴ فروردین
بازديد : 2218

همه ساله تعداد زیادی کودک و بزرگسال در معرض شپش مو سر قرار می گیرند. اما درمان شپش با اکسیدن یکی دیگر از درمان هایی است که پیشنهاد می گردد. اگرچه درمان های خانگی زیادی برای از بین بردن شپش وجود داره.

درمان شپش با اکسیدان

939203 Gahar ir درمان شپش با اکسیدان

این موجودات کوچک و ریز اگرچه نمی توانن پرواز یا پرش داشته باشن اما به سادگی از یک فرد به فرد دیگر منتقل می شن! شپش و تخم آن به تارها و ریشه مو میچسبه و گاهی از بین بردن آن کار بسیار سختی میشه! اگرچه درمان های خانگی زیادی برای از بین بردن شپش وجود داره اما گاهی چیزهایی شنیده میشه که نیاز به بررسی بیشتری داره! از بین بردن شپش مو سر با رنگ مو، اکسیدان و دکلره یکی از این روش هاست که موثر بودن آن باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

بخوانید :   درمان تیرگی زیر بغل

از بین بردن شپش سر با رنگ مو، دکلره و اکسیدان

بسیاری از خونواده ها وقتی از درمان شپش مو سر نتیجه لازم را نمی گیرن به دنبال روش های شیمیایی می گردن. برخی از افراد فکر می کنن که استفاده از مواد شیمیایی مانند رنگ مو باعث از بین رفتن و کشتن شپش های مو سر میشه اما آیا واقعا این کار نتیجه بخش و امن است؟

شپش با اکسیدان

269996 Gahar ir درمان شپش با اکسیدان

نکته مهمی که باید در ابتدا بدونید اینه که استفاده از رنگ مو برای از بین بردن شپش موها به طور علمی و دقیق ثابت شده نیست! برخی از افراد ادعا می کنن که مواد شیمیایی موجود در رنگ مو، دکلره و اکسیدان همانطور که می تونه به پوست و مو سر انسان آسیب برسونه میتونه در از بین بردن شپش مو سر هم موثر باشه اما تنها به این دلیل نباید از این روش برای از بین بردن شپش سر استفاده شود به ویژه برای کودکان!

بخوانید :   درمان وسواس شستشو

درمان شپش با اکسیدان

488841 Gahar ir درمان شپش با اکسیدان

استفاده از رنگ مو برای از بین شپش ها ممکنه در ابتدا نتیجه بخش باشه اما این روش تاثیری در از بین بردن تخم شپش ها نداشته و بعد از گذشت چند ماه دوباره با شپش مواجه خواهید شد و باید به دنبال روشی دیگر برای حل این مشکل آزاردهنده باشید.

بهترین کار برای درمان شپش مو سر اینه که اول به پزشک مراجعه کنید و با توصیه ها و تجویزهای پزشک از داروهای مخصوص برای حل این مشکل استفاده کنین. علاوه بر این استفاده از شونه های مخصوص شپش هم تاثیر زیادی در از بین بردن شپش و تخم شپش از روی موها دارد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای عجیب دیجی کالاخـریـد
+