دانلود فیلم خارجی رایگان

دختر زیبای تهرانی از فروشگاه های پوشاک دزدی میکرد

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 6 دسامبر

دختر خوشتیپی که در حین پرو ، مانتو و شلوار سرقت می‌کرد، با هوشیاری صاحب مغازه به دام افتاد. چند روز گذشته مردی به ۱۱۰ تماس گرفت و بیان داشت که دختر سارقی را که از مغازه‌اش سرقت کرده، گرفته است.

دختر زیبای تهرانی از فروشگاه های پوشاک دزدی میکرد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
به دنبال این موضوع یک واحد گشت کلانتری یوسف‌آباد به آدرس خیابان اسدآبادی اعزام شدند و پس از حضور در محل دو نفر به نام‌ های محسن و مجید به پیش ماموران آمده و گفتند که دختر خوشتیپی که الان در مغازه به دام افتاده به داخل مغازه پوشاک فروشی ما آمد و با چرب زمانی قصد گمراه کردن ما را داشت و بعد از پرو چندین مانتو و شلوار هیچ یک از اجناس را نپسندید و قصد خروج از مغازه را داشت که ناگهان ما متوجه کم شدن یک مانتو و شلوار شدیم و از خروج این دختر از مغازه ممانعت کردیم و با ۱۱۰ تماس گرفتیم.
پس از گفته‌های شاکیان، مامور زن در بررسی اولیه از این سارق حرفه‌ای متوجه شد که دختر جوان یکی از مانتو و شلوار‌‌های پرو کرده را پس نداده و زیر لباس اصلی خود پوشیده است. لذا متهم جهت بررسی بیشتر موضوع و کشف سایر جرائمش به کلانتری منتقل شد.رئیس کلانتری یوسف آباد سرهنگ فرامز مهری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: متهم پس از اعتراف در چندین مورد سرقت مانتو و شلوار به همین روش به مقام قضایی ارجاء شد.

منبع:پارس ناز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

 1. طرفدار

  حتما واسه خنده اینکار رو میکرده ؟!
  والا الان همه تیتر میزنن که طرف دزد حرفه ایی بوده فلان بوده
  اما هیچکس نمیاد ریشه یابی کنه که چرا یک خانم باید انقدر عذاب بکشه که بره دزدی کنه
  لعنت به این روزگار
  مردم حتی دیگه توان زندگی روزمره رو هم ندارن !!

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي