مطالب پيشنهادي

دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس

دسته بندي : 💥 سرگرمی,عجایب
تاريخ : ۳۱ مرداد
بازديد : 1028

زمانی که کودکان اولین کلمات خود را به زبان می آورند تمام خانواده خوشحال شده و از شیرین زبانی های کودک لذت می برند اما برخی کودکان هستند که خیلی دیر سخن می گویند و یا بر اثر مشکلاتی از این قابلیت محروم شده اند.

“فیلد تیلور” دختر بچه ۳ ساله ای است که به یک مشکل خاص دچار شده است. این کودک مبتلا به سندروم “گلات۱” است که بر روی قدرت تکلم او تاثیر گذاشته و قابلیت سخن گفتن را در شرایط عادی از او می گیرد.

dokhtar 500x231 دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس

این بیماری در سال ۱۹۹۱ برای اولین بار دیده شد و به حدی نادر است که از ان زمان تا کنون تنها ۳۰۰ مورد در تمام دنیا دیده شده است که البته درمانی هم برای آن پیدا نشده و تمامی بیماران از قدرت تکلم محروم هستند.

بخوانید :   متن مجری گری جشن شکوفه ها

این دختر بچه انگلیسی اما توانسته راهی عجیب را برای درمان این بیماری پیدا کند. این دختر تنها زمانی می تواند صحبت کند که ۴ بسته پنیر خامه ای خورده باشد.

پزشکان در مورد این موضوع می گویند به نظر شکر و موادی که در این پنیر وجود دارد باعث می شود تا انرژی لازم به مغز رسیده و آن نیز می تواند بخش ضعیف مربوط به تکلم را راه بیاندازد. این دختر این روزها هفته ای یک کارتن پنیر خامه ای می خورد ومی تواند صحبت کند.

121 500x178 دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس

13 500x302 دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+