دانلود فیلم خارجی رایگان

دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس

دسته بندي : 💥 سرگرمی,عجایب
تاريخ : 22 آگوست

زمانی که کودکان اولین کلمات خود را به زبان می آورند تمام خانواده خوشحال شده و از شیرین زبانی های کودک لذت می برند اما برخی کودکان هستند که خیلی دیر سخن می گویند و یا بر اثر مشکلاتی از این قابلیت محروم شده اند.

“فیلد تیلور” دختر بچه ۳ ساله ای است که به یک مشکل خاص دچار شده است. این کودک مبتلا به سندروم “گلات۱” است که بر روی قدرت تکلم او تاثیر گذاشته و قابلیت سخن گفتن را در شرایط عادی از او می گیرد.

دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

این بیماری در سال ۱۹۹۱ برای اولین بار دیده شد و به حدی نادر است که از ان زمان تا کنون تنها ۳۰۰ مورد در تمام دنیا دیده شده است که البته درمانی هم برای آن پیدا نشده و تمامی بیماران از قدرت تکلم محروم هستند.

این دختر بچه انگلیسی اما توانسته راهی عجیب را برای درمان این بیماری پیدا کند. این دختر تنها زمانی می تواند صحبت کند که ۴ بسته پنیر خامه ای خورده باشد.

پزشکان در مورد این موضوع می گویند به نظر شکر و موادی که در این پنیر وجود دارد باعث می شود تا انرژی لازم به مغز رسیده و آن نیز می تواند بخش ضعیف مربوط به تکلم را راه بیاندازد. این دختر این روزها هفته ای یک کارتن پنیر خامه ای می خورد ومی تواند صحبت کند.

دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دختری که پنیر خامه ای زبانش را باز می کند +عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي