Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

دام انداختن رانندگان ثروتمند توسط یک دختر و خانواده اش

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۸ آذر
بازديد : 534

یک دختر جوان که با ظاهری نامتعارف مردان پولدار را گول می زد با همکاری خانواده اش اقدام به اخاذی و باجگیری از این رانندگان می کرد.

dokhtar bajgir دام انداختن رانندگان ثروتمند توسط یک دختر و خانواده اش

 هفته گذشته حرکات مارپیچ و عجیب یک خودرو هیوندا توجه مأموران گشت پلیس در یکی از اتوبان‌های غرب تهران را به خود جلب کرد، به ‌همین ‌دلیل مأموران آنها را زیر نظر گرفتند و دیدند داخل خودرو به‌جز راننده، دو زن حضور دارند. یکی از دو زن با راننده درگیر بود و همین موضوع باعث شده بود راننده میان‌سال تعادلش را از دست بدهد و خودرو حرکات عجیبی داشته باشد.

به این ترتیب، مأموران پس از دقایقی دستور ایست دادند و در نهایت پس از چند دقیقه، خودرو هیوندا متوقف شد. پس از آن مرد میان‌سال فورا خود را به مأموران رساند و از آنها کمک خواست.او در توضیح ماجرا با اشاره به یکی از دو زن، گفت: چند ساعت قبل در شمال شهر این زن جوان را دیدم که کنار خیابان منتظر ماشین ایستاده بود. او را سوار کردم و او خودش را شهلا معرفی کرد و در مسیر متوجه شدم خانه‌اش در غرب تهران است. او را به خانه‌اش رساندم. پس از رسیدن به درِ خانه، او برای قدردانی از اینکه او را رسانده‌ام از من خواست دعوتش را قبول کنم و داخل بروم. هرچه تشکر کردم، فایده نداشت و اصرارهای او باعث شد وارد خانه‌اش شوم؛ اما به‌محض ورود، مرد جوان و زن میان‌سالی از یکی از اتاق‌ها بیرون آمدند، آن‌موقع بود که فهمیدم کاسه‌ای زیر ‌نیم‌کاسه است. در یک لحظه و بدون اینکه بتوانند واکنشی نشان دهند، از آنجا فرار کردم؛ اما زن جوان و زن میان‌سال ‌دنبالم آمده و سوار ماشین شدند. آنها سعی داشتند من را با تهدید و زور به خانه برگردانند که خوشبختانه شما متوجه ما شدید.با توجه به اظهارات مرد میان‌سال، دو زن بازداشت شدند و پرونده‌ای دراین‌باره در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد. در بررسی‌ها مشخص شد دو زن، دختر و مادر هستند.

بخوانید :   زمان اعلام نتایج لاتاری 2019

درحالی‌که تحقیقات از سوی بازپرس آرش سیفی ادامه داشت، مرد پورشه‌سواری به دادسرای جنایی تهران رفت و شکایت مشابهی را طرح کرد؛ با این تفاوت که او مدعی بود تصاویر مستهجنی از او تهیه کرده‌اند. مرد جوان در تحقیقات گفت: مدتی قبل سوار پورشه‌ام از خیابان خلوتی عبور می‌کردم که زن جوانی را در کنار خیابان منتظر ماشین دیدم. با توجه به اینکه دیر به دیر ماشین از آنجا عبور می‌کرد، او را سوار کردم و آن زن خودش را شهلا معرفی کرد. او را مقابل خانه‌اش رساندم، ولی شهلا اصرار کرد که به خانه‌اش بروم. من هم به دعوت او، وارد آپارتمانش شدم. هنوز چند دقیقه‌ای نگذشته بود که مرد جوان و زن میان‌سالی از یکی از اتاق‌ها بیرون آمدند. آنها با تهدید دست و پایم را بستند و تصاویری مستهجن از من گرفتند. بعد کارت عابر‌بانکم را گرفتند و دو زن با ٢٠ میلیون تومانی که در حسابم بود، سکه و طلا خریدند. بعد از خرید، من را آزاد و تهدید کردند اگر در‌این‌باره حرفی بزنم، فیلم‌ها را منتشر می‌کنند و آبرویم را خواهند برد.در ادامه مرد پورشه‌سوار مادر و دختر را شناسایی کرد، آنها نیز در بازجویی‌ها گفتند مرد جوانی که با آنها همکاری می‌کرده تا مردان را گروگان بگیرند و از آنها فیلم تهیه کنند، برادر شهلا است. همچنین دو زن اعتراف کردند انجام این کارها پیشنهاد مادر ۵٠ساله خانواده و پسرش بوده‌ و آنها از پنج راننده خودروی مدل‌بالا به همین شیوه مبالغ زیادی را اخاذی کرده‌اند. درحال‌حاضر تحقیقات برای شناسایی دیگر شکات احتمالی این خانواده سه‌نفره ادامه دارد.

بخوانید :   همه چیز درباره شایعات توقف فروش بنزین
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي