مطالب پيشنهادي

حسام نواب صفوی از قتل یک مادر در تهران پرده برداشت

تاريخ : ۱۵ دی
بازديد : 1180

در این مطلب به جزییات خبر پرده برداشتن حسام نواب صفوی از قتل یک مادر در تهران می پردازیم. با ما همراه شوید

2hesam navabsafavi 5 حسام نواب صفوی از قتل یک مادر در تهران پرده برداشت

حسام نواب صفوی بازیگر کشورمان که به عنوان وکیل نیز فعالیت می کند, به بیان جزئیاتی از یکی از پرونده هایش پرداخته است.

****

هو العزیز:

قصور وحشتناک برخی از پرسنل بیمارستان لوکس وخصوصی در بالای شهر تهران …

در پی تزریق اشتباه و فوت دلخراش مادری ،این قصورتوسط اداره کل پزشکی قانونی تایید گردید. با وجود اینکه مخالفم هرشخصی که به ایران خدمت میکند به قوه قضاییه توسط دادسرا احضار کنم و با توجه به احترام خاصی که برای تمامی پزشکان قائلم ، اما این پرونده به قدری دردناک است که با شنیدن آن هر فردی منقلب میشود.

بخوانید :   پرویز بهرام دوبلور معروف درگذشت + بیوگرافی پرویز بهرام

مادری پنجاه و هفت ساله در پی سر گیجه و سردرد با پای خودش به بیمارستان فوق مراجعه میکند با تزریق بالای داروی اشتباه شخص دچار ایست قلبی و تنفسی میشود این بیمارستان فاقدمتخصص بیهوشی در آی سی یو در شیفت شب بوده که بتواند اقدامات احیاء را انجام دهد.

دکتر مسئول اورژانس اصلا در بیمارستان حضور نداشته و با وجود آن کال onCall بودن به گفته دیگر متهمین اصلا به تلفن خود پاسخ نداده؛ مسئول فنی که بالاترین درجه قصور را دارد اصلا در جلسه کمیسیون حاضر نشده ، بیمارستانی که آی سی یو آن هر شب میلیونی میباشد اگر قرار باشد متخصص بیهوشی نداشته باشد ،مسئول اورژانس آن مسئولیت خود رها کند مسئول فنی حتی اینقدر بی تفاوت برخورد کند که برای ادای توضیحات حاضرنشود ، اینجا چه باید گفت؟؟؟؟

بخوانید :   نسخه pdf کتاب ملت عشق ، دانلود رایگان ملت عشق

موکلم پس از این قصور شش ماه در یک زندگی نباتی به سر برد و سرانجام با مرگی دلخراش فوت کرد. شش ماه سکوت کردم و فقط منتظر نظر کمیسیون پزشکی بودم.تمامی متهمین توسط دادسرای جرائم پزشکی با توجه به اعلام قصور توسط پزشکی قانونی به دادسرا احضار شدند.

باز هم ضمن احترام کامل به پزشکان عزیز کشور ، اعلام میکنم مردم عزیز: مطمئن باشید دستگاه قضا بالاترین مجازات را برای این افراد در نظر خواهد گرفت به علت اینکه پرونده در دست بررسی است از توضیح بیشتر معذورم و اگر خداوند یاری کند اجازه نخواهم داد مرگ دلخراش انسانها بواسطه چنین سهل انگاری بزرگی توبیخ کتبی و دیه باشد.

سید حسام نواب صفوی وکیل پایه یک دادگستری

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+