جریمه نقدی قلعه نویی و محرومیت

تاريخ : 21 سپتامبر

جریمه نقدی قلعه نویی و محرومیت

دیدار دو تیم پدیده مشهد و فولاد مبارکه اصفهان از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته هشتم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پدیده مشهد تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا و استفاده از لیزر در دقایق پایانی بازی صورت گرفت. به همین دلیل تیم پدیده مشهد به مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی قلعه نویی و محرومیت, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

جریمه نقدی و محرومیت برای سرمربی استقلال تهران

دیدار دو تیم نفت تهران و استقلال تهران از هفته هشتم لیگ برتر ۲۰ شهریور در تهران برگزار شد و از سوی امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر استفاده از الفاظ ناشایست به داوران رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در ادامه حکم کمیته انضباطی برای قلعه‌نویی آمده است: گرچه مقررات مربوطه، تنبیهات سختگیرانه‌ای در مورد رفتارهایی مانند آن چه از سوی وی مشاهده شده است، در نظر می‌گیرد، با استناد بند یک ماده ۵۷ آیین‌نامه انضباطی، جلسه محرومیت فوق از تاریخ صدور رای به مدت ۶ ماه به حالت تعلیق درمی‌آید. در صورتی که در مدت اعلام شده تخلف دیگری مشاهده شود، ضمن اجرای تنبیهات تخلف آخر به این حکم نیز به مرحله اجرا در خواهد آمد. ضمن این که جریمه نقدی غیر قابل تعلیق است. بر همین اساس تکرار تخلفات از سوی وی در مسابقات بعدی سبب اعمال محرومیت از همراهی تیم مربوطه خواهد شد.

جریمه نقدی برای تیم تراکتورسازی تبریز

در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و راه‌آهن از هفته هشتم لیگ برتر که ۲۱ شهریور برگزار شد از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز به داور مسابقه توهین شد. بر همین اساس کمیته انضباطی، باشگاه تراکتورسازی تبریز را به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

منبع: isna.ir

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي