ثبت نام تلفیق هنر

ثبت نام تلفیق هنر

پیرو پیام رهبر در زمینه تولید بیشتر صنایع دستی و همینطور اهمیت صنایع دستی در رشد و پیشرفت کشورمان، شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند ( تلفیق هنر) اقدام به ثبت شرکتی نمودند که از طریق بازاریابی شبکه ای میتوانند صنایع دستی ایران را به کشورهای دیگر دنیا معرفی کنند.

اهداف شرکت تلفیق هنر

– ايجاد اشتغال مستقل براي بازاريابان
– افزايش ميزان صادرات و فروش صنايع دستي کشور – افزايش توليد صنايع دستي
– اشنايي خانواده هاي بيشتر در سراسر دنيا با صنايع دستي و بومي ايران
– حمايت از توليد کنندگان صنايع دستي که طرف قرارداد شرکت مي باشند .

فعاليت شرکت تلفيق مينا و خاتم هوشمند بصورت يک شخص حقوقي مستقل مي باشد و هيچ گونه وابستگي به ارگانها و نهاد هاي دولتي و غير دولتي ، قضايي و نظامي براي شرکت وجود ندارد .

آدرس تلفیق هنر

آدرس : تهران – خيابان سهروردي شمالي ،خيابان شهيد قندي كوچه نهم ، ساختمان رستا ، پلاك 1 ، واحد 11 ، زنگ 11

ثبت نام اینترنتی تلفیق هنر

توجه مهم : لیست شرکت های دارای پروانه بازاریابی شبکه در سایت Easnaf و یا از طریق سامانه 30006082 قابل استعلام است و در صورت پرداخت پوسانت شبکه ای شرکت‌هایی که مجوز رسمی از مرجع مورد نظر دریافت نکرده باشند فعالیت آنها غیر مجاز است در صورت صدور حکم قضایی با متخلفان برخورد خواهد شد .

نکته :  پس از رسیدگی های قانونی و قضایی بر روی عملکرد بازاریابی شبکه ای تلفیق هنر (تلفیق و مینای خاتم هوشمند) که مبادرت به فروش محصولات در پوشش صنایع دستی(غیرمصرفی) با هدف عضوگیری صرف و گسترش زنجیره انسانی می نمود، در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ سایت شرکت مذکور مطابق دستور مقام قضایی فیلتر شده است و هر نوع فعالیت در شرکت های غیرمجاز ممنوع می باشد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه

  1. حامدعباسیان says:

    سلام آیا شرکت تلفیق هنر بالاخره قانونی شد یا خیر
    تاریخ یکشنبه ۱۶مرداد ۱۴۰۱

    1. حمید says:

      سلام دوست عزیز بله شرکت تلفیق هنر با کسب مجوز بازارسازی نوین شبکه ای از وزارت گردشکری و صنایع دستی از ابتدای سال 1402 شروع به فعالیت کرده و می کند